Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

Gal kas galetu pagelbet ir imesti nuoroda tualetiniu staliuku, nu niekaip nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 06 05, 15:18)
Zalsva? Man tai ji tokia kakavine. O jums neleidzia paspausti ant nuotraukos, kad sone parodytu padidinta vaizda? Nes man rodo rusva su baltais lapeliais, nepadidintoj nuotraukoje ju nesimato

Ta sofutė turbūt žalia labiau... Nes pavadinime yra žodis "jasnozielony", kažkas labai panašu į žalią 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 06 05, 10:38)
As is sono balta maciau...  schmoll.gif Man nepatiko...


musu nemazai pazistamu turi tokias baltas lovytes savo mergytems. tai ir patenkinti jomis, ir asmeniskai man labai dailiai atrodo. kai kurie baldakimus uzmeta, tai mazosios isvis, kaip princeses miega biggrin.gif matyt tokios lovytes arba patinka, arba ne smile.gif nes siaip ju nei isvaizdai, nei kokybei nieko neprikisi.
Atsakyti
user posted image

ir

user posted image

Gal kas kartu komplektavotes? Komoda 1 cm zemesne uz expedita. Jei stoves negreta, tai vizualiai turetu nesijausti, bet nezinai kada kils mintis perstumdyti kambari ir tarkim teks komoda su expeditu sugretinti doh.gif nu tas centimetras kaip rakstis...Gal ka patartumete gudro? gal praktiska butu expeditui uzdeti ratukus, tuo atveju jau butu ryskus auksciu skirtumas ir taip nekliutu akims, tik idomu ar prie sienos priglausti iseis? nors ir daiktai nebrangus, bet norisi normaliai susikomplektuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuner @ 2012 06 05, 15:33)
Gal kas galetu pagelbet ir imesti nuoroda tualetiniu staliuku, nu niekaip nerandu doh.gif

Gal čia rasite ax.gif
Papildyta:
toaletkos biggrin.gif
Papildyta:
naktiniai staleliai
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2012 06 05, 15:41)
Gal ka patartumete gudro? gal praktiska butu expeditui uzdeti ratukus, tuo atveju jau butu ryskus auksciu skirtumas ir taip nekliutu akims, tik idomu ar prie sienos priglausti iseis? nors ir daiktai nebrangus, bet norisi normaliai susikomplektuoti  doh.gif

na, manau, kad nei ratukai, nei kojeles tikrai neturėtų trukdyti priglausti prie sienos - jie juk nebus išsikišę.
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 06 05, 15:12)


AnAngel, labai graziai  wub.gif Ir spalvos tokios ramios  wub.gif


Aciu, norejau, kad kambario jai uztektu ilgam, nes rozine greitai nusibostu jauciu... drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2012 06 05, 17:30)
musu nemazai pazistamu turi tokias baltas lovytes savo mergytems. tai ir patenkinti jomis, ir asmeniskai man labai dailiai atrodo. kai kurie baldakimus uzmeta, tai mazosios isvis, kaip princeses miega  biggrin.gif  matyt tokios lovytes arba patinka, arba ne  smile.gif  nes siaip ju nei isvaizdai, nei kokybei nieko neprikisi.


Niu kiekvieno skonis skirtingas, as i ja ziurejau is kojugalio, kai nesimato tu pagrazinimu tai balta atrodo grynai kaip ligoninei... Be to mastau jog vaikui vis del to geriau medis, jis "siltesnis". Bet cia tik mano asmenine nuomone. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 06 05, 20:28)
Be to mastau jog vaikui vis del to geriau medis, jis "siltesnis". Bet cia tik mano asmenine nuomone. 4u.gif

beabejo,juk ir pačios metalinėje lovoje nenorėtumėme miegoti( na nebent tam tikri pomėgiai).....ir tikrai būtų,kad prisiliestumėme/pajaustumėmė tą metalą ir t.t.
Atsakyti
Merginos, lygiosios, gana jau biggrin.gif Vienoms patinka metalinės, kitoms medinės, dėl to pasiūla ir yra įvairi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 06 06, 07:33)
Merginos, lygiosios, gana jau  biggrin.gif Vienoms patinka metalinės, kitoms medinės, dėl to pasiūla ir yra įvairi wink.gif

tai jau tikrai doh.gif tuoj nagrineti pradesim, kieno skonis geresnis biggrin.gif As savo ankstesniu postu butent tai ir norejau pasakyti, kad tiems, kam grazu, tie gali ir drasiai pirkti, kokybe ju tikrai gera.
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 06 06, 08:33)
Merginos, lygiosios, gana jau  biggrin.gif Vienoms patinka metalinės, kitoms medinės, dėl to pasiūla ir yra įvairi wink.gif

biggrin.gif na tiesiog sunus turi medine jau 3 lova, matau, kaip ji atrodo dabar doh.gif visos trys augancios lovos kazkokiu budu buvo nuzaistos blink.gif doh.gif o dukryte pati issirinko sia lovyte, as pati del metalo abejojau, bet ji kategoriskai reikalavo sitos biggrin.gif ir mielai joje guli (kas man labai svarbu). Laimei, ji neturi ligonines "sprendzinu" gelezinio ciuzinio biggrin.gif ir gelezisukumas minimaliai jauciasi miegant..zodziu toks pabandymas gyvenime ivyko.
Dabar geriau man apsakykit, kas turite Hemnes komodas 4u.gif
http://www.ikea.com/...ducts/00067830/
kaip stalciu kkybe? kaip uzsidarineja begiukai 4u.gif aktualu, nes mazylei noriu i kambari ax.gif
Atsakyti
Merginos, reikia patarimo - kokį naktinį stalelį priderinti prie ąžuolo masyvo lovos šviesiame miegamajame? g.gif Va koks jis pas mus

user posted image

user posted image

Tip top pagal spalvas, įtariu, nieko nerasiu Ikejoje ax.gif Įdomu, kaip baltas stalelis atrodytų?

user posted image

Dėkinga pagelbėsiančioms su idėjomis 4u.gif

Atsakyti