Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasitikėti aukle?

QUOTE(knopke22 @ 2011 09 23, 15:11)
Nuosavame buste, dekit kiek tik pageidaujat kameru, niekas neturi teises kazko priekaistauti. Jus filmuojate savo erdve. Taigi jokie istatymas nebaisus smile.gif cia privatus reikalas...

labai klystate. filmuoti ir įrašinėti kitą žmogų galima tik jį apie tai įspėjus. nesvarbu kur.
Atsakyti
o as nezinau ar patenkinta savo aukle.
man ji kaip ir patinka, bet va, berniukui mano - nelabai... mazoji dar nekalba, tai ir nezinau ka daryti. Uosviai gyvena pirmam aukste, o mes antram, tai jie sako, kad daznai girdi aukle kalbant telefonu, ir siaip, ji mazai veda juos i lauka.
Sunelis del kazko ant jos piktas, vis sako, kad aukle negrazi, bet pabudes po pietu miego, manes klausia kur aukle?
vakar pareiske, kad jis su aukle nezais ir sese nenori su aukle zaisti.Ar man reikia ieskoti kito zmogaus?
Atsakyti
QUOTE(lukaem @ 2011 09 30, 22:46)
o as nezinau ar patenkinta savo aukle.
man ji kaip ir patinka, bet va, berniukui mano - nelabai... mazoji dar nekalba, tai ir nezinau ka daryti. Uosviai gyvena pirmam aukste, o mes antram, tai jie sako, kad daznai girdi aukle kalbant telefonu, ir siaip, ji mazai veda juos i lauka.
Sunelis del kazko ant jos piktas, vis sako, kad aukle negrazi, bet pabudes po pietu miego, manes klausia kur aukle?
vakar pareiske, kad jis su aukle nezais ir sese nenori su aukle zaisti.Ar man reikia ieskoti kito zmogaus?


O su pačia aukle kodėl nenorite aptarti šių dalykų? Paklausti kaip žaidžia ir kaip sekasi. Galų gale sutarti kada ves vaikus į lauką. Jei nėra taisyklių, nesistebėkite, kad kas nors klostosi ne taip, kaip norėtumėte. Užrašykite ant popieriaus savo pageidavimus ir juos aptarkite su aukle.
Atsakyti
QUOTE(aushra1 @ 2011 10 01, 17:50)
O su pačia aukle kodėl nenorite aptarti šių dalykų? Paklausti kaip žaidžia ir kaip sekasi. Galų gale sutarti kada ves vaikus į lauką. Jei nėra taisyklių, nesistebėkite, kad kas nors klostosi ne taip, kaip norėtumėte. Užrašykite ant popieriaus savo pageidavimus ir juos aptarkite su aukle.


iš tiesų - visi kažkodėl linkę filmuoti auklę, gaudyti ją, o ne pasišnekėti. Juk viską smulkiai aptarti būtų daug naudingiau. Be to dėl pasitikėjimo linkiu rinktis auklę iš pažįstamųjų rato arba pagal rekomendaciją, nes skelbime auklės gerumas nenurodytas
Atsakyti
Sveikos,
Pasidalinsiu ir as savo patirtimi: pasamdziau aukle (vyresnio amziaus) keliom valandom ir grizus veliau pastebejau, kad ji buvo musu miegamajame, kuris yra kiek atokiau nuo svetaines, kur buvo aukle su maziuku. Tiesiog pastebejau, kad ne taip uzdarytos miegamojo durys. Kaip reaguoti? Tai paprastas smalsuma ir nieko cia tokio?? Ar visdelto reiketu susimastyti?
Tikrai nemanau, kad ji kazka imtu is musu namu, bet kad narsytu po mano spintas irgi nesinori... Gal kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(sese_M @ 2011 10 25, 23:19)
Sveikos,
Pasidalinsiu ir as savo patirtimi: pasamdziau aukle (vyresnio amziaus) keliom valandom ir grizus veliau pastebejau, kad ji buvo musu miegamajame, kuris yra kiek atokiau nuo svetaines, kur buvo aukle su maziuku. Tiesiog pastebejau, kad ne taip uzdarytos miegamojo durys. Kaip reaguoti? Tai paprastas smalsuma ir nieko cia tokio?? Ar visdelto reiketu susimastyti?
Tikrai nemanau, kad ji kazka imtu is musu namu, bet kad narsytu po mano spintas irgi nesinori... Gal kam taip buvo?


Na zinote,jeigu jus taip reguojate,kad jusu vaiko aukle, atidare miegamojo duris.
Tai isvis, kam jus isileidziate svetima zmogu i savo namus.
Mano nuomone,kad jus jau nesveikai reguojate.
Atsakyti
QUOTE(sese_M @ 2011 10 25, 22:19)
Sveikos,
pastebejau, kad ji buvo musu miegamajame


Gal ten mažiukas buvo nukeliavęs ir tiesiog tik reikėjo jį sugrąžinti? Aš kažko nepagalvočiau, jei ir iš smalsumo pravertų duris. O geriausiai užrakinkit duris ten, kur privati teritorija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sese_M @ 2011 10 25, 22:19)
Sveikos,
Pasidalinsiu ir as savo patirtimi: pasamdziau aukle (vyresnio amziaus) keliom valandom ir grizus veliau pastebejau, kad ji buvo musu miegamajame, kuris yra kiek atokiau nuo svetaines, kur buvo aukle su maziuku. Tiesiog pastebejau, kad ne taip uzdarytos miegamojo durys. Kaip reaguoti? Tai paprastas smalsuma ir nieko cia tokio?? Ar visdelto reiketu susimastyti?
Tikrai nemanau, kad ji kazka imtu is musu namu, bet kad narsytu po mano spintas irgi nesinori... Gal kam taip buvo?


Jeigu taip jau itarinejate aukle, tai galbut reiktu jums susirasti auklyte, kuri vaika priziuretu pas save namuose tuomet galesite buti rami, kad nieks "nenarde" jusu spintose.
Atsakyti
QUOTE(adagio @ 2011 10 29, 16:11)
Gal ten mažiukas buvo nukeliavęs ir tiesiog tik reikėjo jį sugrąžinti? Aš kažko nepagalvočiau, jei ir iš smalsumo pravertų duris. O geriausiai užrakinkit duris ten, kur privati teritorija mirksiukas.gif



na del duru nusiraminau. gal is smalsumo, gal mazius tikrai nuejes buvo. nieko cia tokio. dar karta ja issikvieciau. grizusi radau, kad buvo atidarytas stalcius su visais musu dokumentais. dar paklausiau ar cia mazius atidare, kad tiesiog zinoti ir kita karta stipriau "uzspausti" ta stalciu. sako,- ne...
Atsakyti
Daugiau negu baisu....nežinau ką tokiai auklei padaryčiau...
http://www.youtube.c...p;v=xoYppSiXVag
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 11 25, 21:09)
Daugiau negu baisu....nežinau ką tokiai auklei padaryčiau...
http://www.youtube.c...p;v=xoYppSiXVag



Sunku buvo žiūrėti. Tokią tik i kalėjimą kuo ilgesniam laikui.
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 11 25, 23:09)
Daugiau negu baisu....nežinau ką tokiai auklei padaryčiau...
http://www.youtube.c...p;v=xoYppSiXVag


Negi jus tikite tuom ka cia matete.
As manau,kad cia tik montazas.
Nesamone,kad butu tai tiesa.
Jeigu zmogus nemyli vaiku,tai jis ir neis dirbti tokio darbo.
Atsakyti