Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Man tai šveeeedas- leeedas bet jis jau finale biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(savaitė @ 2015 05 20, 14:41)
Monika Linkytė negraži?  Skonio reikalas, aišku, bet negražia ją sunku pavadinti. Man taip regis.  biggrin.gif Nežinoma,  sakot? Lietuvoj buvo nežinoma iki šios Eurovizijos. Man ji labai patiko pernai Jūrmaloje konkurse Novaya Volna, pvz.: https://www.youtube....h?v=vEuEoy9gFq0

Skonio skonio, aišku. Man tai ji siaubingai negraži, nes turi per daug žandų, ir Baumila irgi negražus. Ir taip, apie ją niekas iki Eurovizijos nėr girdėjęs... Tą ir sakau, kad negerai. Lai pirma išgarsėja nors ant Lietuvos. Bet iš tikro, rezultatai rodo kitaip biggrin.gif Nebent čia vieni lietuviai balsavo biggrin.gif

Man iš moterų gražiausia tikriausiai gruzinė. O iš vyrų švedas be konkurencijos biggrin.gif Gaila, balsuot neaišku kaip biggrin.gif
O gal ir gerai biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras, antrojo pusfinalio žiūrovės. Jungiame TV.
Atsakyti
Stebim, biggrin.gif jau

tuoj LT bus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 21 gegužės 2015 - 21:06
No jo, jau įsijungėm. Aš jau iškart miego noriu biggrin.gif

Papildyta:
Gerai, pamačiau. Baisumo etalonas yra, dabar vertinsiu, ar baisiau už mūsų, ar mažiau baisiai biggrin.gif
Atsakyti
Man patiko - šaunus pasirodymas

tik man va Linkytės suknia nilabai
Papildyta:
kiek pastebėjau šiam pusfinaly daug porų ir lėtų dainų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 21 gegužės 2015 - 21:15
Nu musiskiai tralialiuskininkai.

Airia issipirko vizualizacija grazia, bet neuzteko ant pianino. Pastate Rostov Don rasta sandely... gerai kad instrumentu neigarsina. O tai dar ir issiderines ir stygom trukusiom...
Atsakyti
O man kaip tik ir Linkytė, ir jos suknia buvo visainieko, pati netikiu, kad tai ištariau biggrin.gif

Airiai už mus daug baisiau.

San Marinas net prajuokino biggrin.gif Baisumo viršūnė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 21, 22:20)
O man kaip tik ir Linkytė, ir jos suknia buvo visainieko, pati netikiu, kad tai ištariau biggrin.gif


ups... bigsmile.gif

nu jo lėtoki po mūsų country dainuškos
Atsakyti
San Marinas mažas, tai turbūt paėmė tuos moksleivius, kurie geriausiai dainavo iš dviejų šalies mokyklų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 21, 22:22)
San Marinas mažas, tai turbūt paėmė tuos moksleivius, kurie geriausiai dainavo iš dviejų šalies mokyklų biggrin.gif

lotuliukas.gif a tu girdėjai, buhalterinę apskaitą studijavo vyrukas didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 21, 22:22)
San Marinas mažas, tai turbūt paėmė tuos moksleivius, kurie geriausiai dainavo iš dviejų šalies mokyklų biggrin.gif

Norėč palaikinti šytą komentarą thumbup.gif
Atsakyti