Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

QUOTE(aix2011 @ 2012 06 28, 13:31)
Nada aciu uz info,tu zinai ikea puslapyje parasyta kad matrasas turi buti max10cm aukscio; zodziu kadangi ne as ant jos miegosiu tai tikrai bus liux thumbup.gif !aciu

nu as vista neisakiciau nieko, nemoku lenkiskai, o anglisko puslapio nedaejo atsidaryt doh.gif
taip taip, ju puslapyje ciuzinys dar graziau atrodo, nes zemesnis, nei mano, tik miegot ant 10 cm. nelabai patogu, bet sveciam tikrai tiks 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ar kas turite STOLMEN drabužinę? Pas mane nišinė spinta, man spintos "nugaros" ir "šonų" nereikia, tai ieškau iš ko "vidurius" padaryti. Kiek ikea radau, tai yra STOLMEN ir Antonius, bet pastarojo man nepatinka plastikiniai stalčiai. Tik nerandu ar galima Stolmen pačiam susikomplektuoti g.gif Kiek suprantu tik PAX galima, bet ar galime be šonų ten susikomplektuoti g.gif
Atsakyti
gal kas zinot kada Jurga tavez prekes? zinau kad jie nevaziavo praeita sav nes gimde, tai nenoriu klaust kada vaziuos o prekiu reik ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 06 28, 16:43)
Sveikos,
Ar kas turite STOLMEN drabužinę? Pas mane nišinė spinta, man spintos "nugaros" ir "šonų" nereikia, tai ieškau iš ko "vidurius" padaryti. Kiek ikea radau, tai yra STOLMEN ir Antonius, bet pastarojo man nepatinka plastikiniai stalčiai. Tik nerandu ar galima Stolmen pačiam susikomplektuoti  g.gif  Kiek suprantu tik PAX galima, bet ar galime be šonų ten susikomplektuoti  g.gif


O tų "vidurių" norite iš plokštės ar pvz. lentynos gali būti iš grotelių, pvz. kaip kai kurie Antonius variantai? Aš neseniai sprendžiau dilemą, ką rinktis drabužinei - ar gamintis iš plokštės (nes lyg ir normalių stalčių norisi), bet norisi ir galimybės transformuoti - pagal poreikius. Viskas baigėsi tuo, kad Ermitaže su nuolaida nusipirkau Rubermaid transformuojamų lentynų komplektą vienai sienai (ta prasme, jau iš karto supakuota kažkiek lentynų tvirtimo detalių, kažkiek metalinių (tvirtų!) lentynų su "strypais" pakabinamiems drabužiams) - kažkas panašaus į Antonius:

http://www.ikea.com/...ucts/S09887702/

Vienas iš Rubermaid komplektų:

http://www.amazon.co...words=rubermaid

Bet kadangi tame komplekte nėra stalčių, sugalvojau, kad prie kitos sienos galiu pastatyti Malm komodą ir bus tų stalčių smile.gif . Neskaičiavau detaliai, bet manau, kad sutaupiau ir pinigų, ir laiko (nuvažiavau ir nusipirkau, nereikėjo laukti, kol kas iš vežėjų važiuos ir arba atveš, arba neatveš), dabar bet kada galiu nuvažiuoti ir nusipirkti papildomų tvirtimo detalių ar lentynų - visa tai parduodama ne tik komplektuose, bet ir atskirai, po vieną. Pirkimas "gyvai", kai prekę gali apžiūrėti ir pats pamatuoti, man vis dar turi nemažai pliusų smile.gif .
Gal ir Jūsų atveju galima komplektuoti nebūtinai iš to, kas skirta būtent drabužinėms - gal galima rasti tinkamų išmatavimų komodą, o virš jos montuoti lentynas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2626: 28 birželio 2012 - 19:51
QUOTE(KaZantipA @ 2012 06 28, 18:33)
gal kas zinot kada Jurga tavez prekes? zinau kad jie nevaziavo praeita sav nes gimde, tai nenoriu klaust kada vaziuos o prekiu reik ...  ax.gif

Tai parasykit jai, kad atsaukiat uzsakyma ir uzsakykit pas kitus
Atsakyti
kiek žinau, Mindaugas grįžta šiandien, sekantis važiavimas liepos viduryje.
Atsakyti
QUOTE(2626 @ 2012 06 28, 21:43)
O tų "vidurių" norite iš plokštės ar pvz. lentynos gali būti iš grotelių, pvz. kaip kai kurie Antonius variantai? Aš neseniai sprendžiau dilemą, ką rinktis drabužinei - ar gamintis iš plokštės (nes lyg ir normalių stalčių norisi), bet norisi ir galimybės transformuoti - pagal poreikius. Viskas baigėsi tuo, kad Ermitaže su nuolaida nusipirkau Rubermaid transformuojamų lentynų komplektą vienai sienai

Ačiū už informaciją 4u.gif . Man labiausia lentynų/stalčių norėtųsi iš plokštės, kažkaip metalinės "šaltos" atrodo. Bet reikės nuvažiuoti į ermitažą ir apžiūrėti, gal tiks... Nepagalvojau, kad pas mus tokių transformuojamų yra.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 06 28, 21:13)
Ačiū už informaciją  4u.gif . Man labiausia lentynų/stalčių norėtųsi iš plokštės, kažkaip metalinės "šaltos" atrodo. Bet reikės nuvažiuoti į ermitažą ir apžiūrėti, gal tiks... Nepagalvojau, kad pas mus tokių transformuojamų yra.


Yra pas mus daug ko smile.gif . Beje, Senukai prekiauja Elfa sistema:

http://uk.elfa.com/site/en/gbr/home

panašu į Ermitažo Rubermaid'ą, tik berods nemačiau komplektų - tik pavieniai elementai. Kadangi su erdviniu planavimu man nelabai, tad man asmeniškai buvo paprasčiau įsigyti komplektą, ant kurio pakuotės buvo nupaišyti bent keli jo surinkimo variantai biggrin.gif - man, žinančiai savo sienos išmatavimus, tereikėjo išsirinkti labiausiai tinkamą komplektą mirksiukas.gif . Tų pavienių detalių pasirinkimas gal ir nėra įspūdingas, bet jei reikia kažko elementaraus, tai gali būti vienas iš variantų 4u.gif . Man Rubermaid'e labai patiko tai, kad po kiekviena lentyna galima montuoti "strypą" pakabinamiems rūbams, bet gal ne visiems tai aktualu.
Tiesa, jei norisi ir lentynų iš plokštės, galima juk kreiptis į firmas, kurios pjauna ir laminuoja plokštės kraštus, tuomet tereikės nuspręsti, ar norit metalinio karkaso (kaip Rubermaid'e), su galimybe lengvai pakeisti atstumus tarp lentynų arba tiesiog stacionariais laikikliais jas tvirtinti prie nišos sienų.
Pasidairykit, jei niša plati, manau, galima sugalvoti ne vieną variantą mirksiukas.gif
Atsakyti
Negaliu nepasidalinti vaizdu lotuliukas.gif
Mano pupos atradimas, kaip naudingai panaudoti TROFAST dėžes bigsmile.gif Iškrauna visus žaislus, įlenda pati, ir sėdi kaip namuke. Kartais pasiima kokią knygutę, įsitaiso patogiai ir sėdi ten tokia apsipatenkinta, atseit skaito lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(2626 @ 2012 06 28, 17:43)
Viskas baigėsi tuo, kad Ermitaže su nuolaida nusipirkau Rubermaid transformuojamų lentynų komplektą vienai sienai (ta prasme, jau iš karto supakuota kažkiek lentynų tvirtimo detalių, kažkiek metalinių (tvirtų!) lentynų su "strypais" pakabinamiems drabužiams) - kažkas panašaus į Antonius:

Bet kadangi tame komplekte nėra stalčių, sugalvojau, kad prie kitos sienos galiu pastatyti Malm komodą ir bus tų stalčių  smile.gif

Mes irgi Rubermaid Senukuose nusipirkom, kol kas, kaip pradžiai, gerai, bet man labai stalčių trūksta... Komoda gal ir gerai, bet man prie balto metalinio Rubermaid'o ji nelabai žiūrėtųsi g.gif Galvojau susirast meistrą, kuris mūsų esamą Rubermaid'ą papimpintų detalėmis iš Antonius...
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 06 28, 23:09)
Negaliu nepasidalinti vaizdu  lotuliukas.gif
Mano pupos atradimas, kaip naudingai panaudoti TROFAST dėžes  bigsmile.gif  Iškrauna visus žaislus, įlenda pati, ir sėdi kaip namuke. Kartais pasiima kokią knygutę, įsitaiso patogiai ir sėdi ten tokia apsipatenkinta, atseit skaito  lotuliukas.gif

user posted image



tavo mazoji pupa yra superine grazuole ir mandruole thumbup.gif wub.gif !
Atsakyti
Sveikos,sakykit ar galim gaut is IKEA kazka panasaus,be dekoraciju,cia lelem reik blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti