Įkraunama...
Įkraunama...

Eteriniai aliejai

Kai kurie eteriniai aliejai-sintetinami, todel ir kaina skiriasi.
Gryni ir naturalus, ekologiski- kainuoja daugiau, sintetiniai- maziau.
Kadangi namuose naudoju ne tik sau, bet ir vaikui- renkuosi patikimus pardavejus su geros kokybes prekemis 4u.gif

QUOTE(Kristaite25 @ 2013 01 29, 16:36)
Iskilo toks klausimas, kodel skiriasi eteriniu alieju kainos, pvz., maciau svaros prekese ?naturalus eukaliptu eterinis aliejus" 4 lt (rusija), kitoje kosmetikos parduotuveje eteriniai aliejai po 9 lt, o pvz., kokioje internetine parduotuveje yra po 30, 40 ... litu...
As naudoju po 8-9 lt arbatmedzio, ilasinu i vandeni ir plaunu grindis, dezinfekuoju bacilas...smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Diem @ 2013 01 29, 15:59)
Kai kurie eteriniai aliejai-sintetinami, todel ir kaina skiriasi.
Gryni ir naturalus, ekologiski- kainuoja daugiau, sintetiniai- maziau.
Kadangi namuose naudoju ne tik  sau, bet ir vaikui- renkuosi patikimus pardavejus su geros kokybes prekemis  4u.gif

Naujosios Barmunes naturalus? smile.gif
Atsakyti
Sitos komentuoti negaliu- nezinau smile.gif perku is AZ, kvapu namu, aromanatural 4u.gif

QUOTE(FoxLady @ 2013 01 29, 17:02)
Naujosios Barmunes naturalus? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 01 29, 14:52)


apsilankykit jų puslapyje ir pati suprasite, kad pasitikėjimo jie nekelia.
Atsakyti
O man labai idomu kaip MedikoMed firmos eteriniai aliejai? Cia Rusijos gamintojas. Kokia ju kokybe? Gal kas gali atsakyti?
Atsakyti
QUOTE(asta13_13 @ 2013 04 05, 13:19)
O man labai idomu kaip MedikoMed firmos eteriniai aliejai? Cia Rusijos gamintojas. Kokia ju kokybe? Gal kas gali atsakyti?



man irgi įdomu kaip šitos firmos eteriniai aliejai? ar natūralūs?

Atsakyti
Atsiprašau, jei ne į tą temą "pataikiau" 4u.gif , tačiau galbūt bus žinančių, kodėl ultragarsiniuose oro drėkintuvuose nerekomenduojama naudoti eterinių aliejų: dėl to, kad jie kenkia pačiam drėkintuvui ar dėl to, kad tai kažkaip kenkia sveikatai?
Atsakyti
QUOTE(Gulcan @ 2016 03 12, 12:27)
Atsiprašau, jei ne į tą temą "pataikiau"  4u.gif , tačiau galbūt bus žinančių, kodėl ultragarsiniuose oro drėkintuvuose nerekomenduojama naudoti eterinių aliejų: dėl to, kad jie kenkia pačiam drėkintuvui ar dėl to, kad tai kažkaip kenkia sveikatai?

aišku klausta jau labai senai, bet kad kaip tik EA rekomenduojama. buvau pirmadienį KN ir prisirinkau pilną krepšelį savo naujam pirkiniui. Yra kvapai namams aliejaus pagrindu tai tie nerekomenduojami nes gali sugadinti drėkintuvą.
Atsakyti
QUOTE(Gulcan @ 2016 03 12, 12:27)
Atsiprašau, jei ne į tą temą "pataikiau"  4u.gif , tačiau galbūt bus žinančių, kodėl ultragarsiniuose oro drėkintuvuose nerekomenduojama naudoti eterinių aliejų: dėl to, kad jie kenkia pačiam drėkintuvui ar dėl to, kad tai kažkaip kenkia sveikatai?

Nes ultragarsas suskaldo ea molekules. Ir is ea nebegauname norimo poveikio sveikatinimuisi.
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri esate isbandziusi kokio EA kvapo labiausiai nemegsta uodai ir erkes?
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2017 05 18, 16:27)
aišku klausta jau labai senai, bet kad kaip tik EA rekomenduojama. buvau pirmadienį KN ir prisirinkau pilną krepšelį savo naujam pirkiniui. Yra kvapai namams aliejaus pagrindu tai tie nerekomenduojami nes gali sugadinti drėkintuvą.


Drėkintuvų truputį kita paskirtis. Eteriniams aliejams yra difuzoriai. Saugūs, patys išsijungia. Kartais nakčiai įsilašinu kelis lašus levandos į difuzorių ir atsijungiu po 10-15 min. Bet aš naudoju tik Young Living aliejus, nes jų kokybė gera. Sukūriau FB grupę https://www.facebook...22906858318303/ tai galite prisijungti ir pasiskaityti
Atsakyti

Sakykite, o kaip patikrinti, kuris EA geros ir kuris prastos kokybės?

Atsakyti