Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 07 10, 22:48)
GIL = o tu rankom sveiti? ar su graztuku? smile.gif


Rankom. Nes nelabai ilgai užtrunka.
Atsakyti
Vasara vasara, taip ir skraido visokie gyviai ir gėlės žydi smile.gif Ir pas mane drugeliai atskrido, bet nutūpę pavirto kažkuo kitokiu mirksiukas.gif .

Auskariukai "Stikliniai drugeliai"

user posted image
Atsakyti
Ir mano nors vienas pagaliau pabaigtas liejinukas

NAŠLAITĖS
Našlaitės, ice resin

user posted image

karsčiausi po Italijos alpes ir rinkausi gėlyčių, gal kada žiema reiks ką nors pakomponuot biggrin.gif
Atsakyti
sveikos darbai kaip visada nerealus, na ir as pagaliau prisiruosiau isigijua dervos liko tik isbandyt, tik is kart iskilo klausimas biggrin.gif turiu nuo gerkles tableciu plasmasine pakuote tokiais apvaliais indeliais kur tabletes buvo, pagalvojau ar jus formeles plasmasines kuom nors apdirbat pries iliejant derva? ar atsoka normaliai viskas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Terra* @ 2012 07 16, 15:28)
sveikos darbai kaip visada nerealus, na ir as pagaliau prisiruosiau isigijua dervos liko tik isbandyt, tik is kart iskilo klausimas biggrin.gif turiu nuo gerkles tableciu plasmasine pakuote tokiais apvaliais indeliais kur tabletes buvo, pagalvojau ar jus formeles plasmasines kuom nors apdirbat pries iliejant derva? ar atsoka normaliai viskas? g.gif


Yra specialūs purškikliai arba tepami vazelinai, nes su kai kuriomis formelėmis iškrapštymas yra vargo vakarienė. O su vaistų formelėm turiu nekokios patirties, draugė taip pat. Jinai pusę savo liejinių sulaužė, aš supratau, kad norint išimt iš jų geriau nelaukt, kol visiškai sukietės, krapštydavau minkštus dar, bet tai irgi nelabai sveika, nes gali liejinio vidų sugadinti. Tiesiog tos visos vaistų dėžutės yra per kietos, kai jūs laikot rankose tuščią, taip neatrodo, kai reikia lupti lauk - gailiesi, kad taip sugalvojai. Bet aš niekuo pakuotės netepiau, gal su tais vazelinais būtų lengviau. smile.gif
Turiu didesnių formelių, iš tų krapštyti liejinius lengviau, kartais užtenka tik sulenkti, bet ir tai ne visos lengvai pasiduoda, kartais reikia ir adatą užkišt, kad atšoktų.
Atsakyti
Aruna, o kokios našlaitės mėlynos! bigsmile.gif

O aš parodysiu savo naujieną - sagą:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 07 19, 21:54)
O aš parodysiu savo naujieną - sagą:

Gražu, ir geras praktinis pritaikymas thumbup.gif

Mano naujas darbelis
Auskariukai "Hortenzijos žiedai"

user posted image
Atsakyti
Oi, kaip sauniai pasidarbavot cia visos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pagyvėjimas tėmoje thumbup.gif

Aruna , na gražios našlaitės , mėlynos wub.gif
o gelelių vaikščiodama po kalnus , įtariu gražuolių susirinkai ..., ech atsimenu , kaip aš Madeiroje "tirpau" dėl ten žydinčių didžiulių spalvotu hortenziju biggrin.gif , taip pat atsivežiau biggrin.gif ,tik gaila ,kad nedaug ir jau sunaudotos...

na va, o pas Ri Art lietuviškos hortenzijos mirksiukas.gif , man hortenzijų žiedai labai wub.gif
bet dar niekaip negaliu savo krūmo apskinti..., na kad diena iš dienos lyja doh.gif , žiedai šlapi ...


Miško uoga , saga , be komentarų thumbup.gif

o aš po pelkes braidau rolleyes.gif
"pelkėja"

user posted image

ir man rodos ,kiek susipykau su fotoaparatu ... neatrodo jums,kad su nuotrauka kažkas netvarkoje...lyg per didelis kontrastas..., o gal su fonais susipykau ...nežinau bet man visą dieną žiūrint į tą nuotrauką atrodo ,kad kažkas ne taip ...o gal ir pavargau


Atsakyti
Neišlaikiau nepagyrus jūsų darbų wub.gif

Temą vis paskaitinėju, jau antri metai ruošiuosi pabandyt ir vis nedrįstu blush2.gif

Gal kada ir prisiruošiu, žolynėlių atsargai biggrin.gif pasidžiovinau cool.gif

Nu ir klausimas - jūs skylutes gražtuku gręžiat? O gal galima kažkaip kitaip padaryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 07 20, 20:19)
ir man rodos ,kiek susipykau su fotoaparatu ... neatrodo jums,kad su nuotrauka kažkas netvarkoje...lyg per didelis kontrastas..., o gal su fonais susipykau ...nežinau bet man visą dieną žiūrint į tą nuotrauką atrodo ,kad kažkas ne taip ...o gal ir pavargau

viskas čia tobula! nerealiai gražus darbas! wub.gif fotikas vietoje wink.gif

QUOTE(aaagnex @ 2012 07 21, 11:53)
Neišlaikiau nepagyrus jūsų darbų wub.gif

Temą vis paskaitinėju, jau antri metai ruošiuosi pabandyt ir vis nedrįstu blush2.gif

Gal kada ir prisiruošiu, žolynėlių atsargai biggrin.gif  pasidžiovinau cool.gif

Nu ir klausimas - jūs skylutes gražtuku gręžiat? O gal galima kažkaip kitaip padaryt? g.gif

aaagnex, pirmyn, labai smagu kurti wink.gif aš gręžiu ir su elektriniu dremeliuku grąžtuku (kaip pvz tas sagas), arba jei reikia tik kokią vieną-kitą skylę padaryt, tai imu tik grąžtuką ir suku suku suku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 07 21, 13:11)
aaagnex, pirmyn, labai smagu kurti wink.gif aš gręžiu ir su elektriniu dremeliuku grąžtuku (kaip pvz tas sagas), arba jei reikia tik kokią vieną-kitą skylę padaryt, tai imu tik grąžtuką ir suku suku suku biggrin.gif

ačiū už padrąsinimą 4u.gif

o netrapus gaunasi gaminukas? Nebus taip, kad gręžiant skils ar pan. 4u.gif
Atsakyti