Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasitikėti aukle?

Pati dirbu aukle su tokiu lelium, bet tas vaizdelis tai tikras akmuo į auklių daržą. Nepykit už išsireiškimą, bet tą bobą norisi priploti už tokį elgesį. O kad neina dirbti tos, kurios nemėgsta to darbo tai nesąmonė. Eina tą darbą dirbti bet kas, kas neturi kito darbo, užtai tokie dalykai ir dedasi. Aš suprantu tas mamas, kurios neturėdamos išeities samdo aukles, bet esu labai laiminga mama, kad galėjau savo dukrytes auginti pati, matyti kaip jos auga. Todėl esu šiek tiek egoistiškiškos nuomonės: ,,mano vaikams auklių tinkamų nėra, o aš tinkama visiems vaikiukams." ax.gif Aišku, tikiu, kad yra tam darbui pasišventusių moterų, tik labai svarbu tokias rasti, o tai nelengva.
Šiuo metu dirbu valandine aukle, bet savo šeimų vaikiukus labai myliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliaugis @ 2011 12 08, 22:37)
Pati dirbu aukle su tokiu lelium, bet tas vaizdelis tai tikras akmuo į auklių daržą. Nepykit už išsireiškimą, bet tą bobą norisi priploti už tokį elgesį. O kad neina dirbti tos, kurios nemėgsta to darbo tai nesąmonė. Eina tą darbą dirbti bet kas, kas neturi kito darbo, užtai tokie dalykai ir dedasi. Aš suprantu tas mamas, kurios neturėdamos išeities samdo aukles, bet esu labai laiminga mama, kad galėjau savo dukrytes auginti  pati, matyti kaip jos auga. Todėl esu šiek tiek egoistiškiškos nuomonės: ,,mano vaikams auklių tinkamų nėra, o aš tinkama visiems vaikiukams."  ax.gif Aišku, tikiu, kad yra tam darbui pasišventusių moterų, tik labai svarbu tokias rasti, o tai nelengva.
Šiuo metu dirbu valandine aukle, bet savo šeimų vaikiukus labai myliu 4u.gif

Pasireklaminot save, o kitas aukles nuteisėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 12 12, 18:22)
Pasireklaminot save, o kitas aukles nuteisėt biggrin.gif


Teisti nieko nesiruošiu, nes nesu teisėja, o reklamos man nereikia, darbo apstu kolkas tongue.gif, tik spėk suktis, ypač prieš šventes. Tiesiog ,,pašmaikštavau" lotuliukas.gif , nes tas video tikrai sukrėtė, dėl to ir pasidžiaugiau, kad mano vaikams auklių nereikėjo ir, kad pati tokia nesu, nes tokiam darbui (beje man tai tik papildomas darbas po pagrindinio auklėtojos darbo) reikia pašaukimo ir išsilavinimo, o dirba jį kas tik nori, todėl taip ir vyksta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(viliaugis @ 2011 12 15, 00:13)
Teisti nieko nesiruošiu, nes nesu teisėja, o reklamos man nereikia, darbo apstu kolkas tongue.gif, tik spėk suktis, ypač prieš šventes. Tiesiog ,,pašmaikštavau" lotuliukas.gif , nes tas video tikrai sukrėtė, dėl to ir pasidžiaugiau, kad mano vaikams auklių nereikėjo ir, kad pati tokia nesu, nes tokiam darbui (beje man tai tik papildomas darbas po pagrindinio auklėtojos darbo) reikia pašaukimo ir išsilavinimo, o dirba jį kas tik nori, todėl taip ir vyksta. g.gif

Jo,kad dirba kas tik nori,tai pritariu doh.gif Bet pagalvokit,kas eis dirbti aukle visai dienai,kurios nefoimina ir neturi jokiu socialinių garantijų?Studentė arba moteris,kuri neturi darbo..
Atsakyti
QUOTE(joanal @ 2011 12 08, 22:15)
Negi jus tikite tuom ka cia matete.
As manau,kad cia tik montazas.
Nesamone,kad butu tai tiesa.
Jeigu zmogus nemyli vaiku,tai jis ir neis dirbti tokio darbo.

Aisku, kad tikiu. Apsiverkiau beziuredama...Kodel visi isivaizduoja jei jau ka nors daro kuo mums sunku patiketi, arba pats gyvenime taip nepadarytum, is karto sako nesamone , montazas...man visai nepanasu i montaza.
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2011 12 15, 15:18)
Aisku, kad tikiu. Apsiverkiau beziuredama...Kodel visi isivaizduoja jei jau ka nors daro kuo mums sunku patiketi, arba pats gyvenime taip nepadarytum, is karto sako nesamone , montazas...man visai nepanasu i montaza.

Geriau nebuciau maciusi to iraso. Sukrete iki sirdies gelmiu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2011 12 15, 15:18)
Aisku, kad tikiu. Apsiverkiau beziuredama...Kodel visi isivaizduoja jei jau ka nors daro kuo mums sunku patiketi, arba pats gyvenime taip nepadarytum, is karto sako nesamone , montazas...man visai nepanasu i montaza.


Mąstykite logiškai. Po tokio neva smūgio vaikas keliasi kaip niekur nieko - po tokio smūgio normaliai nevaikštantis vaikas geriausiu atveju atsidurtų reanimacijoje. Be to, kai ploja vaiką prie sofos vaiko nesimati. Ir svarbiausia - sumanuolių pasiūlymas išspręsti problemą. Ko tik nesumontuosi vardan patiklių tėvelių.
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2011 12 15, 18:52)
Mąstykite logiškai. Po tokio neva smūgio vaikas keliasi kaip niekur nieko - po tokio smūgio normaliai nevaikštantis vaikas geriausiu atveju atsidurtų reanimacijoje. Be to, kai ploja vaiką prie sofos vaiko nesimati. Ir svarbiausia - sumanuolių pasiūlymas išspręsti problemą. Ko tik nesumontuosi vardan patiklių tėvelių.

Na cia jau mano pasirinkimas kuo as tikesiu, o kuo ne..
Pati neturiu aukles ir nesiruosiu samdyti, siaip uzejau i sia tema pasiskaitineti.
O del tu smugiu ir reanimacijos tai paziurekite elementarias zinias is Lietuvos, kai po daugybiniu smugu vaikus paguldo i reanimacija..
Nufilmuotas elgesys labai ziaurus, bet nemaciau tokio smugio, po kurio vaikas i reanimacija butu papuoles.
Be to nei as nei jus nesame ekspertai, kad nusprestume sumontuota tai ar ne. Pasirinkimo laisve tiketi arba ne..
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 12 15, 10:57)
Jo,kad dirba kas tik nori,tai pritariu doh.gif Bet pagalvokit,kas eis dirbti aukle visai dienai,kurios nefoimina ir neturi jokiu socialinių garantijų?Studentė arba moteris,kuri neturi darbo..


Na, taip studentės ir bedarbės, bet jos turi būti su atitinkamu išsilavinimu, na, nebūtinai tik ikimokyklinis, gali būti ir kitoks tas išsilavinimas, svarbu vaikus mylėtų ir mokėtų su jais tinkamai ir padoriai elgtis. Esmė tame, kad nebūtų neaišku kas ir iš kur. Reikia labai atidžiai ieškoti, geriausia pažįstamų tarpe arba supermamoje lotuliukas.gif Aš asmeniškai tai per pažintis darbą dažniausiai randu, bet teko ir čia su ne viena šeima padirbėti, nesiskundžiu, ant blogų nepapuoliau, pačios irgi blogu žodžiu dar niekas nemini tpfu, tpfu, tpfu... mirksiukas.gif O dėl garantijų, tai jeigu visą dieną dirbi aukle, tai turi bent jau biržoje stovėti, bet yra ir pensininkių pedagogių. Vienu žodžiu, sudėtingas dalykas, bet išeitis visada yra 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(viliaugis @ 2011 12 16, 00:14)
Na, taip studentės ir bedarbės, bet jos turi būti su atitinkamu išsilavinimu, na, nebūtinai tik ikimokyklinis, gali būti ir kitoks tas išsilavinimas, svarbu vaikus mylėtų ir mokėtų su jais tinkamai ir padoriai elgtis. Esmė tame, kad nebūtų neaišku kas ir iš kur. Reikia labai atidžiai ieškoti, geriausia pažįstamų tarpe arba supermamoje lotuliukas.gif Aš asmeniškai tai per pažintis darbą dažniausiai randu, bet teko ir čia su ne viena šeima padirbėti, nesiskundžiu, ant blogų nepapuoliau, pačios irgi blogu žodžiu dar niekas nemini tpfu, tpfu, tpfu... mirksiukas.gif O dėl garantijų, tai jeigu visą dieną dirbi aukle, tai turi bent jau biržoje stovėti, bet yra ir pensininkių pedagogių. Vienu žodžiu, sudėtingas dalykas, bet išeitis visada yra 4u.gif

...ir dar jeigu moteris eina dirbti aukle, vadinasi, jai apsimoka thumbup.gif , nes kitu atveju neitų schmoll.gif
Atsakyti
Aukle pradėjau dirbti vos baigusi vidurinę, prižiūrėjau pusės metų mažylį. Kažkaip pasitikėjo šeima, priėmė mane kaip šeimos narę ir vakiukas buvo labai mielas. O aš stengiausi tą pasitikėjimą pateisint. Niekada nelindau ten, kur man nereikėjo, nemačiau, negirdėjau ir neaptarinėjau šeimos reikalų su kitais. Kai sulaukiau kito darbo pasiūlymo, kurio negalėjau atsisakyti, ir reikėjo atsisveikint su šeima, verkėm abi su mama. Šiandien mano auklėtinis artėja prie pilnametystės, o vis dar retkarčiais pabentraujam su šeima. smile.gif
Tik va, kai gyvenime teko atsidurt kitoje barikadų pusėje, pajutau, kad man labai sunku kažkam patikėti savo vaikiuką. Gal todėl, kad kandidačių buvo ir išgeriančių, ir tokių kurios prisipažino jog labai silpnų nervų ir norėtų būti su vaiku, kad jų gyvenimas prašviesėtų doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arna: 27 gruodžio 2011 - 21:58
Ieškau auklės darbo (su rekomendacijomis)

Esu 20-ies metų būsima teisininkė, studijuoju vakarais, todėl turiu nemažai laisvo laiko. Esu atsakinga, punkluali, nuoširdi. Moku užsiimti su vaikais, lavinti ir susidraugauti. Esu dirbusi 2 metų berniuko aukle (patirtis metai laiko) ir mergaitės 6metų (patirtis virš metų). Turiu rekomendacijas, jei pageidautina galiu rekomendaciją persiųsti į el.paštą, arba duoti telefono nr. žmonių pas kuriuos teko dirbti. Ieškau darbo tik darbo dienomis iki 17h. Gali būti darbas ir tik kelis kartus per savaitę, nebūtinai pilną darbo savaitę.
Kandangi gyvenu fabijoniškėse, ieškau darbo arčiau namų.
Atsakyti
QUOTE(Gerdagerdagerda @ 2012 01 19, 12:18)
Ieškau auklės darbo (su rekomendacijomis)

Esu 20-ies metų būsima teisininkė, studijuoju vakarais, todėl turiu nemažai laisvo laiko. Esu atsakinga, punkluali, nuoširdi. Moku užsiimti su vaikais, lavinti ir susidraugauti. Esu dirbusi 2 metų berniuko aukle (patirtis metai laiko) ir mergaitės 6metų (patirtis virš metų). Turiu rekomendacijas, jei pageidautina galiu rekomendaciją persiųsti į el.paštą, arba duoti telefono nr. žmonių pas kuriuos teko dirbti. Ieškau darbo tik darbo dienomis iki 17h. Gali būti darbas ir tik kelis kartus per savaitę, nebūtinai pilną darbo savaitę.
Kandangi gyvenu fabijoniškėse, ieškau darbo arčiau namų.


Ne čia ieškote,tam yra atskiras skyrelis:mirksiukas:
Atsakyti