Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Nu va, parsinešu iš Delfio biggrin.gif

1. Lietuvos
2. Lenkijos
3. Slovėnijos
4. Švedijos
5. Norvegijos
6. Juodkalnijos
7. Kipro
8. Azerbaidžano
9. Latvijos
10. Izraelio

Kas tą juodkalnį ten įleido ir už ką, nesuvokiu. Gal už mergas? Mergų tai jis ten tikrai gražių prisistatęs. Bet pats tai jau toks gyvenimo matęs...

Galėjo verčiau gedulingą čeką.

Matyt, ima už mergas biggrin.gif Čeko merga prastesnė biggrin.gif
Atsakyti
Aš kiek pavėluotai apie vakarykštį pasirodymą, bet taip jau gavosi. Patiko man mūsiškiai, pirmą kartą patiko per daugelį metų po LT United. Tokie pozityvūs, žaismingi, jauni ir ( kaip netikėta) - man Gražūs biggrin.gif . Graži suknelė, graži ir dainelė. Į likusius veikėjus žiūrėjau jau atsipalaidavusi, patiko švedas. Kitų neatsimenu.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 22, 06:17)
Nu va, parsinešu iš Delfio biggrin.gif

1. Lietuvos
2. Lenkijos
3. Slovėnijos
4. Švedijos
5. Norvegijos
6. Juodkalnijos
7. Kipro
8. Azerbaidžano
9. Latvijos
10. Izraelio

Kas tą juodkalnį ten įleido ir už ką, nesuvokiu. Gal už mergas? Mergų tai jis ten tikrai gražių prisistatęs. Bet pats  tai jau toks gyvenimo matęs...

Galėjo verčiau gedulingą čeką.

Matyt, ima už mergas biggrin.gif Čeko merga prastesnė biggrin.gif

Čeko merga labai sugadino vaizdą tai šlykščiais rankų tampymaisis, fui fui, o pats čekas tai visai nieko buvo, tik nereikėjo ten scenoje orgazmo suvaidint. O juodkalnis tai man žiaurus, vien už tokią išvaizdą negalima buvo imti.
Atsakyti
nu ką žiūrim bigsmile.gif

o man dar UK ir Spain dainos patiko, pažiūrėsim kaip scenoje pasirodys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 23 gegužės 2015 - 21:10
Aš tai jų nežiūrėjau. Ir taip beveik visos dainos matytos, kas per nesąmonė.
Atsakyti
aš tai naujokus paklausiau
Atsakyti
Ryža serbė kaip ryža serbė, suknelė man patiko, norėčiau tokios tamsiai mėlynos. O ta prancūzė tai kažkokia siaubuva...

Oi, žiū, ten šou. Na gerai, bala nematė, bet bobos baisumo tie būgnininkai neatperka.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 23, 22:28)
Ryža serbė kaip ryža serbė, suknelė man patiko, norėčiau tokios tamsiai mėlynos. O ta prancūzė tai kažkokia siaubuva...

Oi, žiū, ten šou. Na gerai, bala nematė, bet bobos baisumo tie būgnininkai neatperka.

nu man vizualizacija buvo labai faina, o daugiau tai - schmoll.gif
Atsakyti
Nu ir ką sakyt, kai matytas jau šic žyds. Bet šiaip nors linksmai nuteikia, ypač po tos bliaunančios prancūzės, atrodo, kad jai į šikną įspyrė ir tada į sceną išgrūdo biggrin.gif
Papildyta:
Na gerai, labai susikaupiu ir žiūriu jūsų garbinamus estus. Patys estai, kaip tauta, man patinka, o daina tai... Eurovizinė, nu...

Gal ir pusė bieso, galų gale biggrin.gif Kažkaip iš antro karto pramušo.
Papildyta:
Klausykit, anglai kai pavarė! Duetas, kaip mūsų, tiek pat žmonių, kaip pas mus, o koks pas juos šou ir koks pas mus! Ir dar taip šalia. Mums ragas!
Atsakyti
nu kaip UK stiliukas tau Noa?

Gerai, kad armėnai lėti prieš mūsiškius...
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 05 23, 22:41)
Klausykit, anglai kai pavarė! Duetas, kaip mūsų, tiek pat žmonių, kaip pas mus, o koks pas juos šou ir koks pas mus! Ir dar taip šalia. Mums ragas!

lotuliukas.gif
aha aš pašokau pagal juos - visa šlapia dabar drybsau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 23 gegužės 2015 - 21:42
Nu ką, narcizai mūsų eis...
Atsakyti
prisibučiavo jau, biggrin.gif nu galvoju kad mes būsim 15-tuke
Atsakyti