Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

QUOTE(Alchemie @ 2012 06 06, 10:19)
biggrin.gif na tiesiog sunus turi medine jau 3 lova, matau, kaip ji atrodo dabar doh.gif visos trys augancios lovos kazkokiu budu buvo nuzaistos blink.gif  doh.gif o dukryte pati issirinko sia lovyte, as pati del metalo abejojau, bet ji kategoriskai reikalavo sitos biggrin.gif ir mielai joje guli (kas man labai svarbu). Laimei, ji neturi ligonines "sprendzinu" gelezinio ciuzinio biggrin.gif ir gelezisukumas minimaliai jauciasi miegant..zodziu toks pabandymas gyvenime ivyko.
Dabar geriau man apsakykit, kas turite Hemnes komodas 4u.gif
http://www.ikea.com/...ducts/00067830/
kaip stalciu kkybe? kaip uzsidarineja begiukai 4u.gif aktualu, nes mazylei noriu i kambari ax.gif

kokybe tai gera, bet man nepatinka , kad minkstas medis, ciut kas, ibrezis matosi, vaikui neimciau, bet kai pas mane svetainej po teliku, tai nieko....
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 06 06, 11:19)

Dabar geriau man apsakykit, kas turite Hemnes komodas 4u.gif
http://www.ikea.com/...ducts/00067830/
kaip stalciu kkybe? kaip uzsidarineja begiukai 4u.gif aktualu, nes mazylei noriu i kambari ax.gif


Stalciukai uzsidarineja ne tyliai, begeliai ne pilno istraukimo... 4u.gif
Mes mastom keisti savo 3 stalciu Hemnes komoda i sita. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif gal kas turite tokias, jos kaip ledainės gali būti ar ne.. g.gif
user posted image
http://www.ikea.com/...ducts/00176891/
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2012 06 06, 13:28)
Sveiki 4u.gif  gal kas turite tokias, jos kaip ledainės gali būti ar ne.. g.gif

nu keista, kad jos prie vonios aksesuarų, tai gal nelabai tinkamos sąlyčiui su maistu g.gif
Atsakyti
aciu uz komentarus del komodos 4u.gif mastysiu toliau doh.gif kol dar sutalpinu rubus, nieko, paskui jau verktinai reiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 06 05, 15:18)
Zalsva? Man tai ji tokia kakavine. O jums neleidzia paspausti ant nuotraukos, kad sone parodytu padidinta vaizda? Nes man rodo rusva su baltais lapeliais, nepadidintoj nuotraukoje ju nesimato




Jus cia rimtai???? unsure.gif
nes man tai rodo tokia graziai sviesiai zalia spalva su baltais lapeliais....
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2012 06 05, 16:41)
s/malm-komoda--expedit-
Gal kas kartu komplektavotes? Komoda 1 cm zemesne uz expedita. Jei stoves negreta, tai vizualiai turetu nesijausti, bet nezinai kada kils mintis perstumdyti kambari ir tarkim teks komoda su expeditu sugretinti

O ju atspalviai nesiskiria? Nezinau, bet man sie du daiktai vienam kambary kazkaip nesiderina. Gal raudonas ekspeditas geriau tiktu?
QUOTE(Louhi @ 2012 06 05, 18:21)
lotuliukas.gif tuoletkos


QUOTE(Gaske @ 2012 06 06, 10:37)
Merginos, reikia patarimo - kokį naktinį stalelį priderinti prie ąžuolo masyvo lovos šviesiame miegamajame?  g.gif Va koks jis pas mus
Tip top pagal spalvas, įtariu, nieko nerasiu Ikejoje ax.gif Įdomu, kaip baltas stalelis atrodytų?

Aha, pagal azuolo spalvas galima ir nepataikyti, tuo labiau ir pasirinkimo didelio nera. Jei ne is lenkijos tai yra toks staliukas stockholm.
Kai pamaciau nuotraukas, tai tiesa sakant, pirma mintis buvo, kodel lova taip stovi idomiai, priesais langa, apsukciau as ja sonu. Nes jei dar staliukas bus, tai prie lango neprieisit. g.gif Tas baltas hemnes turetu atrodyti gerai, nes ir lova aukstu galvugaliu, kita vertus, jei neskubu, dar palaukciau kokio geresnio varianto 4u.gif

QUOTE(goodly @ 2012 06 06, 14:28)
Sveiki 4u.gif  gal kas turite tokias, jos kaip ledainės gali būti ar ne.. g.gif
Nea... 19 cm skersmuo, be to, jei kas ikeja zinos, tai si "ledaine" asocijuojasi su tais purskiamais buteliukais. As galvociau ji gerai papuosalams sumesti
Papildyta:
QUOTE(daffni @ 2012 06 06, 15:23)
Jus cia rimtai???? unsure.gif
nes man tai rodo tokia graziai sviesiai zalia spalva su baltais lapeliais....

Taip taip zalsva, dar karta paziurejau, siandien man ji tikrai zalsva smile.gif
Atsakyti
Ar tokius imanoma PL Ikea isigyti?
QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 04, 00:41)
siandien dienos pirkynys 100 kartu matytas you tube ir  isigytas ikea make up organiser
user posted image

user posted image
dziaugiuosi del mazu skyreliu lupdaziams ir t.t. organiseri galima deti i komodos stalciaus, bet as laikysiu vonioje biggrin.gif

user posted image
ir dar vienas organiseris
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 06 birželio 2012 - 15:46
QUOTE(xde @ 2012 06 06, 16:45)
Ar tokius imanoma PL Ikea isigyti?



va http://www.ikea.com/...ducts/60177473/ , bet Targowek'e kaip suprantu nera.
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 06 06, 06:33)
Merginos, lygiosios, gana jau  biggrin.gif Vienoms patinka metalinės, kitoms medinės, dėl to pasiūla ir yra įvairi wink.gif

drinks_cheers.gif
Bet nuomonių įvairių išklausyti irgi gerai,juolab,kad šioje temoje dalinamasi patarimais, savo potyriais,bei patirtimi...o kiekvienas atsirenkame pagal save.
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 06 06, 15:26)
Kai pamaciau nuotraukas, tai tiesa sakant, pirma mintis buvo, kodel lova taip stovi idomiai, priesais langa, apsukciau as ja sonu. Nes jei dar staliukas bus, tai prie lango neprieisit.  g.gif Tas baltas hemnes turetu atrodyti gerai, nes ir lova aukstu galvugaliu, kita vertus, jei neskubu, dar palaukciau kokio geresnio varianto  4u.gif



Ačiū, meile G. Ta lova taip stovi todėl, kad šalia dar yra lovytė su dvejų neturinčia panele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaske @ 2012 06 06, 20:10)
Ačiū, meile G. Ta lova taip stovi todėl, kad šalia dar yra lovytė su dvejų neturinčia panele mirksiukas.gif

Tai viskas aisku tuomet 4u.gif Tada atsistos ant spinteles ir lips ant lango.
Pagalvojau, jums gal labai gerai tiktu Ribba remelis, ir grazu, ir nelabai pasiekiama ribba baltas jei kokioms smulkmenoms susideti.
o cia yra to pavyzdys 4u.gif
Atsakyti