Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

QUOTE(Jolantele- @ 2012 06 14, 05:59)
Gal kas zinote apie ASKER reilingo sistema? [b]

Tų "pababinamų letynėlių" tai jau seniai nėra. Aš irgi varvinau seilę, bet taip ir pražiūrėjau, nebėr jų.

Tuos "pisuarus" panaudojau salotoms ir bazilikams susodinti. Pasikabinau ant virtuvės sienos, kai bus ūpo, įmesiu nuotrauką biggrin.gif
Atsakyti
Niekaip nerandu supamo krėslo, kiek pamenu ikea turi kažką panašaus
user posted image
Atsakyti
gal kas turit šiuos vazonus? kaip kokybė? dailiai padaryti? ar patenkintos? smile.gif)

user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image

ranksluosciu stovas

Gal teko kam ciupineti?
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2012 06 15, 08:36)
user posted image

ranksluosciu stovas

Gal teko kam ciupineti?


domintų ir mane, prisidedu prie klausimo, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2012 06 15, 08:36)
Gal teko kam ciupineti?

Konkrečiai šito, tai neteko čiupinti, bet visa GRUNDTAL serija tvirta thumbup.gif
Turiu šiuos daiktelius GRUNDTAL serijos, tai esu labai patenkinta wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikso, gal žinot kur iš lietuvaičių galima MALM komodą nusipirkti? buvau radus, bet nebesugebu atkapstyti.
Atsakyti
Žiūrėkite skelbimų svetainėse, pvz. skelbiu .lt
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 06 06, 15:26)
...Aha, pagal azuolo spalvas galima ir nepataikyti, tuo labiau ir pasirinkimo didelio nera. Jei ne is lenkijos tai yra toks staliukas stockholm...

Kaip man jis patinkaaaaa... wub.gif Nepigus, bet labai mane vilioja... bigsmile.gif
Gaila nėra lenkų ikėjoj verysad.gif
Atsakyti
del grundtal serijos tai as rami - ji superine, tik tas konkretus stovas kaip daiktas idomu ar patogus ir pan. o siaip Louhi gera minti mestelejai, ant to stovo dar kabliukus gali pritaikyti ir dar "talpesniu" bei funkcionalesniu padaryti... beveik susigundziau as ji imti, nu bet dar palauksiu, gal kas turi ir pakomentuoti nepatinges...

va pagirsiu toki daikta:
user posted image

turim gal metus thumbup.gif skalbiu masinoj ir gana daznai, nes daznai patenka i naktiniu nelaimiu zona... mes tik ka islipe is pampiu.... nu atrodo kaip naujas: spalvos neisbluko, nesusivele... verta isigyt ar kam padovanot 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, pamenu kažkuri pirko tokias sunkias metalines raides knygoms paremti. Reik tokių labai labai, ale nesugebu surasti. GAl pagebėtumėte?

Vis tik pavyko surasti smile.gif



http://www.ikea.com/...ducts/60198423/

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzhine: 15 birželio 2012 - 14:53
QUOTE(Louhi @ 2012 06 15, 09:13)
Žiūrėkite skelbimų svetainėse, pvz. skelbiu .lt

atrodo visus skelbimus peržiūrėjau sad.gif
Atsakyti