Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

Na du menesius skaitinejau kol visas temas perskaiciau:))) Cia, supermamose:) Bet jei sakot, kad gyvu neliejot, matyt busiu su kazkuo supainiojusi. Na nesvarbu:) Siap ar taip, bandymai su gyvais tai pat saunus:) gaunasi netiketumu:)))
Atsakyti
QUOTE(akmenukas2012 @ 2012 08 10, 08:13)
Taip, as is tiesu naudojau gyvas geles, nes norejau isgauti iskilias formas. Skaiciau, kad jus, Aliete, dedavot gyvas su Ice resinu, va ir as bandziau:) Dabar supratau kad gyvos sunkus atvejis, uzsiriecia ir pasikeicia. Reikes kazka mastyti, taip norisi sukurti kazka kitaip, nekopijuoti jusu:) Kai jau leis ideti fotkiu - pasirodysiu:)

blogiausias dalykas kas nutinka su gyvom gelem, tai kad jos po kurio laiko pradeda puti.. is pradziu gali labai graziai atrodyt, ir tik po kokio menesio pasimato kad vidus keicia spalva atsiranda baltu demiu, ir aplamai pasidaro puvekas.. fui zodziu, turiu kruva tokiu darbu kurie niekur daugiau nenaudojami...
Atsakyti
QUOTE(akmenukas2012 @ 2012 08 10, 11:53)
Na du menesius skaitinejau kol visas temas perskaiciau:))) Cia, supermamose:) Bet jei sakot, kad gyvu neliejot, matyt busiu su kazkuo supainiojusi. Na nesvarbu:) Siap ar taip, bandymai su gyvais tai pat saunus:) gaunasi netiketumu:)))


jei mane atmintis nepaveda , lyg tais taniuxs rodėsi žiedą ir rašė , kad liejo nedžiovintą žiedelį , bet kiek pamenu ji pradžioje nepilnai buvo užliejus žiedelį derva ... idomu , kaip dabar praėjus laikui ta gėlelė atrodo žiede ...

o , taip kuo daugiau bandymų , tuo daugiau patirties rolleyes.gif


kristucia , taip ir man buvo - nedžiovinti spalvą keitė ir nuo drėgmės atsirasdavo pieniško baltumo dėmės liejinyje doh.gif
kristucia, atostogauji , jei darbelių nesirodai ? rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Greendeath @ 2012 08 05, 11:28)
Velniškai nesiseka su Prosvietu pirmieji darbai...nestingsta,limpa...žodžiu katastrofa sad.gif
O ar ši derva http://artinn.lt/pro...-formoms-150ml/ verta dėmesio, ar verta pirkti?

su prosvet mano tokia pat patirtis -limpa/ ir net po puses men limpa, ir viskas i siukslyna
keiciau proporcijas ir rezultatas toks pat

bet as ne is svirkstu o kur dezutej pirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 08 10, 16:04)
jei mane atmintis nepaveda , lyg tais taniuxs rodėsi žiedą ir rašė , kad liejo nedžiovintą žiedelį , bet kiek pamenu ji pradžioje nepilnai buvo užliejus žiedelį derva ... idomu , kaip dabar praėjus laikui ta gėlelė atrodo žiede ...

o , taip kuo daugiau bandymų , tuo daugiau patirties  rolleyes.gif
kristucia , taip ir man buvo - nedžiovinti spalvą keitė ir nuo drėgmės atsirasdavo pieniško baltumo dėmės liejinyje  doh.gif
kristucia, atostogauji , jei darbelių nesirodai ? rolleyes.gif

oj zinok tikrai iki atostogu labai toli.. tiesiog gyvenimas labai pasikeite per sia vasara.. persikraustem i kita saly.. kadangi esu su trim vaikais ir ir reikalu visokiu pilna.. naujos mokyklos, nauji reikalai.. dar ir save bandau realizuot.. bandysiu atidaryt internetine parduotuve uzsienyje.. ax.gif tai tiek trumpai..

darbelius darau ir toliau.. siu metu bandau kriauklytes uzliet.. dukruze pririnko pakrantej, tai ziuresiu kas man gausis blush2.gif , kadangi derva nera tik vienintelis dalykas kuriuo uzsiimu, tai tiesiog istikruju siektiek apleidau.. bet bandau sugrizt..

del taniuxs ziedelio su tikrom gelytem 4u.gif turiu ta grozi as mirksiukas.gif gavau dovanu.. gelytes taip ir liko graziai isbalusios kaip ir toj foto kur taniuxs buvo ikelus.. bandziau ir as uzliet tik nedideli sluoksniuka ir palikt tas gelytes.. tai galiu pasakyt kad kokia 10% tik lieka grazios, o visos kitos vistiek su baltom demem.. na manau kad per dideles iseigos dervos del tokio rezultato smile.gif
Atsakyti
sveikutes,gal kuri nepatingetu ir papasakotu kaip jus liejat lapelius ,gelytes kur yra be remelio kaip isgaunat pvz.ta laso forma?
Atsakyti
Yra specialios formos, pvz tokia:

http://www.firemount...sp?pn=H203681TL
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2012 08 13, 15:29)
sveikutes,gal kuri nepatingetu ir papasakotu kaip jus liejat lapelius ,gelytes kur yra be remelio kaip isgaunat pvz.ta laso forma?

o va jei kaž-kas nepatingėtų ir bent paskaitytų senas temas (jų dar tikrai nedaug) bent rastų jau parašytą atsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,
sakykit prasau , kaip suprantu galima ir popieriuka uzlieti? Kur isigyjate prof derva, ar labai keksminga ji? Turejau nuo lako siokios tokios reakcijos, todel klausiu jau ilgiau uzsiimanciu siuo groziu. Butu gaila viska perskaityt, prisipirkt , pradet kurt kazka ir gaut alergine reakcija unsure.gif Skaiciau tik sia temele, jei viskas yra pirmojoje - eisiu ten ir skaitysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2012 08 14, 09:26)
Laba,
sakykit prasau , kaip suprantu galima ir popieriuka uzlieti? Kur isigyjate prof derva, ar labai keksminga ji?

galima užlieti popieriukus. Kai kurie liejasi gerai, kai kurie susigadina, jei kitoje pusėje yra piešinukas ar tekstas - persigeria. Gaunasi tekstas piešinyje (jei to reikia, gerai, jei nereikia - padarytas liejinys keliauja į šiukšles, aš ne vieną esu išmetusi)

O derva vis tik kenksminga. Man alerginė reakcija jau pasidarė klaiki - akys užtinsta kaip dešros.
Derva turi kvapą, yra laki, vaikus geriau neleisti į tą patalpą kur liejama ir stingsta derva.

Radau rusių aprašytą įspėjimą, tai ten apie ice resin (ne apie technines paprastas baisūnes) rašoma gana daug įspėjimų. Ir skersvėjį liepia daryti liejant, ir pirštines ir antidūminį (??? o kas tai) respiratorių dėtis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ri Art @ 2012 08 14, 12:01)
galima užlieti popieriukus. Kai kurie liejasi gerai, kai kurie susigadina, jei kitoje pusėje yra piešinukas ar tekstas - persigeria. Gaunasi tekstas piešinyje (jei to reikia, gerai, jei nereikia - padarytas liejinys keliauja į šiukšles, aš ne vieną esu išmetusi)

O derva vis tik kenksminga. Man alerginė reakcija jau  pasidarė klaiki - akys užtinsta kaip dešros.
Derva turi kvapą, yra laki, vaikus geriau neleisti į tą patalpą kur liejama ir stingsta derva.

Radau rusių aprašytą įspėjimą, tai ten apie ice resin (ne apie technines paprastas baisūnes) rašoma gana daug įspėjimų. Ir skersvėjį liepia daryti liejant, ir pirštines ir antidūminį (??? o kas tai)  respiratorių dėtis.  doh.gif

popieriuka as pavaskuoju ir nepersigeria tada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(auryte2 @ 2012 08 14, 14:30)
popieriuka as pavaskuoju ir nepersigeria tada  ax.gif

su kuo vaškuoji? Paprasta balta parafino žvake tinka?
Atsakyti