Įkraunama...
Įkraunama...

Dervos liejiniai (IV tema)

Superiniai auskariukai isejo wub.gif As bandziau su povo plunksnom zaisti ir nieko doro is to neisejo... Is blizganciu zalsvai gelsvu paliko paprastos rudos plunksnytes...
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 06 19, 09:06)
Superiniai auskariukai isejo  wub.gif

Ačiū 4u.gif

Ta proga įkelsiu naujus auskariukus

"Šilokai"

user posted image

Gerai Alietei, kai turi tokias erdves fotografuoti gamtoje, o aš kiek bandžiau ir ant palangės, ir balkone - gaunasi arba kaimyninis namas fone, arba dangus "be ryšio" kadre doh.gif
Niekaip nesigauna "skaidrumo" parodyti doh.gif
Atsakyti
tai jo gamtos kur fotografuoti turiu net 22 hektarus biggrin.gif
man labai patinka gamtiški fonai , bet,be pliuso , kad gali pagauti liejinio peršviečiamas vietas yra ir minusas , taip fotografuojant kažkiek tikroji spalva susilieja su fonu..., tai tenka ir nuotrauką ant palto fono daryti

Ri Art , plunksnos gražuolės rolleyes.gif , "šilokai" tokio santuraus kolorito smile.gif
kažkada esu buvai užliejus plunksna tokia juoda su melsvu "perlamutru" , tai kaip ir Bjauruskai to gražaus plunksnos žvilgesio neliko ... , gaila neturiu kokių ryškių , papūgiškų plunksnų , gal spalva gerai atrodytu biggrin.gif

čia paskutinių liejinių spalvų "palėtė" , ant balto fono smile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 06 19, 16:40)
čia paskutinių liejinių spalvų "palėtė" , ant balto fono smile.gif

Alieteeeeeee!!!!!! KAIP GRAŽUUUUUU!!!! Kaip nuotaikinga, šypseninga, kokybiška!!! smile.gif DAUG balionų 4u.gif ir širdžių wub.gif smile.gif

Aš irgi pabandžiau žiedlapius tepliot biggrin.gif šiaip įdomu pasidarė technika smile.gif Tai visai neblogai gaunasi, kai neprabėga biggrin.gif Ir vakar aptepliojau jau patirštėjusia derva storesnį lapelį - išsirietė hihihi.gif niekšas smile.gif tai dabar bandžiau "atriest", tai atšoko nuo lapo doh.gif rolleyes.gif

Tiesa, plunksnos suuuper! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miško uoga: 19 birželio 2012 - 17:40
QUOTE(aliete @ 2012 06 19, 15:40)
čia paskutinių liejinių spalvų "palėtė" , ant balto fono smile.gif

bigsmile.gif olia lia kiek daug priliejai thumbup.gif

O aš toliau su plunksnomis eksperimentuoju:

user posted image

kaip matote - pablunka ryškumas užliejus. Specialiai padėjau greta "originalią" smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ri Art: 19 birželio 2012 - 18:49
QUOTE(aliete @ 2012 06 19, 17:40)
tai jo gamtos kur fotografuoti turiu net 22 hektarus  biggrin.gif 
čia paskutinių liejinių spalvų "palėtė" , ant balto fono smile.gif

Pavydžiu tau tiek gamtos, ir aš nooooriu bent desėtko ha wub.gif

Man labai patiko tos oranžinės gamos užlieti žiedlapiai - pasakiškas vaizdas.

Ir plunksnos gražios labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 06 19, 18:40)
Alieteeeeeee!!!!!! KAIP GRAŽUUUUUU!!!! Kaip nuotaikinga, šypseninga, kokybiška!!! smile.gif DAUG balionų  4u.gif ir širdžių  wub.gif smile.gif

Aš irgi pabandžiau žiedlapius tepliot biggrin.gif šiaip įdomu pasidarė technika smile.gif Tai visai neblogai gaunasi, kai neprabėga biggrin.gif Ir vakar aptepliojau jau patirštėjusia derva storesnį lapelį - išsirietė hihihi.gif niekšas smile.gif tai dabar bandžiau "atriest", tai atšoko nuo lapo  doh.gif  rolleyes.gif



ačiū 4u.gif

ir esi Miško uoga teisingam kelyje biggrin.gif - svarbiausia pirmas plonas sluoksnis ir kad neprabėgtu biggrin.gif

Ri Art, šitos man net žavesnės plunksnos bigsmile.gif , man derinys su tais perlamutro karokiukais patinka , kažkaip laibai prie plunksnos dera

Nuotaikinga , nepavydėk lotuliukas.gif , žinok tuose hektarose ne vien gamtą grožiesi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aliete: 19 birželio 2012 - 22:15
Ha, fainų plunksnų padavė, man iš kaimo atvežė Gvinėjos vištų taškuotų plunksnyčių, mielos, labai tvarkingi tie taškiukai, bet nežinau, turbūt nesugebėsiu jų nesugadint. biggrin.gif
Atsakyti
as irgi bandau spet i "Pluksnu atpludi" su paprastojo Lietuviskojo pauksciuko plunksna lotuliukas.gif
user posted image

prosvietas man visa kantrybe baigia istasyt - nemegstu as jo. o titan duoda geltona spalva doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 20 birželio 2012 - 12:35
wa realistiskesne foto, mano pomidoriukai fotogeniski lotuliukas.gif
user posted image
manau reik pamazint dervos kur siaureja link galo , atrodo kaip lipalo blynas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryte2: 20 birželio 2012 - 14:21
mano akimis forma reiketu koreguoti pagal plunksna - kad butu vienodai nutole po pvz 0,5 cm nuo krastelio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 06 20, 15:33)
mano akimis forma reiketu koreguoti pagal plunksna - kad butu vienodai nutole po pvz 0,5 cm nuo krastelio wink.gif

ir as taip svarstau, vaikai atsikels eisiu i balkona nugrausiu biggrin.gif
Atsakyti