Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Skaičiau, kad italei norima pergalės. Bet man šiaip nieko ypatingo. Kai babytės dainavo "bum-bum" - buvo smagu. O kai italė "bum-bum" - nieko ypatingo. Ir net nestilinga, nors Užkuraičiui kitaip atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš cia....laukiu Maltos bernu biggrin.gif
estAaaaaas kuuullaaaa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 26 gegužės 2012 - 21:53
QUOTE(Mintee @ 2012 05 26, 22:48)
Kokie visi neispudingi  unsure.gif

Gal jiems privaloma siųsti pamerges? unsure.gif
Kita vertus, mūsų Montvydui tai ten gal smagu biggrin.gif Jaunikių ten gerokai mažiau biggrin.gif
Atsakyti
Va, estas gražu man smile.gif
Atsakyti
ką tas kuuule reiškia? g.gif
galėjo estukas tos baltos maikės nesirengt, toks darbinyks man atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 22:52)
Gal jiems privaloma siųsti pamerges?  unsure.gif


Gal visi bijo laimet ir apturet Eurovizija savo saly biggrin.gif Tai siuncia pamerges lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2012 05 26, 22:53)
Va, estas gražu man smile.gif

Galetu angliskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2012 05 26, 22:51)
Skaičiau, kad italei norima pergalės. Bet man šiaip nieko ypatingo. Kai babytės dainavo "bum-bum" - buvo smagu. O kai italė "bum-bum" - nieko ypatingo. Ir net nestilinga, nors Užkuraičiui kitaip atrodo biggrin.gif

Nu lūpdažis tai jos stilingas, nesakyk biggrin.gif


Nu bet estas blink.gif Jei bogu, galėtų katroj tai vietoj užrikt "bum bum bum!" lotuliukas.gif O tai dabar - stok ant akmenėlio, lipki ant žirgelio lotuliukas.gif

Mano diedas sako, kad labai gražiai dainuoja. O aš sakau, kad jis, kiek suprantu, dainuoja apie kūlius, tojest, išvertus iš žemaičių kalbos, apie akmenis. Ir pats stovi kaip kūlis. Ar tai kaip koks gesintuvas be rankovių unsure.gif paskirtis - depesijai varyti!
Įsivaizduokit, žmogus jau apimtas depresijos, ir tada jis pamatys airius! blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Mintee @ 2012 05 26, 22:55)
Gal visi bijo laimet ir apturet Eurovizija savo saly  biggrin.gif Tai siuncia pamerges  lotuliukas.gif

O mes kad jau kašei rūmus pasistatėm, tai dabar kieti ir galim siųst ką norim laugh.gif
Atsakyti
Noa, mūsų gražuoliuks modeliuks dainuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Norvegui tik ant scenos rubus demonstruot, o ne dainuot
Atsakyti
Norvegas žagsi. Žagt žagt žagt žagt. Ne, nebepatinka jis man, lauksiu moldavo lotuliukas.gif

Ir ko jisai su babytiškom kelnėm?! unsure.gif
Atsakyti
Suintrigavot su airiais, laukiu nesulaukiu lotuliukas.gif Kelinti jie dainuos?
Toks norvegiškas norvegas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivajazz: 26 gegužės 2012 - 22:00