Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

priminkit kaip vadinasi tie kur ant sienos kabinti toks pagalis metalinis ir ant jo kabliukai??? man tu kabliuku reik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2012 07 23, 15:34)
vartau dabar 2013m. kataloga, oi kaupias vel noru..
kazin jau yra popierinis variantas?

Oi ir užrodėt bigsmile.gif Ačiū 4u.gif Einu pasiciekavyti biggrin.gif
Atsakyti
gal užmatėt šaukštą batams? nerandu visą vakarą doh.gif
Atsakyti
kad nelabai Ikejoj as maciusi batams saukstu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 07 23, 22:32)
gal užmatėt šaukštą batams? nerandu visą vakarą  doh.gif



QUOTE(Alchemie @ 2012 07 24, 07:16)
kad nelabai Ikejoj as maciusi batams saukstu g.gif

Anksciau tikrai buvo, pati turiu IKEA batu šaukšta. Paieškos jų, greit nerandu puslapyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 07 23, 18:22)
rrr? reiksia skaityti, kas parasyta prie spintos apraso, yra skersinis kabinti rubams ir lentyna. Aisku durys su veidrodziu.

Aciu, Alchemie, uz ats. Kai lenkiskai visai nieko nesuprantu, neradau ir apraso.
Dekinga Tau! smile.gif
Atsakyti
Atejau pasigirti, kad vakar atvaziavo mano pirmasis siuntinys is IKEA bigsmile.gif

Nu zinokit as nustebus del ju kokybes bigsmile.gif Tikrai nesitikejau, kad baldeliai bus tokie tvirti ir dar taip lengvai surenkami thumbup.gif
Mazasis nenulipa nuo kedutes, taip jam ji patiko, o siandien surinkinesime lovyte -galesiu ikelt foto, kai kambariukas jau bus baigtas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 24 liepos 2012 - 09:29
QUOTE(rrr? @ 2012 07 24, 09:18)
Aciu, Alchemie, uz ats. Kai lenkiskai visai nieko nesuprantu, neradau ir apraso.
Dekinga Tau!  smile.gif

isikelkit teksta po nuotrauka i koki google verteja, palengves darbas, arba nukopijuokit numeri prekes ir atsidarykit uk Ikea puslapi, idekit pasiekon numeri ir gausit aprasa angliskai 4u.gif na tiesa buna skirtingas komplektavimas kai kuriu prekiu, bet vis tiek bus aiskiau kas ir prie ko 4u.gif

QUOTE(Liniuxxx @ 2012 07 24, 10:28)
Atejau pasigirti, kad vakar atvaziavo mano pirmasis siuntinys is IKEA bigsmile.gif

Nu zinokit as nustebus del ju kokybes bigsmile.gif  Tikrai nesitikejau, kad baldeliai bus  tokie tvirti ir dar taip lengvai surenkami thumbup.gif
Mazasis nenulipa nuo kedutes, taip jam ji patiko, o siandien surinkinesime lovyte -galesiu ikelt foto, kai kambariukas jau bus baigtas 4u.gif

o kokia kedute? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 07 24, 09:33)
o kokia kedute? ax.gif


Ta pati, kuria cia visos turbut perkat - KRITTER biggrin.gif tik staliuka Sundvik emiau ax.gif
Atsakyti
Ar kas nors naudojate tokią vaikišką kaldrytę?
http://www.ikea.com/...s... dziecięca
Mane domina, ar ji plona, lengva ir minkšta? Nuotraukoje atrodo būtent taip, o kažin kaip yra realybėje? Dėkoju už bet kokį pasidalinimą patirtimi smile.gif

Aš neseniai vaikui nupirkau MALM stalą ir komodą. Komoda esu labai patenkinta (gaminta Lietuvoje), o va stalu nusivyliau (pagaminta Vokietijoje). Stalviršis toks stoooooras, bet popierinis sad.gif , toks jausmas, kad ertmė tarp plokščių popieriumi užpildyta. Prigrasinom vaikui jokiu būdu nelipti ant stalo, nes baisu, kad nesulūžtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saldukas @ 2012 07 24, 12:13)
Aš neseniai vaikui nupirkau MALM stalą ir komodą. Komoda esu labai patenkinta (gaminta Lietuvoje), o va stalu nusivyliau (pagaminta Vokietijoje). Stalviršis toks stoooooras, bet popierinis sad.gif , toks jausmas, kad ertmė tarp plokščių popieriumi užpildyta. Prigrasinom vaikui jokiu būdu nelipti ant stalo, nes baisu, kad nesulūžtų  unsure.gif

o stala sita pirkot?
http://www.ikea.com/...ducts/10203610/
tai ten siaip aprase ir parasyta, kad uzpildas is popieriaus, nes nu tipo tualetinis stalelis, tikria ne vaikams skirtas unsure.gif
Siaip kai kuriu spintu durys irgi yra to tipo, kur korio pertvaros tarp ploksciu, o vidus popierium uzpildytas doh.gif
Tik va sakyciau, kad uz tokia kaina staliuko, tikeciausis tikrai ne popierinio uzpildo unsure.gif

Liniuxxx,as pirkau kedutes Svala, super ir kaina ir kokybe
http://www.ikea.com/...ducts/10177668/
mano vaiku muzikos studijoj stovi kelios, spec. kad vaikams butu aptiogu apsirengti, nusirenti, tai jie iki pamokos pradzios sedi ant tu keduciu, nes tai tipo kaifas biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Alchemie,2012 07 24, 12:05]
o stala sita pirkot?

Nea, biurui skirta:
http://www.ikea.com/...ducts/60214159/

O aš ir neskaičiau išsamiai to aprašymo. Pasirodo reikia viską iki smukmenų išsiaiškint rolleyes.gif
Atsakyti