Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją


nu dėkit savo finalininkus šio pusfinalio

Estija, Rusija, Danija, Belgija, Suomija (nors nepatiko)....daugiau nežinau
Atsakyti
Tai aš gi ir sakau...
Moldavai, nes primena Verką Serdiučką ir aplamai turi kažkas eit į tą finalą
Serbė, nes nesusiraukus nors
Estai tik dėl Astos
Rusė, nes rusai visad eina į finalą.
Ryžas danas, nu o ko ne.
Nu ir lai rumunai eina, nes jie priešpaskutiniai, nebėr toliau ką brokint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 gegužės 2015 - 22:36
nu jo....blanku kažkaip,
Atsakyti
Suomiai turetu irgi praeit. g.gif
Atsakyti
nu suomiai neišlindo į finalą
Atsakyti
O kas pateko?

Aha: "Pirmajame pusfinalyje paaiškėjo, kad į finalą pateko Albanija, Armėnija, Rusija, Rumunija, Vengrija, Graikija, Estija, Gruzija, Serbija ir Belgija".

Nū... da ir fig snimi biggrin.gif
Jei toks kontekstas bus, tai dar žėk, lietuviai ir laimės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 05 20, 10:42)
O kas pateko?

Aha: "Pirmajame pusfinalyje paaiškėjo, kad į finalą pateko Albanija, Armėnija, Rusija, Rumunija, Vengrija, Graikija, Estija, Gruzija, Serbija ir Belgija". 

Nū... da ir fig snimi biggrin.gif
Jei toks kontekstas bus, tai dar žėk, lietuviai ir laimės lotuliukas.gif

nelaimes, mes geru kaimynu neturim smile.gif...
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2015 05 20, 11:17)
nelaimes, mes geru kaimynu neturim smile.gif...

Tai ir gerai, nereikės organizuoti Eurovizijos kitais metais. O tai aš jau susirūpinau, kur tai reiktų daryti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Man mūsų dalyviai labai labai nepatinka. Man jie, pirmiausia, labai negražūs, Mia gražesnė, antra, jie nesąžiningai pateko, turėjo poruot bent jau Mią su tu žvairu Baumila, trečia, man ir daina ne kažką. Ketvirta, mano suvokimu, turi siųsti žinomus šalyje atlikėjus, o ne kažkokius iš kažkur išlindusius - jei jie nesugeba turėti gerbėjų savo šalyje, tai kaip tikėtis, kad atras užsienyje? Scenos vilkai vis kažką daugiau moka, nors charizmą kokią turi. O tai prisiunčia visokių, o kur jie dabar... Ta su šešėliais, pavyzdžiui, arba tas su berete... Žo, man mūsiškiai nepatinka turbūt labiausiai per visas Eurovizijas.

Bet kažkaip nepamačiau, kokiam kontekste jie dainuos biggrin.gif Jei tarp dar baisesnių... biggrin.gif Tai vat ir susirūpinau, Kauno Žalgirio arena tiks ar netiks? Nes jos išplėst nelabai yr kur, ji ant salos biggrin.gif O statyt naują - brungu gi biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 gegužės 2015 - 10:49
QUOTE(Noa @ 2015 05 20, 11:44)
Tai ir gerai, nereikės organizuoti Eurovizijos kitais metais. O tai aš jau susirūpinau, kur tai reiktų daryti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Man mūsų dalyviai labai labai nepatinka. Man jie, pirmiausia, labai negražūs, Mia gražesnė, antra, jie nesąžiningai pateko, turėjo poruot bent jau Mią su tu žvairu Baumila, trečia, man ir daina ne kažką. Ketvirta, mano suvokimu, turi siųsti žinomus šalyje atlikėjus, o ne kažkokius iš kažkur išlindusius - jei jie nesugeba turėti gerbėjų savo šalyje, tai kaip tikėtis, kad atras užsienyje? Scenos vilkai vis kažką daugiau moka, nors charizmą kokią turi. O tai prisiunčia visokių, o kur jie dabar... Ta su šešėliais, pavyzdžiui, arba tas su berete... Žo, man mūsiškiai nepatinka turbūt labiausiai per visas Eurovizijas.

Bet kažkaip nepamačiau, kokiam kontekste jie dainuos biggrin.gif Jei tarp dar baisesnių... biggrin.gif Tai vat ir susirūpinau, Kauno Žalgirio arena tiks ar netiks? Nes jos išplėst nelabai yr kur, ji ant salos biggrin.gif O statyt naują - brungu gi biggrin.gif lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O va europa apie musiskiu grozi kitaip mano biggrin.gif. Yra renkamas kasmet misteris ir mis eurovizijos... Tai musiskiai pirmauja biggrin.gif. Vaidas isvis triuskinanciu skirtumu...uz ji balsuota 28tukst kartu, uz antra vieta tik 7tukst... bigsmile.gif
Man musiskiu daina normali, ne bjauri, bet ir ne stebuklas...tik jos melodija baisiai ilenda i galva biggrin.gif, ir skamba visa diena... Bet gal tai gerai..gal ir europai ilis smile.gif
Atsakyti
Aš jau gal irgi prie tos mūsų dainos pripratau, jau dabar nieko biggrin.gif Bet tik reikėjo kokius 15 kartų išklausyt prieš tai biggrin.gif Ir kiekvieną kartą išklausius parėkt, kad negraži biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Rimtai, mūsiškis skaitosi tokio grožio? biggrin.gif Kita vertus, po Končitos... O kur tas konkursas? biggrin.gif

Aš galvoju, o ką pati rinkčiau biggrin.gif Iš diedų tai net nežinau, gal baltarusį kokį... O iš moterų tai armėnas buvo jų labai gražių visą kolekciją susivežęs. Ir pats armėnas visai nieko biggrin.gif Kas iš moterų pirmauja? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 gegužės 2015 - 12:42
QUOTE(Noa @ 2015 05 20, 13:41)
Aš jau gal irgi prie tos mūsų dainos pripratau, jau dabar nieko biggrin.gif Bet tik reikėjo kokius 15 kartų išklausyt prieš tai biggrin.gif Ir kiekvieną kartą išklausius parėkt, kad negraži biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Rimtai, mūsiškis skaitosi tokio grožio? biggrin.gif Kita vertus, po Končitos...  O kur tas konkursas? biggrin.gif

Aš galvoju, o ką pati rinkčiau biggrin.gif Iš diedų tai net nežinau, gal baltarusį kokį... O iš moterų tai armėnas buvo jų labai gražių visą kolekciją susivežęs. Ir pats armėnas visai nieko biggrin.gif Kas iš moterų pirmauja? biggrin.gif

Nu Linkyte... biggrin.gif
http://wiwibloggs.co...i-finals/87051/
http://wiwibloggs.co...mi-final/87053/
va smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristij: 20 gegužės 2015 - 13:11
Monika Linkytė negraži? Skonio reikalas, aišku, bet negražia ją sunku pavadinti. Man taip regis. biggrin.gif Nežinoma, sakot? Lietuvoj buvo nežinoma iki šios Eurovizijos. Man ji labai patiko pernai Jūrmaloje konkurse Novaya Volna, pvz.: https://www.youtube....h?v=vEuEoy9gFq0
Atsakyti