Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Jetus! Kokie kedai pas zyduka!!!ot mados! Kam auksiniai dantys, kam kedai!
Nu toks bernvakario variantas, gal ir nieko biggrin.gif

Nors viena daina linksmesne!
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 21, 21:47)
O mes tau sakėm, kad čia iš esmės labai baisu? biggrin.gif

Aš youtube perklausiau sutrumpintas visų šalių versijas ir daugmaž baisumą įsivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
O man ta latvė nieko. Afrolatviai retas reikalas, nepulkit smerkti biggrin.gif Įdomiai atrodo biggrin.gif

Bet galėtų trumpiau išsireikšti tą oooooooooooooooooo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 gegužės 2015 - 21:53
QUOTE(Noa @ 2015 05 21, 22:52)
O man ta latvė nieko. Afrolatviai retas reikalas, nepulkit smerkti biggrin.gif Įdomiai atrodo biggrin.gif

Bet galėtų trumpiau išsireikšti tą oooooooooooooooooo.

čia kaip Australija - Europos dalis biggrin.gif
Atsakyti
Azerbaidžanas biggrin.gif Nu kažkas sado mazo... Ir pats su barzda, kaip, sako, ir priklauso tikram azerbaidžaniečiui, jų be barzdų nebūna biggrin.gif
Atsakyti
Aga, kai pamačiau, kad Australija tapo Europos dalimi, tai visai apsidžiaugiau. Pasaulis traukiasi, paprastėja. Ko gero liks Europa, Afrika ir gal kokia dar Amerika biggrin.gif Bus vaikams paprasčiau išmokti žemynus lotuliukas.gif
Atsakyti
Vo teisingai, sudalyvavai Eurovizijoj - reiškia, Europa biggrin.gif Azerbaidžaną, Izraelį jau turim biggrin.gif Laukiam Irano ir Irako biggrin.gif

Migdo šita islandė siaubingai, kad bus, kai ateis Iranas su Iraku...
Atsakyti
Pelenė be batelių biggrin.gif
Papildyta:
Saldainiukas švedukas bigsmile.gif nu jo vizualizacijos kaip visada stulbinančios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 21 gegužės 2015 - 22:06
Švedas. Ai, ne, aš verčiau imu čeką. Asta, o tu kurį?
Atsakyti
aha čekas pirmas, švedas - zapaskė lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet šiaip gražiai švedas ten... Dainos tai pas visus, bet ai, ne dainų klausyti gi susirinkom biggrin.gif

A jie čia pasiuto visi miškuose dainuot ir rankom mosuot?
Atsakyti
Nu svedas. Kiti gali ir nebedainuot. Kitais metais vaziuosim is svedijos dalyvaut.

Kaip zmogus prie technikos sakau, kad patiko ir uzsklandos ir sviesu derinimas. Aisku dar judesiu sinchronas atlikejo.

Turbut galiu ramia sirdim eit gult? Ar dar bus kas ziurimo?
Atsakyti