Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

QUOTE(Miško uoga @ 2012 08 15, 20:27)
bigsmile.gif taviškiai kokie skaidrūs!

tikrai skaidrūs. Gražūs darbai gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli: kur jus laikot darbelius, ar nereik kiekvieno i koki maisiuka idet, as sudejau viens ant kito deuteje ir mastau ar nenusibraizys.
Atsakyti


O maniskes is Artinn, kazkodel pastovejus pagrindiniam buteliuke nusistovejo kieta mase ir kazkiek galima isjudinti tik pasildzius buteliuka, bet ji jau ne tokia skaidri. Ar nesusiduret su tokiu dalyku? Su kietikliu viskas tvarkoj . Aisku, atidaryta daugiau nei puse metu, bet vistiek labai gaila ismesti dabar 4u.gif
Ir dabar galvoju, gal nuo pat pradziu taip buvo, tik kai pilnas buteliukas, tai nesimato. Nes ir parduotuvej radau panasu atsiliepima, bet niekas i ji neatsake.


Cia nedaug dervos liejimo, bet paivairinimui dedu

PRIESKONIAI


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 16 rugpjūčio 2012 - 12:01
QUOTE(Aruna @ 2012 08 16, 13:01)
O maniskes is Artinn, kazkodel pastovejus pagrindiniam buteliuke nusistovejo kieta mase  ir kazkiek galima isjudinti tik pasildzius buteliuka, bet ji jau ne tokia skaidri. Ar nesusiduret su tokiu dalyku

aš susidūriau su atsiliepimu apie tą crystal resin, kad jos galiojimas labai trumpas ir didelius kiekius imti neverta, ji ir sukietėja ir kažkiek net gelsvėja darbeliuose liejinukai su laiku (man įtarimas, kad ta dalis savybes keičia, kuri buteliuko dugne likusi būna).

Aruna, tau derva kietėja? Nes kietiklio nei perkūns neima... Jis skirtas tik cheminei reakcijai "paleisti"
Atsakyti
Ji ne kietėja, o sakyčiau tiršta, tokia kaip guma pasidarė dugne. O gal nepasidarė, o jau nuo pirkimo tokia gulėjo?? g.gif Negaliu žinot, nesiknebinėjau po dugną pradžioj, bet nepatinka, nes dar liko ir galim būtų panaudot.

Išsitraukiau Prosvet, kuris gulėjo gal daigiau nei metus pradėtas , o šitam tai nieko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 16 rugpjūčio 2012 - 15:50
QUOTE(Aruna @ 2012 08 16, 16:49)
Ji ne kietėja, o sakyčiau tiršta, tokia kaip guma pasidarė dugne. O gal nepasidarė, o jau nuo pirkimo tokia gulėjo?? g.gif Negaliu žinot, nesiknebinėjau po dugną pradžioj, bet nepatinka, nes dar liko ir galim būtų panaudot.

Išsitraukiau Prosvet, kuris gulėjo gal daigiau nei metus pradėtas , o šitam tai nieko  biggrin.gif

mano krystal resinas irgi sutirstejo dugne.. ir sakyciau visai nemazai sukietejo.. tokia balzgana mase pasidare.. gaila nes nemazai ismest teko..
Atsakyti
va tai tau ir Crystal Resin blink.gif
Nu baiginėsiu aš savo didesnę pakuotę, parašysiu, kas pas mane ant dugno rolleyes.gif teks Ice Resin siųstis..
Atsakyti
QUOTE(kristucia @ 2012 08 16, 17:04)
mano krystal resinas irgi sutirstejo dugne.. ir sakyciau visai nemazai sukietejo.. tokia balzgana mase pasidare.. gaila nes nemazai ismest teko..

va va butent, kad ne taip ir mazai ten lieka verysad.gif
Atsakyti
Miško uoga , sąsagų spalva nuostabi tokia karališkai purpurinė raudona wub.gif ir nuotraukas noriu pagirti -geros kompozicijos pažaidimai su akmenukų , žodžiu-tobulėjam thumbup.gif
o iriso elektrik efektą ir aš patyriau biggrin.gif , tai tikrai reakcija į kristal resin

o smirdančią žydruolę į konteinerį išmečiau ... ne gi savam kieme ją papilti reikėjo biggrin.gif

Ri Art , žaviai kuklus šilokai , gražu smile.gif

Aruna" prieskoniai" žemės spalvų kolorito rolleyes.gif

akmenukas2012 , aš savus liejinius laikau popieriniuose maišeliuose , bet šiaip , jei liejinys gerai sustingęs neturėtu braižytis , na jis ne akmuo biggrin.gif , bet pvz.nago įbrėžimo neturėtu matytis ...

mano kristal resin visai nesukietėjęs dugne , gal dėl to ,kad greičiau sunaudoju biggrin.gif , matyt, vis gi jam yra aiškus senaties terminas ..., tarp kitko paskaičius Jūsų komentarus apžiūrėjau pakuotę ir neaptikau galiojimo laiko g.gif , o turėtu būti g.gif
Atsakyti
Stai mano sages is gyvu lapeliu, pagaliau galiu pasirodyti.


user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akmenukas2012: 17 rugpjūčio 2012 - 10:59
akmenukas2012 labai grazu, idomu ar po kurio laiko nepasikeis spalva g.gif

mane vakar mama nuliudino, kur jai dovanojau zibuokles sege Motinos dienos proga - ji parudavo per laika, gelyte tarsi sugedo. Idomu idomu kodel taip, nes isdziuvusias geles dejau... Bet zibuokles siaip idomios man, labai jau jos nenoriai dziusta, isblunka, nuruduoja - nepayko man ju issidziovint, is dvidesimt ziedu gal kokie 2-3 tik turi vaizda doh.gif
Atsakyti
akmenukas2012 , man patinka smile.gif , gražiai tas žiedlapių surietimas žiūrisi rolleyes.gif
bet iš karto klausimas- ar jie ne trapus , nelinkę lūžti? , aš dar pradžioje su tulpės žiedlapių esu pabandžiusi pariesti , buvo jau uždėti du sluoksniai ,bet paspaudus iš viršaus man įskilo liejinys..., tada pagalvojau ,kad techniškai iš viršaus negali daug sluoksnių dėti , mat nuo iškilimo nuteka , tai lieka teplioti apačia ,kad stori sudaryti...bet kiek iš nuotraukos pastebiu nėra tie žiedlapiai stori g.gif ir to lapo kokie smailumai , ir dar kotukas toks aiškus ,aplink nėra dervos , nebijai ,kad nulūžinės?
dabar tai spalvos labai subtilios rolleyes.gif

agnera_jewellery , kodėl dervoje jau įlietos išdžiovintos žibutės parudavo nežinau, taip lyg ir neturėtų būti ..., bet šiaip žibuoklės ir pas mane paruduoja knygoje..., geriausia išsilaiko tos ,kurias išdžiovinu lygintuvo pagalba smile.gif

reik ir man paskutinius "pelkinėjimus" pasirodyti biggrin.gif

user posted image

user posted image

vis tobulinu būdą liejimo be dervos kraštelių ir dar bandau išgauti liejinių gylį...
Atsakyti