Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

QUOTE(Vailingo @ 2013 05 19, 01:39)
Mūsiškis man ir be babkių labai patiko - ypač šiandien. Šaunuolis: valio! Tiesa sakant, po Skamp ir LT United gal net labiausiai patiko (jei taip iš tikro). Jis toks nu - laisvas... Ir tikrai bus muzikoj, nes spjaut jam į visas Eurovizijas...

O liūdna, kad kažkaip be polėkio viskas.

Tiesa: o Baltarusija kurioj vietoj? Einu tikrint.



O kur tikrini?

Jei tikrini, tai pasakyk tu man:

1. Ką mes vis tik apdėjom biggrin.gif
2. Kur graikai biggrin.gif


Man šitas lietuvis nepatiko, man nepatinka žmogeliai, kurie į sceną eina kaip į maximą - tas yr žiūrovų negerbimas. Laisvė laisve, bet jei tu laisvas dėti ant žiūrovo, tai į Euroviziją neik schmoll.gif
Atsakyti
Tikrinu tam bloge, kur nuorodą esu įdėjus. Ale nieko ten nėr dar.

Žodžiu, pykstu toliau ir su įkvėpimu.

Laimėjo nusišraibinta[I] daina: Ruslanos būgnai+ Azerbaidžano "auksinis lietus"+ Lorren stilistika.

NU nieko naujo ir originalaus.

---------------


O pagarba žiūrovams... Ką aš žinau. Kaip manai, danė "nusišraibinus" dainą ir konkursą laimėjus, žiūrovus gerbė? Aš manau, kad ne. Nes aš turiu atmintį. O mūsiškis mano atmintį gerbė, nes jis nieko nuo nieko nenusišraibino. Net antakių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 19 gegužės 2013 - 01:27
QUOTE(Vailingo @ 2013 05 19, 02:20)
Tikrinu tam bloge, kur nuorodą esu įdėjus. Ale nieko ten nėr dar.

Žodžiu, pykstu toliau ir su įkvėpimu.

Laimėjo nusišraibinta[I] daina: Ruslanos būgnai+ Azerbaidžano "auksinis lietus"+ Lorren stilistika.

NU nieko naujo ir originalaus.

---------------
O pagarba žiūrovams... Ką aš žinau. Kaip manai, danė "nusišraibinus" dainą ir konkursą laimėjus, žiūrovus gerbė? Aš manau, kad ne. Nes aš turiu atmintį. O mūsiškis mano atmintį gerbė, nes jis nieko nuo nieko nenusišraibino. Net antakių biggrin.gif

Antakius tai jau galėjo ir pasitvarkyt, bet kad jis, jaučiu, net dantų nesivalo dry.gif Iš vaizdo sprendžiant dry.gif Kažkoks jis man gryn apsileidęs, užtai nieka ir nepatiko dry.gif Tik išskyrus italus ir azerbaidžaną, bo ir tie, ir abie jau nudepiliuoti gauruotesni būna lotuliukas.gif
Nors tas dalyvavęs azerbaidžanietis tai tikrai visas sutvarkytas, nėr ko net lygint...
Aš suprantu, kad jis norėjo pasiekti "tikro vyro įvaizdį", bet toks įvaizdis scenoje pasiekiamas pridėjus stilisto leteną, o ne tiesiog nieko nedarant. Priešingu atveju gausis kas gavosi - savaitę gerai liuobusio ir iki galo neišsiblaiviusio įvaizdis dry.gif


O dėl dainos nusišraibinimo - mastau.gif Nu nežinau mastau.gif Aš tų pernykščių azerbaidžaniečių dainos aplamai neatsimenu, tai negaliu teigt. Bet nebūtinai nusirašyta - gi visos tos dainos vieno stiliaus... Ir ta laimėjus, ir dar 15 kitų biggrin.gif

O būgnai tai tiksliai ne iš Ruslanos schmoll.gif Pas Ruslaną buvo būgnai laukiniam -etno kontekste, o čia - tokiam žaislinių kareivėlių gal... Tai visai kitas ir skambėjimas, ir vaizdas, ir nuotaika. Gi negali dabar sakyt, kad jei Ruslana panaudojo būgnus, tai dabar jau ir psio, niekas jų daugiau naudoti nebegali? Nes taip pagalvojus, tai tikrai ne pirmas Pojavis vienas su mikrofonu ant scenos dainavo. Tai ar ir jį apkaltint plagiatu? biggrin.gif

Ir stilistika nesakyčiau, kad būtinai Lorren... Irgi tokių mačiau prūdus dar prieš Lorren...
Žo, nesuprantu aš, kuom šita merga taip visiems patiko, nes man nepatiko. Bet plagiatu jos apkaltint negaliu. Juolab nuo Ruslanos, nes iki Ruslanos jai - kaip učiai iki Varšuvos biggrin.gif

Atsakyti
Cha, va oficialūs rezultatai:

http://www.eurovisio...test?event=1773


Lietuva 22, apdėjom prancūzus, ispanus (aš tokių išvis neatsimenu), suomius ir airius (galėtumėm ekonomikoj šituos apdėti, būtų įdomiau biggrin.gif).

Draugai mūsų yra italai (6) ir baltarusiai (5). Mus toleruoja Azerbaidžanas (1), Gruzija(1) , Airija(1) ir Ukraina (1).
Vis kiti mūsų nepastebėjo biggrin.gif



O mano mylimiausi graikai - 6ti biggrin.gif Tai rodo, kad mano skonis arčiau standartinio Eurovizijos balsuotojo, negu Vailingo biggrin.gif Tiesa, visiškai tai dar nepriartėjo - Azerbaidžaną suprantu, tik ten ne daina, o šou ir žmonių pasistengimas gali būti įvertinti. O vat laimėtojos tai niekaip nesuprantu schmoll.gif
Tiesą pasakius, ir ukrainietės ne, išskyrus tai, kad graži merga. Bet tai Ukrainoj rask negražią... Nors ne, pernai buvo radę biggrin.gif Bet ten turbūt ilgai ieškojo biggrin.gif

O vat lietuviai graikams neskyrė nei vieno balo, kas įrodo, kad standartinio lietuvio skonis su Eurovizija nieko bendro neturi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 19, 10:43)
Žo, nesuprantu aš, kuom šita merga taip visiems patiko, nes man nepatiko. Bet plagiatu jos apkaltint negaliu. Juolab nuo Ruslanos, nes iki Ruslanos jai - kaip učiai iki Varšuvos biggrin.gif

Na, gal ir ne nuo Ruslanos, bet plagiatu ją vis tik kaltina:

http://www.lrytas.lt...iatas-video.htm

Ir tos dainos tikrai labai panašios.
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2013 05 19, 19:09)
Na, gal ir ne nuo Ruslanos, bet plagiatu ją vis tik kaltina:

http://www.lrytas.lt...iatas-video.htm

Ir tos dainos tikrai labai panašios.


Nu jo, va su šituo tai tikrai panašumo yr, ir aš įžvelgiu. Priedainis kitoks, nors ir tai - regis, Eurovizinis tiesiog sugreitintas - bet ta pirma maliodija - vienas prie vieno...

O tai čia tipo taip galima? unsure.gif Tai kaip čia dabar bus? unsure.gif
Atsakyti
Vailingo ir Noa kukūkukū... biggrin.gif
Atsakyti
Nu nu... nuuuu....
Atsakyti
Ai mes vakar į FB persikėlėm. Pas Vailingo į profilį biggrin.gif Kad čia tas forumas nusprogęs, neįmanoma, parašai ir pats nematai, ką parašęs. Be ryšio...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 05 09, 11:46)
Ai mes vakar į FB persikėlėm. Pas Vailingo į profilį biggrin.gif Kad čia tas forumas nusprogęs, neįmanoma, parašai ir pats nematai, ką parašęs. Be ryšio...

o šiemet čia "žiūrėsit" ar vėl FB??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2015 05 19, 19:38)
o šiemet čia "žiūrėsit" ar vėl FB???  biggrin.gif

Tiksliai! Eurovizija! Kur ziuroves?! g.gif
Atsakyti
tai yra, bet kaži kiek čia jų ax.gif
Atsakyti