Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

QUOTE(guziukas @ 2012 06 29, 10:48)
Sveikos,sakykit ar galim gaut is IKEA kazka panasaus,be dekoraciju,cia lelem reik blush2.gif

o čia ne paprasčiausia vonios spintelė? bet kurią galima gražiai apipavidalinti smile.gif
Atsakyti
sveikos, merginos,

noriu paklausti apie ikea virtuves baldus: gal kuri vezetes? kaip kokybe? esat patenkintos?

Man jie labai grazus ir kazkaip vis mano akys uzkliuva, bet nezinau ar nesigailesiu...
Atsakyti
Ir vėl būsiu apvadinta "gydytoja" ir nuolat burbančia boba, bet buvo lygiai toks pat klausimas apie virtuves prieš gal du ar tris puslapius, ir buvo į jį atsakyta rolleyes.gif Pavartykit temą, nepatingėkit 4u.gif Dar užsukit į mūsų nuotraukų albumą (prisijungimo duomenys pirmame psl.), ten yra "gyvų" nuotraukų; tikrai atsimenu, kad buvo tarp jų ir virtuvė.

Tarp kitko, kai mums montavo virtuvę Vokės virukai, tai gyrėsi, kad Vokė, kaip virtuvių gamintoja, yra pripažįstama ir vertinama užsienyje, ir netgi gamina virtuves Ikėjai (dar paklausė, ar žinome, kas yra ta IKEA hihihi.gif ). Daugiau nieko konkrečiai apie Ikea virtuves pasakyti negaliu, bet jeigu ten Vokės gamintos dalys, tai tikrai užskaitau. Vienintelis (bent man) minusas, kad reikės ir surinkti patiems - aš žiūrėdama, kaip meistrai, tuo užsiimantys kiekvieną dieną, dvi dienas montavo man virtuvę, tikrai abejočiau, ar mano vyras pasiryžtų surinkti ją pats. Iš kitos pusės, Ikėjos baldai yra surenkami daug lengviau, negu visi kiti, tai gal... g.gif


aix2011, ačiukas už gražius žodžius mano mažei wub.gif
Atsakyti
Nu galima uzsakyti surinkimo paslauga is vezeju mirksiukas.gif mano vyras irgi surinkinejo 5 dienas, nes labai daug spinteliu, stalciu buvo, bet kai nagingas vyras tai wub.gif tokia sistema labai taupo pinigus rolleyes.gif
Atsakyti
as del virtuves irgi jau sakiau ne karta kad viskas yra ok,net savo foto esu kazkur idejusi,aisku kad jos atvaziuoja is LT arba is Lenkijos turiu galvoje tas presuotu drozliu dezes,o dureles/rankenas/stalvirsi jus issirenkat pagal savo skoni ir kisene ir visas ten mandrumas tose bei visose virtuvese! zodziu maniskei jau virs 5 metu jokiu nusiskundimu neturiu tik rankeneles nusibodo, tai keiciu i naujas!jei norit virtuves uz normalia kaina tai ikea liux,as jei dabar keisciau tai ir plyta ir orkaite ir tt pirkciau is ju!bet puikiai suprantu jog per interneta nera taip paprasta issirinkti kai nematot gyvai doh.gif !!!
pas mus cia apie baldininkus negali buti ne kalbos,kainos kosmines!!! man svarbiau seima isvesti atostogu,pramogu nei investuoti atostoginius pinigus i pjuvenas ...
del ikea baldu surinkimo tai labai jau viskas nesudetinga! as vakar nusipirkau hemnes lova http://www.ikea.com/...ducts/50080315/ tai su 10m dukra per 2 val abi surinkom laisvai! grynas lego zaisliukas,su elektriniu atsuktuvu tai juoku darbas thumbup.gif !
Atsakyti
į virtuvių temą, kas fb neturit ikėjos galit pažiūrėt, iki ir po

http://www.facebook....1...3065&type=3

koks pasikeitimas fainas!
Atsakyti
o jus internetu viska uzsisakinejat ar pacios vaziuojat ,gal galetumet patart i kokia geriausiai vaziuot
Atsakyti
QUOTE(nvitkevi @ 2012 07 01, 18:23)
o jus internetu viska uzsisakinejat ar pacios vaziuojat ,gal galetumet patart i kokia geriausiai vaziuot

Lietuvoje bunant tik internetu. Paciai vaziuoti apsimoka jei perkama uz didele suma, na tarkim virs 1000 lt gal. Bet jei neskaiciuojant keliones, tai visai smagu ir paciai paciupineti, issirinkti, ivertinti. As kai pamatau realiai, trecdalio daiktu atsisakau, aisku, sarasas pasipildo nenumatytais kitais
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 07 01, 18:27)
Lietuvoje bunant tik internetu. Paciai vaziuoti apsimoka jei perkama uz didele suma, na tarkim virs 1000 lt gal. Bet jei neskaiciuojant keliones, tai visai smagu ir paciai paciupineti, issirinkti, ivertinti. As kai pamatau realiai, trecdalio daiktu atsisakau, aisku, sarasas pasipildo nenumatytais kitais

Pritariu 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Gal kas turite si daikciuka? Ar patogus naudoti?
user posted image

Ir kalbant apie virtuves, kas pirkote jas is Ikea gal galite pasakyt kiek vidutiniskai beginio metro kaina gaunasi? Ar verta pirkti buitine technika, nes kaina nera kad labai pigiau butu (as ziurejau UK puslapyje) ir del garantinio aptarnavimo neaisku g.gif
Ir kaip vyksta virtuves uzakinejimas? Siunciam visa planerio vaizda vezejui ir jis uzako?
Zodziu, del vieno baldelio uzakymo viskas lyg ir aisku, o del virtuves turiu daug klaustuku. Busiu dekinga uz pagalba atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,kaip ieskot komodu i miegama su daug stalciu??? nu ismeta man ale spinteles,o as noriu komodu unsure.gif Aciu kas pagelbes 4u.gif
Atsakyti
http://www.ikea.com/.../bedroom/10451/
4u.gif

Beginio metro kainos virtuvei nera, (man tai kvailas skaiciavimasi tais beginiais metrais). kaina kyla, jei daugiau stalciu, nes Blum furnitura visur sudeta, jei paskaiciuotumet Lt sudeta Blum furnitura, tai kaina tikrai pakiltu.
dar kaina kyla, jei turite stikliniu dureliu spintelse ir priklauso nuo to, koki fasada renkates.
Del irangos negaliu nieko pasakyti, nes turime tik dumtrauki, kol kas nereikejo garantinio.
Siaip tai, mes patys vaziavome pirkti, bet sistema yra tokia. Parduotuveje yra aptarnaujantis personalas prie kompu, kur prisijungi ir atidarai savo suplanuota virtuve (kopijos nenusiusit, turit tada duoti prisijungimo slaptazodzius prie planerio), parduotuves darbuotojas suziuri benrai, ar ner kokiu klaidu paliktu (pvz. kazkur soninio fasado truksta, kojyciu, rankeneliu kiekis ir t.t. ir tada darbuotojas isspausdina sarasa, kur kkios detales jusu virtuves guli sandeliuose, kad galetumet vaziuoti ir susirinkti jas pats.
jei tai daro vezejai, tai jie turi zinoti pvz. alternatyvas (mums nebuvo azuolinio stalvirsio, reikejo imti berzini) jei nebus ar nera pardavime rankeneliu, ar ju nepirkti tuo metu, ar pirkti kitokias ir pan.
Siiap is Ikejos virtuve pirkti tikrai verta. dar momentas, turkite omenyuje, kad jei planuojate Ikea virtuve, o stalvirsi is Lietuvos, tai lietuviski stalvirziai siauresni ir uzdejus ant spinteles nebelieka uzleidimo, jis baigiasi tiesiai ties spinteles krastu.
Atsakyti