Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

Mano "paišdykavimai" vasaros tema smile.gif

Auskarai
"Gėlytės ir drugeliai"

user posted image
Atsakyti
Kiek ilgai po pirmo atidarymo derva yra tinkama naudoti? Pas mane daugiau nei pusė buteliuko "Ice resin" beveik visą vasarą stovi. Lieti nėra kada. Kaži ar nepages? g.gif

O čia jau seniai išlietas, tik neseniai pabaigtas apipavidalinti mano pakabukas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Grazus pakabukas thumbup.gif
Raso, kad derva tinkama naudoti puse metu po atidarymo, bet sako, kad galima ir ilgiau smile.gif Maniske prastovejo daugiau nei puse metu, tai atsirado drumzliu, bet jas nukosus derva viskas buvo gerai smile.gif
Atsakyti
Šarlatanė , gražus pakabukas wub.gif , mane tai visko gausa žavi ...tas rėmuko apraizgymas toks fainas smile.gif

o, ice resin tikrai po pirmo atidarymo ilgiau nei pusmetį gali stovėti smile.gif , aš turiu buteliukus , kurie daugiau nei metus ištovėjo biggrin.gif , buvo juose likę gal centimetras nuo dugno , kažkaip aš tuos buteliukus nukišau, kai naujus praėmiau, ...ir čia visai neseniai aptikau- , na ką derva nesutirštėjusi , bet skiediklis aiškiai ryškai parudavęs ... ai galvoju sumaišysiu , na ir nieko , to rudumo nesimatė smile.gif

o čia šiaip pasilinksminau biggrin.gif

user posted image
"be kavos -kaip be galvos"

user posted image
"susiskaitę"
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 08 08, 21:08)


nereali kompozicija! Super ideja, super kuryba!!!!! wub.gif
Atsakyti
Ri Art melyni auskariukai - super. Bet kaip jums ta melyna spalva islieka. Va jau baigineju visa pirmaji Ice resin buteliuku komplektuka - ir vis ner tokio, kuo galeciau girtis. Raudona lieka juoda, ... vien plukes ir neumirstuoles laikosi. Kaip ta spalva uzfiksuot? Gal apipurksti su kuom nors?
Atsakyti
Kaip grazu... skaiciau skaiciau visas 4 temas, dabar nutariau ir as pabandyti. Manau kils klausimu, tai uzsiregistravau:)
Atsakyti
QUOTE(persikas2012 @ 2012 08 09, 14:58)
Kaip grazu... skaiciau skaiciau visas 4 temas, dabar nutariau ir as pabandyti. Manau kils klausimu, tai uzsiregistravau:)


Sveika prisijungusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akmenukas2012 @ 2012 08 09, 12:34)
Ri Art melyni auskariukai - super. Bet kaip jums ta melyna spalva islieka.

aciuks.gif ačiū

Mėlyna spalva išlieka retai kuriuose liejinukuose. Daugumą irgi derva "suvalgo"
Man liko tik žiomenio žiedeliai tokios pat spalvos, kiti pakeitė mėlynumą, intensyvi tapo blankesne.
Labiausiai mėlyną ir "suryja", o kitos spalvos vistik išlieka labiau
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 08 09, 11:48)
QUOTE(aliete @ 2012 08 08, 21:08)


nereali kompozicija! Super ideja, super kuryba!!!!! wub.gif


agnera, smagu , kad patiko mirksiukas.gif buvau kiek pavargusi nuo gelynų biggrin.gif

QUOTE(akmenukas2012 @ 2012 08 09, 14:34)
Va jau baigineju visa pirmaji Ice resin buteliuku komplektuka - ir vis ner tokio, kuo galeciau girtis. Raudona lieka juoda, ... vien plukes ir neumirstuoles laikosi. Kaip ta spalva uzfiksuot? Gal apipurksti su kuom nors?


mano praktikoje IceResin geriausia išlaiko spalvas , ypač tai liečia mėlyną ..., vat kitos dervos kartais ima ir "pameluoja" spalvas o IceResin beveik niekados "neapgauna" ...
raudona , geltona ,žalia praktiškai su visomis dervomis gerai išsilaiko ..., man dar nebuvo , kad raudona pajuoduotu unsure.gif g.gif , darau išvada , kad gal pačios gėlelės blogai išdžiovintos ?, arba naudojama ne IceResin ,o kita derva ?

smagu matyti naujus vardus smile.gif , rodykitės darbelius , nes jaučiasi žandro krizė biggrin.gif
Atsakyti
Taip, as is tiesu naudojau gyvas geles, nes norejau isgauti iskilias formas. Skaiciau, kad jus, Aliete, dedavot gyvas su Ice resinu, va ir as bandziau:) Dabar supratau kad gyvos sunkus atvejis, uzsiriecia ir pasikeicia. Reikes kazka mastyti, taip norisi sukurti kazka kitaip, nekopijuoti jusu:) Kai jau leis ideti fotkiu - pasirodysiu:)
Atsakyti
vat , man būtų įdomu sužinoti , kur gi skaitėte , kad aš lieju gyvas gėlės ? biggrin.gif

man rodos ,aš kaip tik visur rašau , kad naudoju , tik džiovintas..., nes mano bandymai su gyvomis buvo nevykę smile.gif

o iškilias formas galima išgauti dervos storiu ...

akmenukas2012 , greičiau rinkite pranešimų taškus biggrin.gif ir pasirodykite rolleyes.gif

Atsakyti