Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Pas šitą kiprėną tik akiniai gražūs, o daugiau jam, regis, su niekuo nesiseka gyvenime biggrin.gif
Atsakyti
O Kipras va nieko man, bet tik daina


slovėnų daina man patinka
Atsakyti
Daina gal nieko. Ir suknelė. Bet boba pati tai nea. Labai ryža biggrin.gif Galėjo, pasakysiu, slovėnai parinkt mažiau ryžą boba biggrin.gif

Kiek dar jų liko, miego noriu!
Atsakyti
lenkė liko tik
Atsakyti
Nu man lenkė patiko. Va, taip neįgalūs žmonės turi scenoje atrodyti. Geriau už daugumą įgalių. Gal net už visus. Aišku, vertinu tik išvaizdą, nes dainos tai pas visus siaubingos.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 21, 22:15)
Pas šitą kiprėną tik akiniai gražūs, o daugiau jam, regis, su niekuo nesiseka gyvenime biggrin.gif

E, taigi islaike jis stojamuosius i Berkli! Tai dar nesugadintas?
Daina tokia ir...
Akinius saviskiui tokius pries 3 metus ipirst bandziau. Dabar jau pats paimtu. Tik nieks jam neperka! biggrin.gif

Lenke, torto stilium.

Tai uz ka balsuojam?
Svedas, kiprenas... kas ten dar buvo?
Atsakyti
Aš nebalsuosiu, galiu visus tik užjaust biggrin.gif Bet jei balsuočiau, tai už lenkus ir latvius, nors kaimynai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 gegužės 2015 - 22:30
Yraaaa!!!
Atsakyti
Wow, pirmu numeriu. Ir kaimynai lenkai thumbup.gif Super thumbup.gif
Papildyta:
...ir latviai papuolė ... ir pagaliau aukso berniukas lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Noa, galėtumėt eiti į britanijos talentų teisėjus vietoj Cowell'o. Žiūrėčiau vien dėl jūsų komentarų. lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 21, 22:19)
Daina gal nieko. Ir suknelė. Bet boba pati tai nea. Labai ryža biggrin.gif Galėjo, pasakysiu, slovėnai parinkt mažiau ryžą boba biggrin.gif

Kiek dar jų liko, miego noriu!

taigi ryžos žiauriai gražu.
Papildyta:
Aš tai tik už norvegą iš vakarykščių.
Atsakyti