Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

QUOTE(Moonlight @ 2012 07 04, 17:39)
Gal kas naudojasi sia?
Tooookia grazi man ji  wub.gif Idou ar butu tinkama i septynmetes kambari?  bigsmile.gif

Viena forumiete nesenai pirko, gal atsilieps. O kam septynmetei papildoma vieta lovoj? Kad ir grazi, man ji daugiau sveciu lova, kad jei reikia, yra kur permiegoti.
Odda lova mano nuomone labiau tiktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 07 04, 17:06)
Viena forumiete nesenai pirko, gal atsilieps. O kam septynmetei papildoma vieta lovoj? Kad ir grazi, man ji daugiau sveciu lova, kad jei reikia, yra kur permiegoti.
Odda lova mano nuomone labiau tiktu  4u.gif

tai juk jei nereikia, tai ir nedarai, kad butu dviviete. ir aplamai, gali niekada nedaryti, deti vienvieti ciuzini ir ramiausiai gali naudotis kaip vienviete. Man tai sios dvi lovos skiriasi, kaip diena ir naktis. Jei jau norima tam tikro stiliaus, tai odda niekaip netiktu smile.gif tarkim mano namuose tokio tipo daiktai, kaip odda lova niekada nerastu sau vietos. tuo tarpu hemnes be problemu. tik va man ji netiko, nes per auksta.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 07 04, 18:16)
tai juk jei nereikia, tai ir nedarai, kad butu dviviete. ir aplamai, gali niekada nedaryti, deti vienvieti ciuzini ir ramiausiai gali naudotis kaip vienviete. 

Bet tada sazine grauzia, kad permokejai uz mechanizma, kuris nereikalingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 07 04, 17:19)
Bet tada sazine grauzia, kad permokejai uz mechanizma, kuris nereikalingas  smile.gif

ne, jei zinau, kad nusipirkau tinkanti ir patinkanti daikta smile.gif va jei pirkau, kad tik pirkti, bet visai man tas daiktas netinka, tada tai sazine grauztu. o tiksliau ne sazine, o as save, kur prota pameciau biggrin.gif doh.gif bet cia jau ne i tema visai, ane mirksiukas.gif biggrin.gif Kaip jau sakiau, man netiko del aukscio.
Atsakyti
Sakykite, KRITTER lovyte 2,5 mergaitei nebus per didelė? Kurį čiužinuką rekomenduotumėte? 1 ar 2?
Atsakyti
QUOTE(Atige @ 2012 07 04, 19:03)
Sakykite, KRITTER lovyte 2,5 mergaitei nebus per didelė? Kurį čiužinuką rekomenduotumėte? 1 ar 2?


manau ne per didele. Aš saviškei kai buvo 3,5 pirkau normalaus dydžio (190x90) lovą ir nė kiek nesigailiu. Dabar ir MB gali šalia prigult kai reik, pasaką paskaityt prieš miegą. Į mažesnę tai anas niekaip neįsirangytų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2012 07 04, 19:47)
manau ne per didele. Aš saviškei kai buvo 3,5 pirkau normalaus dydžio (190x90) lovą ir nė kiek nesigailiu. Dabar ir MB gali šalia prigult kai reik, pasaką paskaityt prieš miegą. Į mažesnę tai anas niekaip neįsirangytų biggrin.gif


drinks_cheers.gif aš ir saviems nupirkau normalias lovas (tik manosios 90*200) ir vyresni puikiausiai ten miega nuo 3 metų, trečiasis nuo 2.
Jau ir mažajam visai pirkčiau, ale nėr kur statyt.
Atsakyti
Maniske miega 90x200 ir skersa, ir isilga biggrin.gif ir vaiksto isdidi, kad turi diiiiiiiidele lova
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 07 04, 23:22)


Alchemie, ar pas jus įmontuojamas šaldytuvas? Skubiai turiu nusipirkti šaldytuvą, bet nežinau, kaip žinot, ar paskui jį pavyks "aprengti" ikea fasadais (t.y. spinta šaldytuvui)? doh.gif
Atsakyti
Ne, pas mus stovintis saldikas. Reik paziureti, kokiu plociu yra spintos saldytuvams Ikejoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 07 05, 10:02)
Ne, pas mus stovintis saldikas. Reik paziureti, kokiu plociu yra spintos saldytuvams Ikejoje 4u.gif

Tai su pločiais, gyliais viskas aišku, bet vat durelių (šaldiklio dalies ir šaldytuvo) aukščiai kaip?
Papildyta:
Merginos, ar jums irgi meta čia, paspausdus ant daugumos prekių, kad nerastas puslapis? doh.gif
http://www.ikea.com/.../kitchen/12316/
Atsakyti
Sveikutes, dar noreciau patarimu del virtuves blush2.gif
Gal kas turite tokia virtuve juodos ar baltos spalvos? Ar lieka pirstu atspaudukai? Kaip suprantu dureles is drozliu plokstes g.gif bet kuo ji padengta, kad tokia blizgi?
user posted image

Ir dar nerandu pakabinamu spinteliu, galvoju kad butu galima nuemus kojeles jas pakabint, bet nematau kaip stikla butu galima idet blush2.gif
Atsakyti