Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

QUOTE(bondis @ 2012 06 21, 16:56)

Labai ačiū už gerą idėją, gal net sukaupsiu drąsos ja pasinaudoti ax.gif O lietuviškos Ikėjos tikrai nelauksiu, kažkodėl netikiu aš jos būsima kainodara cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelni @ 2012 06 21, 14:45)
Kadangi čia pastaruoju metu vien klausimai, tai ir aš su dar vienu išstosiu  smile.gif
Mergytės, ar kuri čiupinot šiuos daiktus:
[Ar labai skiriasi atspalviai? Jei bus vienam kambary, bet ne šalia sustatyti, gal nesipjaus labai?  g.gif

Aspelunas plonu duru, vbaltumas kaip lieso pieno, ale su vos pilkumu/meslvumu, expeditas skirsis splava, nes kiek pamenu intensyvesnis ir lygesnis baltumas
bondis, prie visu baldu yra tas tvirtinimas prie sienos, bet jis gal tinkamas kai stovi daiktas, kabinamam, mano vyras tai kabino tvirtais varzais
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 06 21, 18:45)
Aspelunas plonu duru, vbaltumas kaip lieso pieno, ale su vos pilkumu/meslvumu, expeditas skirsis splava, nes kiek pamenu intensyvesnis ir lygesnis baltumas

Ačiukas už išsamų atsakymą 4u.gif Ale taip ir maniau, kad Aspelundas yra pieno baltumo, matinis, o Expeditas blizgus ir grynai baltas. Tai kur man dabar gauti panašios spalvos darbastalį ir spintą, kai man egzistuoja tik Ikeja g.gif smile.gif
Atsakyti
Gal žinot, kaip visas nuolaidas vienoj vietoj pamatyti (geltonos kainos)? Yra kokia nors paieška? Nes nuolaidinių prekių daug, o aptikti jas įmanoma tik netyčia
http://www.ikea.com/...PE145331_S4.jpg

Papildyta:
ups
http://www.ikea.com/...ducts/00095036/
Atsakyti
Įdomi ir kiek netikėta idėja bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Kažkas sugalvojo dar daugiau uždirbt.. g.gif

http://www.zizu.lt/deals/indeliu0622

Atsakyti
Mergytės, o šita spinta turbūt labai popierinė? g.gif

user posted image
Atsakyti
na va, turejau progos apsilankyti Oslo IKEA FURUSET. Patiko ekspozicijos...buciau ir ilgiau ten slampinejus, bet vyras istempe, tai kai ka teko prabegom apziureti.
Spejau kai ka pafotkinti, tai netrukus ikelsiu i albuma, gal bus idomu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 06 22, 11:57)
na va, turejau progos apsilankyti Oslo IKEA FURUSET.  Patiko ekspozicijos...buciau ir ilgiau ten slampinejus, bet vyras istempe, tai kai ka teko prabegom apziureti.
Spejau kai ka pafotkinti, tai netrukus ikelsiu i albuma, gal bus idomu. smile.gif

Labai laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelni @ 2012 06 22, 10:57)
Mergytės, o šita  spinta turbūt labai popierinė?  g.gif

user posted image


as TURIU SITA SPINTA GARAZE STOVI VISI ZIEMINIAI RUBAI SUKRAUTI NE JI NE POPIERINE JI IS DROZLIU ! tvirta spinta kaip virtuvines spinteles nieko mandro joje nera bet kainos kokybes santykis ok! tik mano spinta ne balta o ruda!tiesa as idejau kitas rankeneles nes turejau atlikamas,o tos kur nuotraukoje tai plastinikes!

Papildyta:
QUOTE(nvitkevi @ 2012 06 19, 20:08)
gal kas pirkot virtuves baldus noriu suzinot nuomones


as turiu virtuve is ikea jei reiketu keisti pirkciau tik is ikea!
ikea virtuves tikrai geras kainos kokybs santykis! o seip ateityje turedamos ikea virtuve jei noresit ja atnaujinti tai galesit tik naujas dureles nusipirkti ir isideti ir virtuve bus vel kaip nauja thumbup.gif ! as dabar keiciu rankeneles nes sitos ikejines jau senei nusibodo!!!
Atsakyti
QUOTE(aix2011 @ 2012 06 22, 12:05)
as TURIU SITA SPINTA GARAZE STOVI VISI ZIEMINIAI RUBAI SUKRAUTI NE JI NE POPIERINE JI IS DROZLIU !  tvirta spinta kaip virtuvines spinteles nieko mandro joje nera bet kainos kokybes santykis ok! tik mano spinta ne balta o ruda!tiesa as idejau kitas rankeneles nes turejau atlikamas,o tos kur nuotraukoje tai plastinikes!

O, super bigsmile.gif Laaabai ačiū už informaciją, laaabai! 4u.gif
Atsakyti
gal kas galit pasakyt ,kaip prisijungt prie virtuves planerio,kad galeciau naudotis
Atsakyti