Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

QUOTE(Vailingo @ 2012 05 26, 22:34)
Šakės, babytės visai užkimusios... Net Modė miaukt pradėjo biggrin.gif

Mano berazūmiai į kambarį neina. Du katinai ir vyresnėlis, turiu omeny. Vyresnėlis prabėga TV, čiumpa kotletą, ir sprunka, kad neužsikrėstų. Jis, vargšas, pas mane patyrė traumą - per pirmą pusfinalį vėpsojo su ausinėm laptopą, užsimanė ėsti, ir ateik tu man kaip tik per airius! lotuliukas.gif
Patyrė moralinę žalą kaip turi būt. Mums gi jau ausis buvo pripratus biggrin.gif

Ne, tie islandai ne kažkas. mažius sako - jie man kažkur girdėti! Pusfinaly, kur lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2012 05 26, 22:37)
aha, aš irgi žiūrėjau tą filmą. Tą ranką, ji netyčia nusipjovė kažkaip, vaikų laukdamaa...

jetusia, kaip šitaip įmanoma doh.gif

va icelandai už dūšios stveria.. verysad.gif
ale angielskai nesuprantu...apie ką anie dainuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ogista @ 2012 05 26, 22:35)
beje, viena iš jų dešinės rankos neturi, o su protezu, ot stipruolės bigsmile.gif

va tai tau unsure.gif

QUOTE(Vailingo @ 2012 05 26, 22:37)
aha, aš irgi žiūrėjau tą filmą. Tą ranką, ji netyčia nusipjovė kažkaip, vaikų laukdamaa...

Nėščia? unsure.gif

Ojei.

Ne nu, šaunios babytės, ir man dzin, kaip dainuoja biggrin.gif Kiba čia visi kiti lakštingalėliai!!!
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 23:38)
Ne, tie islandai ne kažkas. mažius sako - jie man kažkur girdėti! Pusfinaly, kur lotuliukas.gif

O tavo mažiukas turi muzikinę atimintį - tokio ritmo daina konais metais būna ir ne viena! biggrin.gif

Kipras bent man - tragedija. Ar mažiukui negirdėta daina? Man tai girdėta. Irgi kasmet po tokią būna.
Atsakyti
Man ta Kipro boba gražiausia iš visos Eurovizijos. Tuo klausimu susiginčijom su diedu, jis sakė, kad negraži, bet manau, kad mane paerzintų! Ir dar dainuoja nelabai plonai! Nu daina tai nežinau biggrin.gif

Mažius rėkia, kad gražiausia yra graikė. Žinovas lotuliukas.gif O gaili, kad nepraėjo austrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 23:40)
va tai tau unsure.gif
Nėščia? unsure.gif

Ojei.

Ne nu, šaunios babytės, ir man dzin, kaip dainuoja biggrin.gif Kiba čia visi kiti lakštingalėliai!!!

ne, atvažiuojant į svečius laukė. Ir nuėjo kažko susipjaut, nesupratau. Ir netyčia po ta mašina...

Kita babytė, vėžiu sirgus 30-ies metų. Gydytojai nieko nežadėjo, o ji va - babytė jau ir dainuoja. Skaičiau aš apie jas daug. Fenomenalios jos man.
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2012 05 26, 22:41)
Kipras bent man - tragedija. Ar mažiukui negirdėta daina? Man tai girdėta. Irgi kasmet po tokią būna.

Aš buvau labai kritiška, kol neišgirdau airių. Po jų man visi likę dalyviai stipriai pagerėjo, o Montvydas nušvito it saulė lotuliukas.gif
Papildyta:
Ne nu, pšeprašem bardzo, prancūzai kiaulės. Parėjo diedas vartytis, tas ten, televizorinis, ne mano biggrin.gif Maniau, oho, kaip musiškis, galvoju, dabar dainuok. O čia išlindo kokia tai pamergė ir uždainavo mat blink.gif Blyn, tik pamergių čia ir deficitas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 gegužės 2012 - 21:47
Prancūzė man šiaip sau.
Atsakyti
italė geriau sudainuos už prancūzę bigsmile.gif
Atsakyti
Prancūzę, gerbiama komisija, išbraukiam ir apsimetam kad nematėm mes jos ir jos auksinių triusikų!!! biggrin.gif

Žiūrim, ką italai užgiedos.
Atsakyti
Kokie visi neispudingi unsure.gif
Atsakyti
Ne nu,blyn, jie tyčiojasi blink.gif Vėl pamergė, kiek gali būt pamergių!!! umn.gif
Nu graži, ir balsas nieko...
Ai kelmas žino, gal nieko.
Bet kam ten tas choras iš savivaldybės, tai man neaišku mastau.gif
Atsakyti