Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

QUOTE(Švelni @ 2012 06 21, 13:45)
Kadangi čia pastaruoju metu vien klausimai, tai ir aš su dar vienu išstosiu  smile.gif
Ar labai skiriasi atspalviai? Jei bus vienam kambary, bet ne šalia sustatyti, gal nesipjaus labai?  g.gif


Pas mane jie stovi kartu ir nesipjauna smile.gif Jų spalvos kiek skiriasi, bet ir Aspelund, ir Expedit baltumas šaltas, todėl tinka. Aspelund turi medžio raštą, o expedit ne, labiausiai tuo ir skiriasi. Beje, pas mane Expeditas baltas neblizgus. Dabar pirksiu dar vieną mažą ir statysiu ant Aspelund komodos smile.gif

QUOTE(Švelni @ 2012 06 22, 10:57)
Mergytės, o šita  turbūt labai popierinė?  g.gif


Teko pagyventi ir su šita, tai bendrabutyje gerai, bet į savus namus nepirkčiau blush2.gif Nebent kaip minėjo, į garažą, kur nebūtų labai matoma ir intensyviai naudojama.
Atsakyti
neuztikau rasomuju stalu. ga kas matet, ar turi jie ka grazaus mergaitei mokinukei pasiulyt smile.gif
Atsakyti
ir dar klausimukas Aspelund spintos vidaus foto niekur nera? kaip suprantu ten viduj lentynos turetu but? smile.gif
Atsakyti
cola, viduje yra lentyna ir skersinis pasikabinimui, na musu dvidure, tai nezinau kas dar yra tridureje.
Del stalu, mes pirkom sunui stala, kurio aukstis reguliuojasi, t.y. auga su vaiku
va toki kazkas pirko is musu ir buvo patenkinti
http://www.ikea.com/...ducts/80213074/
as rekomenduociau toki
http://www.ikea.com/...981/#/S59808514
mes pirkome 160 plocio, nes vyras uzsispyre kad 120cm sunui bus per mazai, tai man biski didokas, bet mergytei ir jei jums pagal stiliu tinka, gal visai tiktu. Faktas, kad reguliuojamo aukscio stalai Leituvoje labai brangus doh.gif
Tiesa kojas galima pasirinti A tipo arba apverstos T tipo, mes antraji rinkomes 4u.gif

Tiesa, kas turit maza aspelund komoduke su dviem stalciais. Ar jo tikia pati srebanti, kaip spinta, ar kiek tvirciau atrodo?
Atsakyti
Dekui labai, pasinagrinesiu del stalu.

O spinta gal pas jus tokia?
http://www.ikea.com/...ducts/10159834/

pamatavau ta tridure spinta, tai nedideliam kambary dukros nemazai vietos uzima, gal tikrai geriau dvidure tada smile.gif drinks_cheers.gif
kazkaip nebuvau atkreipus demesi i dvidure 4u.gif
Atsakyti
Cola, aš tuos mIcke stalus ikea'oj apžiūrinėjau. Na nėr jie baisiai tvirti amžini, bet saviškiams aš greičiausiai juos ir pirksiu. Nes nedideliems vaikams man jie super atrodo. Žaismingesni ir žiūrint lengvumas kažkoks yra

Vyriu patiko VIKA serijos, nes ten tvirti stalviršiai ir kojos, kurias gali pasirinkt.

O tų kaip Alchemie įmetė, tai aš kažkaip neužfiksavau, bet bent jau paveiksliuke atrodo gerai biggrin.gif
Atsakyti
dekui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cola: 23 birželio 2012 - 10:16
Na va sukeliau i albuma Norvegijos IKEA foto. 4u.gif
Atsakyti
Keistuole, jei pas jus vaikai panasaus amziaus ir vienam kambaryje ruos pamokas, tai tas mano nurodytas labai tiktu, nes vietos dviem uztenka prie jo (jei 160c, ilgio) ir aukstis reguliuojamas thumbup.gif
As netycia juos radau, jie prie konferencijos irangos/stalu buvo, nes sunus labai norejo, kad butu klaviaturos stalciukas, o ne klaviatura ant stalo.
Siiap tvirtas stalas, stalvirsi galima pasirinkti iskeliu variantu, mes emem berzini, nes dera prie lovos, grindu ir siiap kambario kocepcijos. man tik kliuna, kad yra arba 120cm arba 160cm, o vat tokio, kuris labiausiai tiktu 140cm ner doh.gif bet stalu patenkinti. Mnao vyras siaip priekabus kokybei, tai is visu pirktu Ikejos daiktu jis tik kreivai i Aspelund spinta paziurejo biggrin.gif bet kadangi mergytei i kambari ir tikrai nereikejo dideles, tai ji attitinka reikalavimus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 06 23, 11:20)
Na va sukeliau i albuma Norvegijos IKEA foto.  4u.gif

Aciu wub.gif wub.gif

Ziurekit, o jei uzuolaidos taip pakabintos, tai sunkiai slysta? Kasdieniam naudojimui
user posted image
Papildyta:
Ir gal dar kuri turite Vagen karniza?
user posted image
Ikejos siulomi ziedai karnizui tik balti arba juodi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 06 23, 10:29)
kadangi mergytei i kambari ir tikrai nereikejo dideles, tai ji attitinka reikalavimus biggrin.gif

o ten vienoj pusej duru kabinami rubai o kitoj lentyneles? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 06 23, 11:29)
Keistuole, jei pas jus vaikai panasaus amziaus ir vienam kambaryje ruos pamokas, tai tas mano nurodytas labai tiktu, nes vietos dviem uztenka prie jo (jei 160c, ilgio) ir aukstis reguliuojamas thumbup.gif
As netycia juos radau, jie prie konferencijos irangos/stalu buvo, nes sunus labai norejo, kad butu klaviaturos stalciukas, o ne klaviatura ant stalo.
Siiap tvirtas stalas, stalvirsi galima pasirinkti iskeliu variantu, mes emem berzini, nes dera prie lovos, grindu ir siiap kambario kocepcijos. man tik kliuna, kad yra arba 120cm arba 160cm, o vat tokio, kuris labiausiai tiktu 140cm ner doh.gif bet stalu patenkinti. Mnao vyras siaip priekabus kokybei, tai is visu pirktu Ikejos daiktu jis tik kreivai i Aspelund spinta paziurejo biggrin.gif bet kadangi mergytei i kambari ir tikrai nereikejo dideles, tai ji attitinka reikalavimus biggrin.gif


ne aš saviškių prie vieno stalo nesodinsiu, nes ir taip jau kalas ištisai, tai paskui dėl 1 cm vietos bus amžinos grumtynės doh.gif
Gal kai paaugs paprotingės vienas kito atžvilgiu, jei tik tai įvyks, tada jau galvosiu apie rimtesnius.
Nes šitos amžinos grumtynės, beprotiškas triukšmas vienintelis man sunkiai pakeliamas reikalas vaikų auginime, su visu kitu susitaikau arba prisitaikau.
Atsakyti