Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

QUOTE(Caca* @ 2012 07 10, 17:16)
Ui, net nepagalvojau, kad stiklas g.b. priklijuotas. doh.gif  4u.gif
Dengtas staliukas akriline danga, rieviu  nesimato (pati turiu Hemnes komoda- dengta akriline danga, be rieviu ir lentyna- matosi rieves).Manau, jei stiklas nusiims, rizikuosiu. ax.gif

Klausimas turincioms si staliuka,buciau labai dekinga uz atsakyma. 4u.gif Ar stiklas nusiima?

staliuka,

Man atrodo, kad galima teigti, jog nusiima biggrin.gif Nors neturiu jo pati, bet instrukcija rodo, kad stiklas uzsideda ax.gif gal ten jo po to ir nenuimsi, nezinau, bet, kad pries sumontavima jo ten nera, tai cia faktas mirksiukas.gif

http://www.ikea.com/..._98L201_PUB.PDF

9 puslapis arba 12 punktas.
Atsakyti
QUOTE(EmIeJu @ 2012 07 10, 18:24)
sveikutes
gal kas patars kokia kaldra is IKEA uzsisakyt tokiems orams  doh.gif  4u.gif
noriu plonos plonos ir dideles 220*200 nu kazka tokio  4u.gif
gal kas pirke ir galetumet pasidalinti kas kaip,labai busiu dekinga  4u.gif
http://www.ikea.com/...9193/#/70129194
kazi kaip sita  g.gif

Tokiais orais as miegu su vienu uzvalkalu biggrin.gif Siu koldru nesiulyciau imti, nes su sintetika labai karsta. Geriausia butu vilnone plona plonyte arba jei is ikea, tai si mysa vete , kad be poliesteriu

QUOTE(Cobre @ 2012 07 10, 21:29)
Man atrodo, kad galima teigti, jog nusiima  biggrin.gif  Nors neturiu jo pati, bet instrukcija rodo, kad stiklas uzsideda  ax.gif gal ten jo po to ir nenuimsi, nezinau, bet, kad pries sumontavima jo ten nera, tai cia faktas  mirksiukas.gif

Aha, idomiai, kaip jis ten laikosi. Gal klijuojasi? Kazkuri tikrai si staliuka turi, gal atsilieps smile.gif
Atsakyti
meile G, cia siaip off topic..bet va drauge visas pukines, geras kokybiskas antklodes turejo padet toli, nes pasirode, kad po gimdymo baisi alergija pukams doh.gif nors erkuciu, kaip ir ner doh.gif taigi kartais sintetika gelbeja unsure.gif as miegu su silkine ziema-vasara thumbup.gif
Atsakyti
aciukas 4u.gif


mano vaikai alergiski dulkiu erkem tai mums tik sintetika tinka unsure.gif

as seip del ju paciu ar labai storos buna tokios plonesnes 4u.gif

merginos ten yra kazkokios skales tai kuo didesne tuo storesne ir siltesne kaldra? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EmIeJu: 10 liepos 2012 - 22:05
QUOTE(Alchemie @ 2012 07 10, 22:34)
meile G, cia siaip off topic..bet va drauge visas pukines, geras kokybiskas antklodes turejo padet toli, nes pasirode, kad po gimdymo baisi alergija pukams doh.gif nors erkuciu, kaip ir ner doh.gif taigi kartais sintetika gelbeja unsure.gif as miegu su silkine ziema-vasara thumbup.gif


Taip, sutinku visiskai, cia reikia nealergiskam pukam buti. Bet tuomet lieka vilna, ar ir ja erkutes puola?
Papildyta:
QUOTE(EmIeJu @ 2012 07 10, 22:45)
merginos ten yra kazkokios skales tai kuo didesne tuo storesne ir siltesne kaldra?  blush2.gif  4u.gif

taip
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 07 10, 20:29)
Man atrodo, kad galima teigti, jog nusiima  biggrin.gif  Nors neturiu jo pati, bet instrukcija rodo, kad stiklas uzsideda  ax.gif gal ten jo po to ir nenuimsi, nezinau, bet, kad pries sumontavima jo ten nera, tai cia faktas  mirksiukas.gif

http://www.ikea.com/..._98L201_PUB.PDF

9 puslapis arba 12 punktas.


4u.gif Auksas, tu, Cobre.O as net nepagalvojau, kad galima instrukcija parsisiusti. blush2.gif

Stiklo galima ir visai nedeti. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(EmIeJu @ 2012 07 10, 22:45)
aciukas  4u.gif
mano vaikai alergiski dulkiu erkem tai mums tik sintetika tinka  unsure.gif

as seip del ju paciu ar labai storos buna tokios plonesnes  4u.gif

merginos ten yra kazkokios skales tai kuo didesne tuo storesne ir siltesne kaldra?  blush2.gif  4u.gif

jo atrodo nuo 1 lengviausia, o didziausias skaicius-silciausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 07 10, 14:28)
Kaip man tai tinka!  thumbup.gif O parduotuveje iskart neduoda plastikiniu korteliu? Ir perkant nuolaida buna tik akcijinem prekem, ar perkant dar ir kokie taskai kaupiasi?


plastikinės turi būti pagaminamos, is karto neduoda, oficialiai per 30 dienų, realiai greiciau. Aktualiau tiems, kas vaziuoja, maistas pigiau, kava, arbata, coca cola nemokamai, taškai nesikaupia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aulina: 11 liepos 2012 - 10:50
Turiu klausimą blush2.gif
Gal kas turit susimontavę šį stebuklą?user posted image
http://www.ikea.com/...79.72#/20107972

Aš jo žiauriai noriu, bet į mūsų spintą jis per platus. Gal esate kuri trumpinus? Ar įmanoma būtų? Man iš 100cm reikia padaryti tik 60cm. Gylis tinka
Atsakyti
QUOTE(Mantė @ 2012 07 11, 13:17)
Turiu klausimą  blush2.gif
Gal kas turit susimontavę šį stebuklą?user posted image
http://www.ikea.com/...79.72#/20107972

Aš jo žiauriai noriu, bet į mūsų spintą jis per platus. Gal esate kuri trumpinus? Ar įmanoma būtų? Man iš 100cm reikia padaryti tik 60cm. Gylis tinka


aha, as ji irgi planuoju pirkti 4u.gif labai gaila, kad jie neturi kitu ismatavimu, nors raso, kad buna, nes man irgi trumpesnis geriau tiktu smile.gif

Mergaites, noriu pirma cia paklausti 4u.gif
ar verta vezejams skambinti ir bandyti deretis del mazesnes kainos uz atvezima? ten yra nuolaida virs 700 ir 1000lt, maniske suma butu virs 2000lt g.gif
kiek mazdaug jie ima avanso? ar duoda koki dokumenta, kad gavo pinigus? ar jie nori tik grynais, ar tinka pervedimas? kuris vezejas lankstesnis is jusu patirties?
dekavoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2012 07 11, 15:48)

ar verta vezejams skambinti ir bandyti deretis del mazesnes kainos uz atvezima? ten yra nuolaida virs 700 ir 1000lt, maniske suma butu virs 2000lt g.gif
kiek mazdaug jie ima avanso? ar duoda koki dokumenta, kad gavo pinigus? ar jie nori tik grynais, ar tinka pervedimas? kuris vezejas lankstesnis is jusu patirties?
dekavoju 4u.gif

Ne vienam vezejui nemokeciau avanso, apskritai jo prasyti neturetu schmoll.gif Tik grynais pristatymo metu. Ka pirksite?
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 07 11, 15:58)
Ne vienam vezejui nemokeciau avanso, apskritai jo prasyti neturetu schmoll.gif Tik grynais pristatymo metu. Ka pirksite?


veza be avanso? blink.gif kazkaip mastau, kad turetu but kokia ii uzregistrave? negi taip rizikuotu jokiu mokesciu nemokedami g.gif

pirkciau pax spintas i drabuzine, vien ju susidaro apie 1800zl smile.gif

ar verta deretis?
Atsakyti