Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Nu va, atėjau, bet kad nelabai ten kas gero. Tik pastebėjau, kad pirmojo šokėjai - tie patys kaip Verkos serdiučkos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kol kas viskas baisiai baisu, mano akim žiūrint biggrin.gif Pirmasis moldavas gal mažiausiai baisus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 gegužės 2015 - 21:45
QUOTE(Noa @ 2015 05 19, 22:42)
Nu va, atėjau, bet kad nelabai ten kas gero. Tik pastebėjau, kad pirmojo šokėjai - tie patys kaip Verkos serdiučkos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

nu manes kol niekas neužkabino, tik estai wub.gif kolkas
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2015 05 19, 21:44)
nu manes kol niekas neužkabino, tik estai  wub.gif  kolkas

Aha drinks_cheers.gif

Makedona baltaji ruosias nudaigot priseline trys juodaodziai. g.gif
Atsakyti
Estai kaip žmonės mieli, bet man ta jų daina... Diedas sakė, už mūsų geresnė. O man tai nūdiška biggrin.gif
Atsakyti
Estų dainą net mano vaikas jau moka, mamka paprotėjo tuo klausimu...


o koks plius modelis iš Serbijos bigsmile.gif , bet tai suknia - tortas tai baisuma
Atsakyti
Serbai. Vaizdelis tai ojochaidy... Nu jei bogu grožis, "Sara, aukseli, tavęs atėjo". Nu pažiūrom, kaip dainuos...

Dainuoja Sara, aplinkui laksto samurajai su vėliavom. Ne, nesuprantu. Ai, žiū, veiksmas vyksta? Nu gal tas veiksmas ir nieko... Viskas baisu, tai čia gal kiek mažiau migdo.

Aš euroskeptikė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2015 05 19, 21:50)
Estų dainą net mano vaikas jau moka, mamka paprotėjo tuo klausimu...
o koks plius modelis iš Serbijos bigsmile.gif , bet tai suknia - tortas tai baisuma


Auskariukai kokie serbes lotuliukas.gif
Ir kodel visi dainos eigoj issirenge, o ta dainynyke ne?!
Atsakyti
Gal ta estų daina tokia yra, kad įsimena penkis kartus paklausius, kaip ir mūsų. Tiek, kad čia reiktų, kad iš pirmo karto įsimintų...

Vengrė. Nu ką aš žinau, boba kaip boba. Tegu gyvena, bet jei būtų įrašas, aš ją prasukčiau biggrin.gif
Atsakyti
Vengrai tai kaip chorų karuose man panašu
Papildyta:
O baltaruso šou kažkur matytas g.gif nu pats grieko man vertas, tegu patenka į finalą, nors daina tokia so so
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 19 gegužės 2015 - 21:59
Tau tokia suknelė tiktų, kaip tos vengrės biggrin.gif Baltarusis... Jis aiškiai nutarė, kad reikia imti barzda biggrin.gif O žiū, ir merga su smuiku, kaip pas Rybaką. merga visai graži, bet prasukčiau ir juos. Kodėl nėra nieko gražaus sad.gif
Atsakyti
žinok nieko įsimintino nemačiau ir tie suomiai manęs nesužavėjo, va estai patiko, daugiau nieko

nu ruskė man graži
Atsakyti
Aha, gerai Vailingo sakė, kad tą vizualizaciją rusei įspūdingą padarė. Jau tikrai pasistengė... Rusė graži ir suknelė graži ir iškirptė graži. Nors daina tai ne kažką.
Atsakyti