Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 08 14, 18:13)
su kuo vaškuoji? Paprasta balta parafino žvake tinka?

taip su paprasta zvakute, paskutiny k gimtadienio ta plona balta nes kitokios jokios neradau lotuliukas.gif

tik reik atidziai paziuret kad nebutu tplaisu nes pakils viskas i virsu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 14 rugpjūčio 2012 - 18:05
QUOTE(Ri Art @ 2012 08 14, 12:01)

O derva vis tik kenksminga. Man alerginė reakcija jau  pasidarė klaiki - akys užtinsta kaip dešros.
Derva turi kvapą, yra laki, vaikus geriau neleisti į tą patalpą kur liejama ir stingsta derva.

Radau rusių aprašytą įspėjimą, tai ten apie ice resin (ne apie technines paprastas baisūnes) rašoma gana daug įspėjimų. Ir skersvėjį liepia daryti liejant, ir pirštines ir antidūminį (??? o kas tai)  respiratorių dėtis.  doh.gif


na bet baisu unsure.gif ...pirma Nuotaikinga , dabar Ri Art skundžiasi alergine akių reakcija... man reikia , matyt, spjaudytis per petį, jau beveik treti metai su įvairia derva terliojus ir nieko alergiško nepastebėjau... tos reakcijos ,matyt, priklauso nuo organizmo jautrumo...
eina sau , jei tokias reakcijas pastebėčiau -nedirbčiau su ja schmoll.gif

o įspėjimai apie dervos kenksmingumą beveik ant visų pakuočių yra ... ir rekomendacijos dirbti su pirštinėm ir pan... , čia gal tik ant rankdarbiams skirtos dervos nerašo tos informacijos , bet vis gi , nereikia savęs apgaudinėti, juk ir tą pagaminta iš tos pačios chemijos ...

pirštines beveik visada deduosi, nes nuo rankų , jei užsiterlina gan sudetinga dervą nuvalyti, o respiratoriau nenaudoju , bet dirbtuves vedinu
Atsakyti
Labai aciu uz atsakyma, man netiks, kaip gaila... nebent kur lauke dirbciau, o kolkas tokiu galimybiu ner. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2012 08 15, 11:32)
Labai aciu uz atsakyma, man netiks, kaip gaila... nebent kur lauke dirbciau, o kolkas tokiu galimybiu ner.  ax.gif

apie lauką ir aš galvojau, bet pabandžiau balkone - nieko gero... Vėjas judina ruošinukus ir gėlytes sunku "paskandinti" gražiai sad.gif

Ausryte2, ačiū dėl žvakutės. Bandysiu :

P.s. merginos, mano likutis Geramikės dervos sugedo, bet smarvė niekuo ne mažesnė lotuliukas.gif Be to, ji man ryyyyškiai permažai kietiklio davė doh.gif . Vienas vyriokas norėjo ją priglausti savo reikmėms, bet pažiūrėjo, kad ten nėra kuo skiesti. Gaaaaila verysad.gif
Atsakyti
aš tai tą žydrąją dervą visgi galiausiai išmečiau , na niekaip su tą baisingą smarvę nesusigyvenau doh.gif ,man ir lauke ji smirdėjo, o dar tas berišistinis dozavimas švirkštais doh.gif , žodžiu - viskas mane nervino , tai kad nenervintu lengva širdim išmečiau biggrin.gif
Atsakyti
Man tai Ice resin nosi griauzia, tad dirbu balkone kai vejo nera. Jauciasi, bet ne taip. Atrodo beveik jokio kvapo, bet va griauzia ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(akmenukas2012 @ 2012 08 15, 14:01)
Man tai Ice resin nosi griauzia, tad dirbu balkone kai vejo nera. Jauciasi, bet ne taip. Atrodo beveik jokio kvapo, bet va griauzia ir tiek.

reiškia jau reaguoji ...
Man irgi pradžioje tik graužė, vėliau ėmė alergija lysti sad.gif
Atsakyti
Sveikos / negaluojančios blink.gif
Tfu tfu man tai dar nesisuka akys, bet kartais panervuoja tas kad ir silpnas kvapelis. Mano Crystal Resin gale didesnės pakuotės pradėjo keist gėlyčių spalvą blink.gif Padarė ir labai gražių variantų - labai elektric spalvą (iš mėlyno iriso lapelio biggrin.gif ), pilką samaną nurudino unsure.gif , geltonas gėlytes paintensyvino.. kartais atrodo, kaip cmyk'inį failą per rgb ekraną žiūrėtum (na, kas su spaudos darbais dirba, supras).. na, bet sunaudosiu aš ją vis tiek smile.gif

O kur jūs ištrenkėt tą žydrą dervą? Aš irgi nieko su ja taip ir nedarau.. Tikriausiai paprastas konteineris netinka? Tsakant gerokai į minusą su šituo pirkimo projektu unsure.gif

Seniai besirodžiau ax.gif Keli mano darbeliai:
Spalvytė superinė / sąsagos:
user posted image

Lyg žiedo nerodžiau biggrin.gif
user posted image

Auskarai <3 :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miško uoga: 15 rugpjūčio 2012 - 19:05
QUOTE(Miško uoga @ 2012 08 15, 19:52)
Sveikos / negaluojančios  blink.gif

Oooo kokių grožių užderėjo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Miško uoga, labai gražu thumbup.gif

Mano auskariukai

"Šilokų puokštelė"

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ri Art @ 2012 08 15, 19:25)
Mano auskariukai

"Šilokų puokštelė"

bigsmile.gif taviškiai kokie skaidrūs!

ačiū už thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 08 15, 18:27)
bigsmile.gif taviškiai kokie skaidrūs!

Ačiū

Manau kad čia ice resin "kalta" smile.gif

Bandžiau aš pradžioje ir technines, tik man vienintelis prosvietas kažkiek patiko, bet pusę užmaišytos dervos išmesti tekdavo, nes liejimo pabaigoje inddelyje jau burbulai darėsi.

Tik gaila, kad ice resinas labai pabrango - praktiškai kiek ieškau - dvigubai kaina nei pernai doh.gif
Atsakyti