Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 18

O tai "gyvai" kortelės nereikia? Tipo tik numerio kažkokio ar pan.? Ar perkate akcijines prekes, net ten nuolaidos nemažos, tik turbūt sunku užtaikyt
Atsakyti
QUOTE(naujiena @ 2012 06 12, 21:52)
O tai "gyvai" kortelės nereikia? Tipo tik numerio kažkokio ar pan.? Ar perkate akcijines prekes, net ten nuolaidos nemažos, tik turbūt sunku užtaikyt

Jei su Ikeamarket, tai nereikia paciam korteles tureti.
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 06 12, 22:31)
Jei su Ikeamarket, tai nereikia paciam korteles tureti.

Chm, o nuo kada čia taip? Nes tą vienintelį kartą, kai pas juos užsakinėjau, buvo prekių, kurios su kortele kainuoja pigiau, bet man atvežė už tą brangesnę kainą, kur be kortelės g.gif Atseit reikėjo savo kortelę turėti ir duoti jiems prieš važiuojant blink.gif
Jurga atveždavo už pigesnę kainą, kuri su kortele.
Papildyta:
QUOTE(naujiena @ 2012 06 12, 18:56)
Ir kaip man įsimest į shopping listą šį daiktą
http://www.ikeafamil...w...&PageSize=1

Aš taip suprantu, kad šis stalas yra tik Lodzės Ikėjoje ir išparduodamas, nes keičiasi asortimentas (t.y. kaip likučiai). Janki ir Targowek jų nera unsure.gif

Papildyta:
Nors ne, pažiūrėjau, kad rodo ir prie Janki pasiūlymų tą stalą, bet pagal paiešką išmeta tik Lodzės Ikėjos pasiūlymą doh.gif Nebesuprantu ir aš tada blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 12 birželio 2012 - 21:52
QUOTE(Hennessy @ 2012 06 12, 22:51)
Chm, o nuo kada čia taip? Nes tą vienintelį kartą, kai pas juos užsakinėjau, buvo prekių, kurios su kortele kainuoja pigiau, bet man atvežė už tą brangesnę kainą, kur be kortelės  g.gif  Atseit reikėjo savo kortelę turėti ir duoti jiems prieš važiuojant  blink.gif

Nu jum kazkaip nesiseka su jais. Suradau, kada uzsakinejau, tai kovo menesi si pirkiniu krepsi O kada jus uzsakinejot?
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 06 12, 22:51)
Chm, o nuo kada čia taip? Nes tą vienintelį kartą, kai pas juos užsakinėjau, buvo prekių, kurios su kortele kainuoja pigiau, bet man atvežė už tą brangesnę kainą, kur be kortelės  g.gif  Atseit reikėjo savo kortelę turėti ir duoti jiems prieš važiuojant  blink.gif 


Aš gegužę per juos dariau užsakymą ir net nežiūrėjau, ar yra IKEA Family nuolaidų. Jie panaudojo savo kortelę neprašius ir gavau 20 lt nuolaidą. Smulkmena, bet maloni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 06 12, 23:36)
Nu jum kazkaip nesiseka su jais. Suradau, kada uzsakinejau, tai kovo menesi si pirkiniu krepsi O kada jus uzsakinejot?

Nu tai sakau, kažkaip ne taip žvaigždės išsidėste tam užsakymui (darytas, beje, kovo pradžioje), kad viskas ėjosi ne taip, kaip tikėjausi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 06 12, 23:36)
Nu jum kazkaip nesiseka su jais. Suradau, kada uzsakinejau, tai kovo menesi si pirkiniu krepsi O kada jus uzsakinejot?

meile_G, o ar patinka krepšys? Dažnai naudojat? Gundausi ir aš juo
, bet vis atidedu ateičiai blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 06 13, 00:07)
Nu tai sakau, kažkaip ne taip žvaigždės išsidėste tam užsakymui (darytas, beje, kovo pradžioje), kad viskas ėjosi ne taip, kaip tikėjausi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Dabar taip, as turiu nuolaidu kortele Ikea Family Targowekui, nezinau ar veukia janki unsure.gif
kai jie vaziavo, as parasiau komentara, kad ta preke yra su nuolaida Janki ir noreciau ja gauti uz ta kaina. tai jie ten vietoje isspausdino ta nuolaidu kortele (yra tokia galimybe kiekvienoje parduotuveje) ir tada gavo nuolaida tai prekei.
dabar pvz. ta Hemnes komoda, kadangi janki nebebuvo, jie man parveze is targowek, bet be nuolaidos, nes targoweke paeme paskutine ir jai nuolaidos nebuvo.
beje, pastebejau, akd jei deda i ispardavima kazkokia preke, galimas daikats, kad ji dings is asortimento unsure.gif nes pvz. kur pirkau kazada balta spintele su veidzodziu voniai, tos serijos neber, Traby irgi buvo kai kurie sudeti i ispardavima..zodziu sekit tuos Family akcijos produktus, jei labai reik, kad spetumet nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 06 13, 09:24)
beje, pastebejau, akd jei deda i ispardavima kazkokia preke, galimas daikats, kad ji dings is asortimento unsure.gif nes pvz. kur pirkau kazada balta spintele su veidzodziu voniai, tos serijos neber, Traby irgi buvo kai kurie sudeti i ispardavima..zodziu sekit tuos Family akcijos produktus, jei labai reik, kad spetumet nusipirkti 4u.gif

mellow.gif mega_shok.gif
ojeeeei, kaip negerai tada doh.gif
vakar taip apsidziaugiau, jog Janki akcija Bjursta vitrinai, kurią nužiūrėjau į pirmą aukštą
http://www.ikeafamil...w...&PageSize=1
Bet kol kas neplanuojame jos pirkti, yra kitokių prioritetų doh.gif Ot velnias, nuolaida tai nemaža, panašu, jog tikrai žada išimti iš asortimento unsure.gif Reikia peržiūrėti norus ir finansus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O klausykit, jeigu spalva nenurodyta, tai reiškia, jog nuolaida taikoma tik tai spalvai, kuri yra nuotraukoje (nes man reikia kitokios), ar visoms šio modelio spalvoms? g.gif Nes dabar pažiūrėjau, jog tos spalvos vitrinos, kur man reikia, - daug yra vienetų ir Janki, ir Targowek, o va tos, kur nuotraukoje, tai beveik nėra rolleyes.gif Gal ją ir išparduoda, o kitų ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 13 birželio 2012 - 10:38
QUOTE(Hennessy @ 2012 06 13, 11:35)
O klausykit, jeigu spalva nenurodyta, tai reiškia, jog nuolaida taikoma tik tai spalvai, kuri yra nuotraukoje (nes man reikia kitokios), ar visoms šio modelio spalvoms?  g.gif  Nes dabar pažiūrėjau, jog tos spalvos vitrinos, kur man reikia, - daug yra vienetų ir Janki, ir Targowek, o va tos, kur nuotraukoje, tai beveik nėra  rolleyes.gif  Gal ją ir išparduoda, o kitų ne  g.gif

Jei visoms spalvoms, tada ir parodytos visos spalvos. Taikoma konkrečiai spalvai ir konkrečiam modeliui wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 13 birželio 2012 - 10:53
O, tai tada ramu, galima dar patempti gumą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 13 birželio 2012 - 10:54