Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

QUOTE(Hennessy @ 2012 07 03, 19:23)
bet kaip sofa tai manau visai normalus variantas (bet, žinoma, kažkokių ypatingų stebuklų nesitikėkit)  4u.gif

nera ji patogi, bet juk ir kaina, kaip uz kede doh.gif biggrin.gif jei reiktu kazko tokio tarkim i soda, ar pan., tai imciau. O tiksliau, tai imciau Klippan serijos sofkute. ne ka didesne, bet gana patogi, tvirta. As ir dabar sedziu va ant jos ir SM skaitalioju ax.gif . pas draugus, kur esu, tokia istiklintam balkone stovi smile.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Vadinas reiks pagalvot apie tą sofą. Man miegojimui ir nereikia, tik šiaip sėdėjimui. Brangios nenoriu, nes kokią benusipirktumėm max 2-3 metus ji mums tarnauja doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2012 07 03, 21:19)
nera ji patogi, bet juk ir kaina, kaip uz kede  doh.gif  biggrin.gif  jei reiktu kazko tokio tarkim i soda, ar pan., tai imciau. O tiksliau, tai imciau Klippan serijos sofkute. ne ka didesne, bet gana patogi, tvirta. As ir dabar sedziu va ant jos ir  SM skaitalioju  ax.gif . pas draugus, kur esu, tokia istiklintam balkone stovi  smile.gif


Klippan didesnė, 180
man reik max 140
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 07 03, 20:28)
Klippan didesnė, 180
man reik max 140

gaila, nes geresne zymiai. bet jei trim metam ir ne i svetaine, tai kodel ir ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 07 03, 21:19)
nera ji patogi, bet juk ir kaina, kaip uz kede  doh.gif 

QUOTE(Cobre @ 2012 07 03, 21:54)
gaila, nes geresne zymiai. bet jei trim metam ir ne i svetaine, tai kodel ir ne  smile.gif

Idomu, kuom geresne? O jus SOLSTA esate naudojusi? Gal ji issisedi, issitrina?
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 07 03, 21:28)
Idomu, kuom geresne? O jus SOLSTA esate naudojusi? Gal ji issisedi, issitrina?

Ne, neesu naudojusi. bet vis nuejus i Ikea pasedziu, tai ant vienu, tai ant kitu. Tai sita sofa buvo labai smalsu isbandyti, nes labai jau pigi. Asmeniskai man, tai ko gero nepatogiausia sofa. Bet jei norima pigios ir telpa tik si, tai kodel gi ne. Kiekvienai prekei savas pirkejas mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas zinote, is kokios serijos sita spinta surinkta? domina tie stalciu blokai, batu stalcius 4u.gif
regis, visur ziurejau, bet neradau doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2012 07 04, 10:39)
gal kas zinote, is kokios serijos sita spinta surinkta? domina tie stalciu blokai, batu stalcius 4u.gif
regis, visur ziurejau, bet neradau doh.gif

Manyciau cia PAX spinta.
Stalciai cia
batai
Daugiau vidaus detaliau
Po to lenkiskam viska galima pagal numerius ar pavadinimus susirasti
Papildyta:
Graziai atrodo
user posted image
Bet vieno dalyko as nemegstu, kai batai laikomi toje pacioje spintoje su rubais. Zinau, daug kas laiko, bet man tai taip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 07 04, 11:15)
Bet vieno dalyko as nemegstu, kai batai laikomi toje pacioje spintoje su rubais. Zinau, daug kas laiko, bet man tai taip  schmoll.gif
drinks_cheers.gif thumbup.gif
Gražu (ir spinta neprasmirsta), kai reklaminėje nuotraukoje nauji batai sukabinti. biggrin.gif
O kaip šitame "organaizeryje" sandėliuojama žieminė avalynė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 04 liepos 2012 - 10:20
QUOTE(mititėja @ 2012 07 04, 11:19)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif
Gražu (ir spinta neprasmirsta), kai reklaminėje nuotraukoje nauji batai sukabinti.  biggrin.gif
O kaip šitame "organaizeryje" sandėliuojama žieminė avalynė?

Ikejiskai tai dezese turbut
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 07 04, 11:15)
Manyciau cia PAX spinta.
Stalciai cia
batai
Daugiau vidaus detaliau
Po to lenkiskam viska galima pagal numerius ar pavadinimus susirasti
Papildyta:
Graziai atrodo
user posted image
Bet vieno dalyko as nemegstu, kai batai laikomi toje pacioje spintoje su rubais. Zinau, daug kas laiko, bet man tai taip  schmoll.gif


labai aciu 4u.gif
Atsakyti
As batams rusyke turiu atskira spinta, o tai kazkodel ju labai daug g.gif unsure.gif ir paltus i atskira spinta sukabinam, Pax siuo taveju superinis sprendimas thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas naudojasi sia?

http://www.ikea.com/...ducts/50080315/

Tooookia grazi man ji wub.gif Idou ar butu tinkama i septynmetes kambari? bigsmile.gif
Atsakyti