Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

man jis labai grazus, as silpmybe jauciu tokiems daiktams. Trygg labai gerai vaisiams sudeti, ypac didesniems ir kaina gera, as siaip ji dovanom pirkau..ale aisku, jis ne ranku darbo..reiks jauciu ir man tokia taure isigyti, kai tik didysis namu dazymo, plyteliu terasoje klojimo projektas pasibaigs doh.gif
Atsakyti
Pries keleta metu viesedama Svedijoje maciau Ikejine virtuve, (tik nematau tokio modelio ju puslapyje -kazkas panasaus i "Stat"), atrode labai "plastmasiskai, jei atmintis neapgauna, tai ir buvo plastikas. Todel ir dvejoju uzsisakyt kad neatrodytu "plastmasiskai".
Aciu Alchemie uz patarima-uzvedete ant kelio aciuks.gif ziurineju azuoline "Nexus brown-black" ir buko plokstes "Ramsjo black-brown" ir "Ramsjo white" virtuves. Ar rudumas is "brown-black" labai issiryskina? Nes noretusi grynai juodos be jokiu ten atspalviu. Maciau visiska juoda yra is "Applad" serijos, ale kaip supratau cia smulkiniu plokste doh.gif (o kaina kaip azuolines "Nexus")
Ir vel keleta klausimeliu noriu uzduot:
Ar patogus toks atidarymas (turiu omeny dvieju stalciu viena plokste-gal patogiau butu du atskiri stalciai)?
user posted image
Noriu pasitikslinti: visu spinteliu aukstis rasomas be kojeliu aukscio? Nes atskirai perkant kojeles ju aukstis prasideda nuo 11 cm. Sakyciau aukstokai gaunasi 86+11=97 cm blink.gif ir dar stalvirsis (turbut nereikia siuo atveju kojeliu g.gif )
Jei kojeles dedasi kaip uzsisakyt plokste, kuri dengtu tas kojeles?
Ir dar-kaip planeryje "uzkelt" virsutines virtuvines spinteles?
Atsakyti
Ir dar-kodel planeryje programa meta kad nuo sienos palikciau 5 cm tarpa? Cia krastinems spinteliu sienelems? Bet jos jei gerai supratau yra 18 mm storio g.gif
Atsakyti
o jus lenkiskam planeryje planuojat? g.gif nes siaip auksciai standartiniai ir kojeliu aukstis reguliuojasi.
Krastinem spintelem galipalikti apdailos plokstei vietos, t.y., spintele tiesiog deze, ir jei jusu fasadai ne balti, o pvz. juodi azuoliniai, tai is sono reikia deti fasadine plokste, kad neliktu baltos spinteles sienos 4u.gif
Siiap kiek ziurejau nu ne visai juoda, bet tokia tamsiai tamsiai ruda, beveik juoda, gal nuo apsvietimo priklauso, nes ten kur ekspozicijoj stovejo tiesioginio apsvietimo smarkaus nebuvo. bet siiap labai grazu wub.gif bent jau man
Pakabinmas spinteles tiesiog tempi ir kabini, nors jos daznai "spyriojasi" doh.gif
man tokie stalciai labai patogus, nes apacion gali deti daiktus, kuriuos daznai trauki, o virsuje, kuriuos reciau
Atsakyti
"Ramsjo black-brown".

Labai man patiko virtuve su sia plokste, tai apziurinejau ilgai ja. Ekspozicijoje ji buvo praktiskai juoda, bet apsvietimas buvo gana menkas. O va internete ziurinedama, radau nuotrauku, kur si virtuve saules sviesoje, tai rudumas tikrai matosi.
Manau neverta tiketis, kad jei pavadinime yra uzuomina i kita spalva, tai jos nesimatys. Taip ir siuo atveju - jei jau parasyta black-brown, vadinasi bus matoma ir viena ir kita spalva.
Atsakyti
Aš savo tris kapeikas apie spalvą irgi įkišiu biggrin.gif
Konkrečiai ne dėl virtuvės, bet apie Ikėjos juodai-rudą spavą: pas mus tokios spalvos stalas, tai nors jis ir nėra aklinai juodas, bet ir rudumo jame nelabai yra schmoll.gif Taip, fotografuojant ir prie tam tikro apšvietimo nuotraukose atrodo lyg venge, bet iš tikrųjų tai nu tamsus jis man, ne juodas, bet ir ne rudas tikrai (šalia stovi venge virtuvė, tai skirtumas akivaizdus). Toks kaip kartus šokoladas - ne juodas jis, bet ir rudu nepavadinsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 07 08, 10:13)
Aš savo tris kapeikas apie spalvą irgi įkišiu  biggrin.gif
Konkrečiai ne dėl virtuvės, bet apie Ikėjos juodai-rudą spavą: pas mus tokios spalvos stalas, tai nors jis ir nėra aklinai juodas, bet ir rudumo jame nelabai yra  schmoll.gif  Taip, fotografuojant ir prie tam tikro apšvietimo nuotraukose atrodo lyg venge, bet iš tikrųjų tai nu tamsus jis man, ne juodas, bet ir ne rudas tikrai (šalia stovi venge virtuvė, tai skirtumas akivaizdus). Toks kaip kartus šokoladas - ne juodas jis, bet ir rudu nepavadinsi  biggrin.gif

tai, kad tamsus, tai niekas ir nesigincija. labai net tamsus. bet atspalvis yra toje spalvoje, nera visai juoda. Jei taip tinka, tada valio mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal ir durnas klausimas,betb paklausiu.Pernai,kai buvom IKEA,gavom Family vienkartine kortele-bent jau as taip supratau.Dabar vel planuojam vaziuot,ar gausim si karta? Juk kainos su kortele visgi geresnes buna?Ar Jus turit kazkokias normalias korteles ar tas popierines?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 07 07, 13:35)
Jau kazkada gyriau, kad grazus ir dydis geras, dabar dar parodysiu, kad ir funkcionalus, ne tik vaisiams, uogoms, saldumynams, riesutams ir pan. sudeti, bet dar ir taip panaudoti galima  biggrin.gif

Kaip graziai. Pritariu, kad labai dailus daiktas. Labai graziai vaisiai atrodo.
Papildyta:
Pasiziurejau tuos "Ramsjo black-brown" ir pagalvojau, kaip vis tik liudnai tos tamsios virtuves atrodo. Na cia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 07 08, 17:24)
Kaip graziai. Pritariu, kad labai dailus daiktas. Labai graziai vaisiai atrodo.
Papildyta:
Pasiziurejau tuos "Ramsjo black-brown" ir pagalvojau, kaip vis tik liudnai tos tamsios virtuves atrodo. Na cia mano nuomone  4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif musu skoniai sutapo tik del tos vazos doh.gif biggrin.gif nes man ta Ramsjo juodoji virtuve buvo pati graziausia Oslo ikejoje doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 07 08, 18:35)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  musu skoniai sutapo tik del tos vazos  doh.gif  biggrin.gif  nes man ta Ramsjo juodoji virtuve buvo pati graziausia Oslo ikejoje  doh.gif  biggrin.gif

biggrin.gif taigi gerai, taip ir turi buti. As tai nezinau, kuri man graziausia. Gal is abstrakt kakavine
Atsakyti
ir dar klausimas blush2.gif

kaip geriau atsiskaityti-keistis zlotus ar kortele?
Atsakyti