Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 21 birželio 2012 - 20:35
niu biski geriau dabar! Siaip keisitai ziurisi ant to rozinnio fono, bet vaizdelis geresnis! o kas cia per ideja ta plunksa ikomponuoti - verinys? skirtukas knygai? kas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 06 21, 22:20)
niu biski geriau dabar! Siaip keisitai ziurisi ant to rozinnio fono, bet vaizdelis geresnis! o kas cia per ideja ta plunksa ikomponuoti - verinys? skirtukas knygai? kas? smile.gif

pakabukas, realiai fainai ziurisi
Atsakyti
Na ir aš truputi papilsciau ax.gif
Taip, taip - kopijuota, plagijuota blush2.gif
Bet mokaus iš geriausių (tame tarpe ir fotografuoti) rolleyes.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Prie to paties - dar klausimas specėms: pirmoj foto ypač matosi toks lyg ratukas viduryje. Jis nuo formelės. Realiai net nelabai matyti, o kai išsilieja epoksidkė tai matos ir net labai. Jis toks biski iškilus. Trint jį švitrium ir automobiline poliravimo pasta?
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 06 25, 16:42)
Na ir aš truputi papilsciau  ax.gif
Taip, taip - kopijuota, plagijuota  blush2.gif
Bet mokaus iš geriausių (tame tarpe ir fotografuoti)  rolleyes.gif

Prie to paties - dar klausimas specėms: pirmoj foto ypač matosi toks lyg ratukas viduryje. Jis nuo formelės. Realiai net nelabai matyti, o kai išsilieja epoksidkė tai matos ir net labai. Jis toks biski iškilus. Trint jį švitrium ir automobiline poliravimo pasta?


Visi pradeda nuo kopijavimo. biggrin.gif
Aš kažkaip abejoju, kad tokį rantelį pasta lengvai įveiktų ir nereiktų trinti valandą. Tavo vietoje trinčiau smulkiu švitriniu ir užbaigčiau pasta. Bet kadangi tai tik mano spėjimas, visada gali tiesiog pabandyti pati, pastos vis tiek reikės. smile.gif
Atsakyti
pašnekutė , na gi gražu smile.gif , man paskutinis lapas patinka bigsmile.gif , o kavos pupelių tai nuotrauka vykus , tokia natiurmortinė wub.gif

aš pati šveičiu tikrai liejinių kraštus, esu kelis kartus šveitusi ir paviršiau plotą , bet rezultatas man nepatiko..., be abejo , kad tą liejinio randelį nušveisti reikia pirma su smukučiu švitriniu , po to su pasta ...,šiaip manau, kad rankomis nupoliruoti gerai sunku ... čia gal miško uoga daugiau apie paviršių poliravimą , nes jei tai pavyko , papasakos smile.gif

na , užsiminė Gil apie pradžia , prisiminimai užplūdo biggrin.gif ,
pirmąjį pabandymą su dervą dariau liejimą į kriauklytę , o jau pirmasis papuošalas su dervos liejiniu buvo šis

user posted image

remelį pati dariausi iš odos , vargau ir su remelio padarymo ir su remelio užliejimu biggrin.gif , daugiau tokių remelių nedariau biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai kai nusipirkau smulkiausio švitrinio popieriaus, kokį tik Senukuose galima rasti (bent jau tada buvo 2500), ir su juo pašveičiau, tai irgi rezultatas nepatiko. O va kai labai tankiu audiniu įtryniau dantų poliravimo pastos (pliusas - kvepia mėtomis biggrin.gif), tai, mano akimis, nusiblizgino tobulai.
Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2012 06 27, 22:31)
labai tankiu audiniu įtryniau dantų poliravimo pastos (pliusas - kvepia mėtomis biggrin.gif), tai, mano akimis, nusiblizgino tobulai.

apie kokią pastą kalbame? Pasakokite pasakokite plyz bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 06 27, 22:39)
apie kokią pastą kalbame? Pasakokite pasakokite plyz  bigsmile.gif


Tokią, būna ir maximose:

user posted image

Kadangi radau namie, o ji šiaip nenaudojama buvo, tai sunaudosiu kitiems kilniems tikslams. Šiaip turbūt gramo kaina didesnė nei automobilinės. Bet vis tiek, na, nereikėjo pirkt ir labai nudžiugino rezultatas... biggrin.gif Tiesa, tą poliesterinę poliravau.
Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2012 06 27, 22:56)
Tokią, būna ir maximose:

Kadangi radau namie, o ji šiaip nenaudojama buvo, tai sunaudosiu kitiems kilniems tikslams. Šiaip turbūt gramo kaina didesnė nei automobilinės. Bet vis tiek, na, nereikėjo pirkt ir labai nudžiugino rezultatas... biggrin.gif Tiesa, tą poliesterinę poliravau.

mano klausimas : kokiu daiktu poliruojat : veltiniu, spepeteliu ar kuo?
Atsakyti
QUOTE(auryte2 @ 2012 06 29, 13:32)
mano klausimas : kokiu daiktu poliruojat : veltiniu, spepeteliu ar kuo?


Turiu tokią medžiagėlę tvirtą, veltinio po ranka nebuvo. Šepetėlis nebūtų efektyvu.
Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2012 06 29, 17:23)
....

Gil, ar aš Tau šiandien jau pasakiau ačiū už idėją dėl poliravimo?
Jei dar ne, tai sakau

A Č I Ū wub.gif
Atsakyti