Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

QUOTE(Švelni @ 2012 06 23, 16:09)
Labai ačiū už pagalbą, dabar belieka apsispręsti... manau, nebus sunku, nes dūšia labiau linksta prie Aspelundo'o  blush2.gif  Tuo labiau, kad baldukai stovės tikrai ne garaže, o vaikų kambary  smile.gif  Tik gaila, kad dabar nematau prekyboje neblizgaus Expedit'o. Manau, jis tikrai labiau derėtų su matiniu Aspelund'u  g.gif

yra neblizgus. blizgus vadinasi polysk bialy, o siaip yra baltas
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 06 23, 18:47)
yra neblizgus. blizgus vadinasi polysk bialy, o siaip yra baltas

Niekaip nerandu g.gif Yra tik baltas, "juodrudis" ir beržo imitacija unsure.gif Arba man jau visai ku-ku g.gif
Atsakyti
ne kuku biggrin.gif
http://www.ikea.com/...ducts/70116276/
sitas normalus baltas, o blizgus dabar dinges, bet dureles yra blizgios, jei nori pasirinkti
http://www.ikea.com/...6569/#/00171704
man tai noretusi berzinio, ale dureles ir stalciai tik juodi arba balti, ar dar kokie zali, nu visai be rysio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 06 23, 18:58)
ne kuku biggrin.gif
http://www.ikea.com/...ducts/70116276/
sitas normalus baltas, o blizgus dabar dinges, bet dureles yra blizgios, jei nori pasirinkti
http://www.ikea.com/...6569/#/00171704
man tai noretusi berzinio, ale dureles ir stalciai tik juodi arba balti, ar dar kokie zali, nu visai be rysio doh.gif

Ot tai ačiū aciuks.gif Man tas paprastas baltas atrodė blizgus, pasirodo blush2.gif O dabar jau matau skirtumą tarp tikrai blizgaus ir normalaus balto lens.gif
Aš irgi beržinį mieliau rinkčiausi, bet kad jis tikrai toks pusiau skustas, pusiau luptas su baltais arba juodais elementais atrodo
Atsakyti
O gal kas turit ANEBODA spintą? Kaip ji realiai? Kokybiškai pagaminta? Man irgi reiktų, kad tiktų prie balto Expedito.

user posted image
http://www.ikea.com/...ducts/90121762/
Atsakyti
Kazkas apie Aneboda rase, kad tokia labai laikina g.gif tik nepamenu, ar bendrai silpnai pagaminta, ar delto, kad i vonia zadejo statyt doh.gif
As vat mastau, ar iseitu tik slankiojancias duris nusipirkti..man reikia i nisa rolleyes.gif idomu, kaip su tvirtinimu iseitu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kreziukas @ 2012 06 21, 14:22)
Niekas apie lova nepapasakos? verysad.gif Gal bent gyvai kas ciupinejot ziurejot? Kaip pati struktura? ar neatrodo labai trapi ta lova?

Kiek pamenu, ne trapi, bet atspalvi kazkoki turi, nera visai balta.
Mane domina si lova user posted image Brimnes
arba dar si nyvoll Gal kuri kuria turite? Gaila, hemnes baltu ir tu rusvu modeliu nebera Varsuvoj...

QUOTE(Alchemie @ 2012 06 23, 17:05)
Man balti tiko prie dukrytes kambario. Pirkau kabinimui tuos
Siaip uzuolaidoms nelabai naudociau, nes daznai skalbti reikia, o tas kabliuku kaisiojimas i kilputes mane mega_shok.gif

Aciu uz komentara. Vis tik linkstu gal labiau link kvartal... Viena diena taip, kita diena kitaip atrodo doh.gif Kvartal yra ir tie znyptukai, kad nereiketu kaisioti i kilpas, jei uzuolaidos leidzia. Dar sitas daiktas graziai atrodo
user posted image
Emmie
Tik koks jos mechanizmas, gal kas zino? Kokiu budu ja i virsu sutraukti?

QUOTE(eufrozina @ 2012 06 24, 11:31)
O gal kas turit ANEBODA spintą? Kaip ji realiai? Kokybiškai pagaminta? Man irgi reiktų, kad tiktų prie balto Expedito.

Cia yra kas turi, kiek pamenu. Kokybes daug ten nera, bet funkcija atlieka.
Papildyta:
QUOTE(Alchemie @ 2012 06 24, 14:41)
Kazkas apie Aneboda rase, kad tokia labai laikina g.gif tik nepamenu, ar bendrai silpnai pagaminta, ar delto, kad i vonia zadejo statyt doh.gif
As vat mastau, ar iseitu tik slankiojancias duris nusipirkti..man reikia i nisa rolleyes.gif idomu, kaip su tvirtinimu iseitu g.gif

Ikejiskai butu tokiu atveju paneles pakabinti itvirtinant ir apacioj smile.gif
Atsakyti
meileG, o kokio modelio ner Hemnes baltos? g.gif man rodo, kad Janki yra baltos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 06 24, 14:53)
meileG, o kokio modelio ner Hemnes baltos? g.gif man rodo, kad Janki yra baltos g.gif

tokios norejau
user posted image
Dabar rusva nors yra, bet nezinau, gal Brimnes lova labiau g.gif
Atsakyti
As irgi del situ dusavau, bet vyras baltos nenorejo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 06 24, 15:21)
As irgi del situ dusavau, bet vyras baltos nenorejo verysad.gif

Tai kitos spalvos hemnes paemet? Koks jos aukstis iki ciuzinio? Vis bandau suprasti lovu aukscius, nes raso tik kojugalio auksti, kas visai negelbsti
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 06 24, 13:49)
Mane domina si lova user posted image  Brimnes


Cia yra kas turi, kiek pamenu. Kokybes daug ten nera, bet funkcija atlieka.

as i tas atsikisusias stalciu rankenas kelis kart labai skaudziai kojas uzsigavau. tarkim i malm kampus neuzsigaunu biggrin.gif


as turiu ta spinta. pirkom kaip ir laikinam naudojimui dukros kambaryje. ale va stovi visai jau ir ilgai, netgi sakyciau virsijusi savo laikinumo terminus ir nieko absoliuciai jai nesidaro smile.gif cia kaip kas supranta ta kokybe. tarkim nei ji atrodo solidziai, nei medziagos, kurios panaudotos siai spintai, nera solidzios, na labai jau ekonominio varianto, sakyciau. bet visa tai netrukdo jai sekmingai tarnauti musu namuose. labai jau paprastutis baldas. bet nei mums ji apsilaupe, nei issikreivaliojo, nei byreti per tuos kelis metus pradejo.
Atsakyti