Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

soriukas, Alchemie, maciau kad atsaket kas yra dvidurej spintoj 4u.gif

dekui , belieka issirinkti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 06 23, 11:33)
Ziurekit, o jei uzuolaidos taip pakabintos, tai sunkiai slysta? Kasdieniam naudojimui
user posted image
Papildyta:
Kol kas nesinaudoju IKEA, bet... blush2.gif Užuolaidos su tokia juosta slysta sunkiai.

Pati siuvausi užuolaidas su tokia juosta, kabinau ant medinio karnizo. Dabar galvoju, kad reiktų persiūt: juostą palikti karnizo ilgio, o pačią užuolaidą suklostyt, nes dabar nelabai gražiai krenta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 06 23, 11:33)
Aciu  wub.gif  wub.gif

Ir gal dar kuri turite Vagen karniza?
user posted image
Ikejos siulomi ziedai karnizui tik balti arba juodi  g.gif

norejau pirkti ta karniza, bet jis yra tik trumpasis variantas iki 210cm (man reikejo nuo 210 ), o man reikejo ilgojo, tai pirkau baltus.
http://www.ikea.com/...7161/#/40217149
be to, jei kabinti du karnizus (jei planuojamos dienines ir naktines uzuolaidos) man nelabai patinka tas itverimas http://www.ikea.com/...ducts/50079350/

Atsakyti
Merginos, o laisvai pastatomų stelažų kur ieškot?
Randu va tokį, bet gal kas pigiau yra
http://www.ikea.com/...ucts/S69829083/

Man lagaminams sukraut reikia
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 06 23, 11:33)
Aciu  wub.gif  wub.gif

Ziurekit, o jei uzuolaidos taip pakabintos, tai sunkiai slysta? Kasdieniam naudojimui
user posted image




sakyciau , beveik neslysta ax.gif

gavau sita hemnes lova:


user posted image

tik su savo lenku kalbos ziniom maniau, kad medine, o ji tik dalinai medine, sonai MDF . Bet gal ir geriau, maziau nusidros g.gif

Atrodo labai gerai, net prabangiai, tik stalciukai kreivoki, bet nzn, gal vyras blogai sumontavo g.gif

uzsakinejau per Olega, nelabai patenkinta rolleyes.gif velavo savaite, bet nei paskambino, kad veluos, nei uzsakymo patvirtino ( ko pasekoj vienos prekes neatveze), as pati vis turejau skambinet...mokejo vyras, manes namie nebuvo, tai sumokejo kiek daugiau, nei skaiciuokleje g.gif


o dabar klausimukas- koki ciuzini pirkt vaikui? ar LT geresni? gal kas kazka turit?

ir gal kas situos sviestuvus turit?


user posted image

user posted image
Atsakyti
As tai lateksini noreciau vaikui, lt jie tikrai brangesni, nei Ikejoj, juolab, kad ten 2 reikia, nes pasidaro dvgule lova.
Mes svajoam apie tokia tik juoda Hemnes lova rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilka* @ 2012 06 22, 16:32)
Pas mane jie stovi kartu ir nesipjauna smile.gif Jų spalvos kiek skiriasi, bet ir Aspelund, ir Expedit baltumas šaltas, todėl tinka. Aspelund turi medžio raštą, o expedit ne, labiausiai tuo ir skiriasi. Beje, pas mane Expeditas baltas neblizgus. Dabar pirksiu dar vieną mažą ir statysiu ant Aspelund komodos smile.gif
Teko pagyventi ir su šita, tai bendrabutyje gerai, bet į savus namus nepirkčiau  blush2.gif  Nebent kaip minėjo, į garažą, kur nebūtų labai matoma ir intensyviai naudojama.

Labai ačiū už pagalbą, dabar belieka apsispręsti... manau, nebus sunku, nes dūšia labiau linksta prie Aspelundo'o blush2.gif Tuo labiau, kad baldukai stovės tikrai ne garaže, o vaikų kambary smile.gif Tik gaila, kad dabar nematau prekyboje neblizgaus Expedit'o. Manau, jis tikrai labiau derėtų su matiniu Aspelund'u g.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2012 06 23, 12:36)
Kol kas nesinaudoju IKEA, bet...  blush2.gif  Užuolaidos su tokia juosta slysta sunkiai.

QUOTE(Nada... @ 2012 06 23, 14:24)
sakyciau , beveik neslysta  ax.gif

Labai aciu uz atsakymus

QUOTE(Alchemie @ 2012 06 23, 13:32)
norejau pirkti ta karniza, bet jis yra tik trumpasis variantas iki 210cm (man reikejo nuo 210 ), o man reikejo ilgojo, tai pirkau baltus.
http://www.ikea.com/...7161/#/40217149
be to, jei kabinti du karnizus (jei planuojamos dienines ir naktines uzuolaidos) man nelabai patinka tas itverimas http://www.ikea.com/...ducts/50079350/

Isties, Varsuvoj nera tokiu... Del juodu ir baltu man tik panaudoti epoksidiniai dazai nepatiko, bet cia jau nezinau, reikia negalvoti apie tai biggrin.gif
Taip ir yra, kad kabinti reikia ir dienines ir naktines uzuolaidas. ~280 cm. Tai jei imti baltus ar juodus, tai per viduri vis vien butu toks itvirtinimas Beskada? Tik kad soniniai jie geresni itvirtinimai? Galite dar pasakyti, karniza kabinote ant lubu ar prie sienos? Jei prie sienos, kokiu atstumu nuo jos atsiduria pakabintos uzuolaidos? Nenoriu grezti lubu, bet apacioje palange issikisus. Ir bendrai neapsisprendziu, kas geriau, ar du pagaliai karnizai ar kvartal sistema... Kazkur ikejoj kazkada buvo kvartal brosiura, bet dabar niekaip nerandu, kaip ir uzuolaidu brosiuros
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meile_G: 23 birželio 2012 - 15:26
QUOTE(Alchemie @ 2012 06 23, 15:54)
As tai lateksini noreciau vaikui, lt jie tikrai brangesni, nei Ikejoj, juolab, kad ten 2 reikia, nes pasidaro dvgule lova.
Mes svajoam apie tokia tik juoda Hemnes lova rolleyes.gif

as irgi juoda planavau, bet ant komodos juodos labai dulkes matos, kasdien valyt reikia, o lova dar su kiaurymem, tai kai as netvarkinga, tai vaizdelis ne koks butu.... be to, vienoj ekspoziciju fotkej maciau, kad kampas nusibruzines- juodoj lovoj sviecia sviesi briauna ( ji medine), tai ant baltos pasibraizymai ne taip matosi. As turiu balta komoda , ne hemnes, bet kita ikejine , irgi is MDF, tai ne dulkiu matos, nei pabraizimu- MDF labai gerai pernesa smugius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nada...: 23 birželio 2012 - 15:40
o kam sie reikalingi? laikikliai
Papildyta:
QUOTE(Nada... @ 2012 06 23, 16:31)
as irgi juoda planavau, bet ant komodos juodos labai  dulkes matos, kasdien valyt reikia, o lova dar su kiaurymem, tai kai as netvarkinga, tai vaizdelis ne koks butu.... be to, vienoj ekspoziciju fotkej maciau, kad kampas nusibruzines, ir juodoj lovoj cviecia sviesi briauna ( ji medine), tai ant baltos pasibraizymai ne taip matosi. As turiu balta komoda , ne hemnes, bet kita ikejine  , irgi is MDF, tai ne dulkiu matos, nei pabraizimu- MDF labai gerai pernesa smugius  smile.gif

Labai grazi lova. Del juodu baldu devejimosi ir bruzinimosi as irgi nepirkciau juodu.
Atsakyti
Radau blush2.gif Kvartal pirkimo gidas
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 06 23, 16:26)
Labai aciu uz atsakymus
Isties, Varsuvoj nera tokiu...  Del juodu ir baltu man tik panaudoti epoksidiniai dazai nepatiko, bet cia jau nezinau, reikia negalvoti apie tai biggrin.gif
Taip ir yra, kad kabinti reikia ir dienines ir naktines uzuolaidas. ~280 cm. Tai jei imti baltus ar juodus, tai per viduri vis vien butu toks itvirtinimas Beskada? Tik kad soniniai jie geresni itvirtinimai? Galite dar pasakyti, karniza kabinote ant lubu ar prie sienos? Jei prie sienos, kokiu atstumu nuo jos atsiduria pakabintos uzuolaidos? Nenoriu grezti lubu, bet apacioje palange issikisus. Ir bendrai neapsisprendziu, kas geriau, ar du pagaliai karnizai ar kvartal sistema... Kazkur ikejoj kazkada buvo kvartal brosiura, bet dabar niekaip nerandu, kaip ir uzuolaidu brosiuros

Man balti tiko prie dukrytes kambario. Pirkau kabinimui tuos http://www.ikea.com/...ducts/30219889/ tris, kad per viduri dar butu prilaikymas ilgo karnizo. Karnizai teleskopiniai, delto pjauti nereikia, kokio ilgio reikia, tiek issitrauki.
kabinom prie sienos, tai nutolima nuo sienos galima reguliuoti. kol kas pas mus viena uzuolaida, tai arciau sienos, kai kabinsim antra eile, galim tiesiog prideti dar viena ta tokia U detale ir isitaiso antras karnizas.
ten tu dazu..nu ka as zinau, kiekis 100kart mazensis, nei ant baldu, dar prie lango, nemanau, kad labai pakenktu, ar kas labai garuotu rolleyes.gif
Kvartal sistema biski daug duzginimosi rolleyes.gif mes turime ja, nes erkeryje reikejo kazkaip nuo zmoniu akiu uzsidengti, tai kabinom ant kvartalo tas uzuolaidas/paneles ale tokias http://www.ikea.com/...ducts/50190333/ (pasirodo musiskiu jau neber blink.gif )
Siaip uzuolaidoms nelabai naudociau, nes daznai skalbti reikia, o tas kabliuku kaisiojimas i kilputes mane mega_shok.gif

Del tos Hemnes lovos, tai deja, bet spalviskai balta visai netiktu schmoll.gif nes tam kambaryje paveldeti senoviniai tamsiu spalvu baldai, tai ir "fasonas" ir spalva hemnes tik i juoda traukia..aisku dulkiu valymas visada reikalingas doh.gif :
Atsakyti