Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

QUOTE(Louhi @ 2012 07 23, 21:27)
Oi ir užrodėt  bigsmile.gif Ačiū  4u.gif  Einu pasiciekavyti  biggrin.gif

Aha, as ir begom apziurejau, bet kazkaip nieko labai naujo nepamatem, tiesa?

QUOTE(saldukas @ 2012 07 24, 12:13)
Aš neseniai vaikui nupirkau MALM stalą ir komodą. Komoda esu labai patenkinta (gaminta Lietuvoje), o va stalu nusivyliau (pagaminta Vokietijoje). Stalviršis toks stoooooras, bet popierinis sad.gif , toks jausmas, kad ertmė tarp plokščių popieriumi užpildyta. Prigrasinom vaikui jokiu būdu nelipti ant stalo, nes baisu, kad nesulūžtų  unsure.gif

Nesulus.. Siaip jau is vaizdo (man) matosi, kad ten popieriukai, nes tokia stora lenta. O ciurleno vartant?
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 07 24, 13:55)
Nesulus.. Siaip jau is vaizdo (man) matosi, kad ten popieriukai, nes tokia stora lenta. O ciurleno vartant?

Kai pirmą kartą "rimtesnį" pirkinį renkiesi, tai ir neatkreipi dėmesio į storį ir pan. rolleyes.gif
Na lyg ir nečiurleno vartant, bet pasirėmus girdisi toks žiugždesys unsure.gif
Ai, kiek jau tarnaus, tiek... Sakau visa tai dėl to, kad kitos (ypač naujokės) atkreiptų į tai dėmesį smile.gif

Dar norėčiau komentarų dėl kėdės vaikui prie rašomojo stalo. Kaip dukra išsireiškė, kad būtų galima suktis aplinkui ir pasikeltų-nusileistų. Turinčios ar mačiusios gal galit kokią rimtesnę rekomenduoti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldukas: 24 liepos 2012 - 14:04
Sveikos merginos, as vis ramybesdel virtuves nerandu ir jum neduodu ax.gif
Ar pirkote stai toki daikciuka-atlieku rusiavimo stalciui atidaryti skirtas kuomet rankos uzimtos-ar pasiteisino? Nes susiprojektavau virtuve, ir programa imete i pirkiniu krepseli, tai galvoju ar vertas daiktas? g.gif Pati nebuciau sugalvojus kad man jo reikia lotuliukas.gif
http://www.ikea.com/.../?query=UTRUSTA
Atsakyti
QUOTE(saldukas @ 2012 07 24, 15:00)
Kai pirmą kartą "rimtesnį" pirkinį renkiesi, tai ir neatkreipi dėmesio į storį ir pan.  rolleyes.gif
Na lyg ir nečiurleno vartant, bet pasirėmus girdisi toks žiugždesys  unsure.gif
Ai, kiek jau tarnaus, tiek... Sakau visa tai dėl to, kad kitos (ypač naujokės) atkreiptų į tai dėmesį smile.gif

O tai jus tikejotes gryno medzio? As tai net negaleciau pasakyti, ar kad jei tie popieriukai yra, tai verta pirkti ar verta nepirkti. Juk dauguma stalu is drozliu, o tai irgi ne ka geresnis variantas. Manau, jum stalas greiciau susidroz, apsilups nei ta lenta ilus. Cia dar ir psichologinis nusiteikimas veikia. As kai pirma karta suzinojau, apie popieriukus man irgi nelabai patiko, bet dabar jau visai nesvarbu. Mano Bestos sekcijos apatine plokste irgi is ju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kryziuke @ 2012 07 24, 15:15)
Sveikos merginos, as vis ramybesdel virtuves nerandu ir jum neduodu  ax.gif
Ar pirkote stai toki daikciuka-atlieku rusiavimo stalciui atidaryti skirtas kuomet rankos uzimtos-ar pasiteisino? Nes susiprojektavau virtuve, ir programa imete i pirkiniu krepseli, tai galvoju ar vertas daiktas?  g.gif  Pati nebuciau sugalvojus kad man jo reikia  lotuliukas.gif
http://www.ikea.com/.../?query=UTRUSTA

Bet ir kaina kokia... nemaza
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meile_G: 24 liepos 2012 - 14:39
QUOTE
Bet ir kaina kokia... nemaza


Aha, del kainos ir galvoju ar man reikia tokio stebuklo blink.gif
Atsakyti

QUOTE(kryziuke @ 2012 07 24, 15:15)
Sveikos merginos, as vis ramybesdel virtuves nerandu ir jum neduodu  ax.gif
Ar pirkote stai toki daikciuka-atlieku rusiavimo stalciui atidaryti skirtas kuomet rankos uzimtos-ar pasiteisino? Nes susiprojektavau virtuve, ir programa imete i pirkiniu krepseli, tai galvoju ar vertas daiktas?  g.gif  Pati nebuciau sugalvojus kad man jo reikia  lotuliukas.gif
http://www.ikea.com/.../?query=UTRUSTA

jus z\iurite ne PL puslapyje preke, lenkai tokio prietaiso neturi ir neparduoda 4u.gif
Atsakyti
Alchemie,turi ir lenkai

http://www.ikea.com/...ducts/70227236/
Atsakyti
QUOTE(kryziuke @ 2012 07 24, 18:28)
Aha, del kainos ir galvoju ar man reikia tokio stebuklo  blink.gif


bet kooooooks patogumas! as imciau smile.gif
Atsakyti
nu kaina tai schmoll.gif g.gif ale matai pagal koda man lenku puslapis neismete sito daikto g.gif
Atsakyti
O tai kaip veikia tas daiktas? Su koja paspaudus atsidaro durys? As pilnai nepasigilinau... Ar ten sensorius kazkoks? Cia kad pilnus delnus siuksliu vienu metu butu galima ismesti?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti