Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

QUOTE(agne_ja @ 2012 06 27, 09:11)
Aciu 4u.gif

Jooo, gerai, kai ilgis reguliuojasi, bet maniske megsta dazniausiai be pagalves miegoti doh.gif
Papildyta:
simpatiska lovyte wub.gif
mes irgi kambari norime remontuoti, ir bandysiu atskirai lovyte statyti, butu smagu, jei pupai patiktu miegoti vienai bigsmile.gif


o as su vaiku miegosiu dar 10 metu, jauciu doh.gif stovi hemnes sau viena- vaiko kambarys aukstu zemiau, nei musu, tai niekaip neikalbinu pasilikt miegos pas save verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2012 06 27, 09:42)
o as su vaiku miegosiu dar 10 metu, jauciu  doh.gif  stovi hemnes sau viena- vaiko kambarys aukstu zemiau, nei musu, tai niekaip neikalbinu pasilikt miegos pas save  verysad.gif


smile.gif Maniske irgi sako, kad vienas nemiegos, tik su manim lotuliukas.gif

mes tai turime lova salia pastate, tai galvojom is pradziu, kad nemiegos, bet nuo pat pirmos dienos miegojo ax.gif tai tikiuosi, kad taip bus ir kitame kambaryje, viltis juk mirsta paskutine lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_ja @ 2012 06 27, 09:11)
Aciu 4u.gif

Jooo, gerai, kai ilgis reguliuojasi, bet maniske megsta dazniausiai be pagalves miegoti doh.gif
Papildyta:
simpatiska lovyte wub.gif
mes irgi kambari norime remontuoti, ir bandysiu atskirai lovyte statyti, butu smagu, jei pupai patiktu miegoti vienai bigsmile.gif


maniske ne ant pagalves miega, bet tokia grikine zappe, tai ji kaip pasaga apsaugo nuo galvugalio groteliu.
QUOTE(Nada... @ 2012 06 27, 10:42)
o as su vaiku miegosiu dar 10 metu, jauciu  doh.gif  stovi hemnes sau viena- vaiko kambarys aukstu zemiau, nei musu, tai niekaip neikalbinu pasilikt miegos pas save  verysad.gif

va, mums pasiseke, nes kazkaip savas kambarys ir sava lova reiske labai daug ir mielai eina i ja miegoti, bet...su manim doh.gif arba uzmigusia ten paguldau.
Siulau gultis kartu, kadangi lova dvigule mirksiukas.gif ir uzmigdyti ten, o paskui pareiti i savo lova.
Sunui as pazadedavau, kad atsinesiu i savo lova kai apskaitysiu, tai jis miegodavo savo lovoje, o as tik apie 6 ryto ji atsinesdavau i savo lova ir jis manydavo, kad miegojo su manim visa nakti. jus gal tiesiog ryte galite pareiti miegoti aps ja, kol vaikas pripras g.gif aisku sudetingas planas, bet...
Beje, mano sunui 12, jis mielai pareina pas mane miegoti, jei tetis buna komandiruoteje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2012 06 25, 13:21)
Jei norite, kad dažai gerai laikytųsi ant vazono, jo vidų nulakuokite, tada drėgmė nepateks į patį vazoną mirksiukas.gif

Bet gėlytei nelabai gerai ax.gif molis ir terakota kvėpuoja, tuomet plastmasinis pigiau būtų.
Atsakyti
Sveiki
gal galetu kas nors padeti del patalynes. Noreciau pirkti vienguli komplekta, angliskamu puslapyje duoda pagalves dydi 50*80, o lenkiskame tik 50*60, kaip koks vaikiskas butu. Gal kas nors yra pirke ir galetu pasakyti ar tikrai ten pagalve tokia mazute, as turiu vaikiska komplekta, tai tas dydis kaip ir nekeistas buvo, bet cia ziuriu ir prie "suaugusiu" spalvu ta pati rodo...
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 06 27, 14:24)
maniske ne ant pagalves miega, bet tokia grikine zappe, tai ji kaip pasaga apsaugo nuo galvugalio groteliu.

va, mums pasiseke, nes kazkaip savas kambarys ir sava lova reiske labai daug ir mielai eina i ja miegoti, bet...su manim doh.gif arba uzmigusia ten paguldau.
Siulau gultis kartu, kadangi lova dvigule mirksiukas.gif ir uzmigdyti ten, o paskui pareiti i savo lova.
Sunui as pazadedavau, kad atsinesiu i savo lova kai apskaitysiu, tai jis miegodavo savo lovoje, o as tik apie 6 ryto ji atsinesdavau i savo lova ir jis manydavo, kad miegojo su manim visa nakti. jus gal tiesiog ryte galite pareiti miegoti aps ja, kol vaikas pripras g.gif aisku sudetingas planas, bet...
Beje, mano sunui 12, jis mielai pareina pas mane miegoti, jei tetis buna komandiruoteje biggrin.gif

4u.gif ui, mano vaikas puse sesiu kelias, kur man jau anksciau atsikelt biggrin.gif
Siaip uzmiega maniske savo kambary, bet nakti tai sysiot, tai baisu, tai lempa uzdegt, tai uzsimiegoje lakstem zemyn laiptais pora dienu , tai tegu savo manieze toliau miega....iki 6 metu biggrin.gif



Papildyta:
aix2011,

taigi mano cia lova, patogumo - ko jai nepatogiai but- patogumas gal nuo ciuzinio priklauso labiau, o siaip normali lova, standartiniu gabaritu smile.gif

svarbiausia- ispudingai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nada...: 27 birželio 2012 - 15:39
QUOTE(daffni @ 2012 06 26, 12:43)
as pirkau uz 29.99  Dvala (tiksliau matmenys  maniskes didesni, o siaip ta pati uz 19.99) zlotus ir puikiai man tinka:)
net idomu kokia butu uz 80 g.gif

Turim Dvala, visiskai gera paklode. Netikiu, kad nuo siuliuku skaiciaus miego kokybe priklausytu irnesakyk.gif Plona, isdziuna iskart
Papildyta:
QUOTE(davaida @ 2012 06 27, 15:49)
Sveiki
gal galetu kas nors padeti del patalynes. Noreciau pirkti vienguli komplekta, angliskamu puslapyje duoda pagalves dydi 50*80, o lenkiskame tik 50*60, kaip koks vaikiskas butu. Gal kas nors yra pirke ir galetu pasakyti ar tikrai ten pagalve tokia mazute, as turiu vaikiska komplekta, tai tas dydis kaip ir nekeistas buvo, bet cia ziuriu ir prie "suaugusiu" spalvu ta pati rodo...

Ji 50*60, kaip ir parasyta lenkiskam. Bet juk tai visai ne mazute! smile.gif
Atsakyti


taigi mano cia lova, patogumo - ko jai nepatogiai but- patogumas gal nuo ciuzinio priklauso labiau, o siaip normali lova, standartiniu gabaritu smile.gif

svarbiausia- ispudingai atrodo biggrin.gif
[/quote]


Nada jei gerai supratau jus turit tokia lova http://www.ikea.com/...ducts/50080315/

ok sakot normali lova o kokie jusu ciuziniai? ziuriu yra nuo 39e iki 99e!
galvoju ji seip praktiska alia tokia kompaktiska ir stalciai yra ir dvigule lova atrodo visai nieko !gaila nedasilo man isbandyti !
Atsakyti
Tai niekas BOKSEL staliukų neturit? ax.gif Reiks matyt rizikuot su tuo baltumu, gal nebus labai "nebaltas"...
Atsakyti
[quote=aix2011,2012 06 27, 19:29]
taigi mano cia lova, patogumo - ko jai nepatogiai but- patogumas gal nuo ciuzinio priklauso labiau, o siaip normali lova, standartiniu gabaritu smile.gif

svarbiausia- ispudingai atrodo biggrin.gif
[/quote]
Nada jei gerai supratau jus turit tokia lova http://www.ikea.com/...ducts/50080315/

ok sakot normali lova o kokie jusu ciuziniai? ziuriu yra nuo 39e iki 99e!
galvoju ji seip praktiska alia tokia kompaktiska ir stalciai yra ir dvigule lova atrodo visai nieko !gaila nedasilo man isbandyti !
[/quote]


ciuzini as pirkau LT, bijojau nebandzius imt, kad kietas nebutu..nes pas mane vaikas miega, ne sveciai smile.gif tik man graziau, kai neaaukstas ciuzinys joje- pas mane 12 cm, pats tas, buvau uzdejus 16, ne taip graziai ta briauna fasadine ziurejosi, bet cia smulkmena smile.gif

istiestos nebandem, nes vaikui ir taip uztenka, sveciu neturejom, o svarbiausia- ciuzinio antro dar neturim 4u.gif

tik kaip rasiau jau anksciau, pas mane stalciai nelabai graziai uzsidaro- viena puse labiau atvepus, kita maziau g.gif
Atsakyti
I lovu tema. Mes nupirkom mazajai Sundvik, bet dar nemiegojo joje nei karto, laukiame kol roletus ant lango mums pagamins, nes dabar labai sviesu kambaryje pietu miegeliui smile.gif
Atsakyti
Nada aciu uz info,tu zinai ikea puslapyje parasyta kad matrasas turi buti max10cm aukscio; zodziu kadangi ne as ant jos miegosiu tai tikrai bus liux thumbup.gif !aciu
Atsakyti