Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Gerai, švedą irgi jamam. Ir man dar ta serbė patiko, nu patiko, ir basta, nors šikna žemę rėžk biggrin.gif
Atsakyti
alia serbė tikrai gerai ardėsi, nušveeedas savo atliko, nu niblogas, niblogas

akinukai dainuoja, galim pamiegot
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2015 05 23, 22:49)
prisibučiavo jau,  biggrin.gif  nu galvoju kad mes būsim 15-tuke

O kiek jų iš viso yra? biggrin.gif

Šitą kiprijotą galėtų prasukt sugreitintai. Taigi jau matėm, žinom, žliumba ir tiek. Mano mažas su tokia mina aiškina, kaip jam kompas sugedo, o jis pats dėl to nekaltas, nes kompas sugedo pats biggrin.gif
Atsakyti
vou europietis iš Australijos pusė bėdos taip dainuoja
Atsakyti
Oi, kokie mieli australai, žinot ką, juos irgi užskaitau. Šokinėja laip kengūros, malonu akiai biggrin.gif
Papildyta:
Belgą matėm, dabar pažiūrėkim austrijokus.
Papildyta:
Dainavo jie nykiai, bet kad fortepijoną sukūreno, tai gerai padarė. Nemoki grot - ir nereikia biggrin.gif
Papildyta:
Jei čia būtų talentai, o aš komisija, jau savo knopkę būčiau seniai nuspaudus... Kodėl niekas neiškviečia tarnybų ir jos neišveja? Tos graikės?
Papildyta:
Oi, baisusis juodkalnys. Gerai, kuo baisesni juodkalniai eina, tuo mes aukščiau kylam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 23 gegužės 2015 - 22:18
nykuma
Atsakyti
Ai nu... Neprasukam, bet ačiū už dėmesį. Tik ant kulnų ji vikriai bėgioja, ne taip, kaip mūsiškė, kuri taip ir pratūpčiojo visą pasirodymą biggrin.gif
Atsakyti
Nu? Yra gyvų? Ispanų Raudonkepuraitę su apatinuku visi pažiūrėjom?
Atsakyti
aha pažiūrėjom raudonkepuraitė, nu bet nafik kaip nuobodu, aš jau balsavimo laukiu biggrin.gif
Atsakyti
5 snukiai po apačia, o aš su savim kalbuosi, ir dar žiūriu kažkokią nykią bobą.
Atsakyti
nu nesakyk, biški dilogas yra...nu bet pradžia tokia lyg užvedanti buvo, nu dabar jau nūdna visai man žiūrėt
Atsakyti
Ai kad visi tyli, tai ir aš miego noriu. Dabar reik laukt balsavimų, čia kažkokia bausmė už nuodėmes biggrin.gif
Atsakyti