Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Nesamone...Jau vien as 40x praskambinau,zinau kad bent 10 draugu uz Lt skambino...Jau nusuko kazka...
Atsakyti
Va, kur netinginiai - Italijoj biggrin.gif Ale vis tiek, va visi rėkia, kad gerai tas babaužis dainuoja, o jeigu net latviai už jį nebalsavo - tai jau čia tik itin prastu dainavimu buvo galima to pasiekti...

O už mano graikučius balsuoja biggrin.gif
Atsakyti
Kažkas ir man ne to čia... Dėl Lietuvos.
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2013 05 18, 22:04)
Kažkas ir man ne to čia... Dėl Lietuvos.

drinks_cheers.gif Jau UK ir Airijoj tikrai daug kas balsavo uz LT...Kad ir ta pati Latvija nei vieno balo...Keista kazkaip...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2013 05 19, 01:05)
drinks_cheers.gif Jau UK ir Airijoj tikrai daug kas balsavo uz LT...Kad ir ta pati Latvija nei vieno balo...Keista kazkaip...

Negražiai dainavo, ir pats negražus, užtai! Jūs tik jį įsimylėję, tai nematot biggrin.gif
Atsakyti
Na siaip dazniausiai salis uz sali balsuoja..Va kaip Moldova uz rumunus ir italus ir panasiai...Visada is UK gaudavo nors kelis balus...Nes man ir buvo kas labiau patiko,bet balsavau uz LT...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2013 05 19, 01:09)
Na siaip dazniausiai salis uz sali balsuoja..Va kaip Moldova uz rumunus ir italus ir panasiai...Visada is UK gaudavo nors kelis balus...Nes man ir buvo kas labiau patiko,bet balsavau uz LT...

Tai va! Kaip bjauriai reikia dainuot, kad nuolatinius balsuotojus atkratyt! Aš gi sakau, kad Zvonkę arba Lapkauskaitės chebrą reikia! Nieks manęs neklauso schmoll.gif
Papildyta:
Ir sunkią valandą išaiškėjo, kas tikri draugai Lietuvai, artimiausi, sunkią valandą nepaliekantys, net negražaus dainavimo neišsigąstantys biggrin.gif
Azerbaidžanas ir Gruzija lotuliukas.gif
Atsakyti
Airija dar isdrebino viena bala...
Atsakyti
Neįdomu: danė laimi. Ne, nu gražu, bet taip poste/copy Azarbaidzano laimėtos dainos "auksinio lietaus" nusišraibint nereik - nes nu labai akivaizdu. Be to aš lietuvė, man basos kojos, palaidi plaukai ir tiūlinė suknelė - ne naujiena. Daina kaip daina. Tik aktoriniai sugebėjimai dainininkės geri (bet ji ir teatro trupėj kažkokioj).

Ai, žodžiu, kitąmet ir vėl bus nuobodi Eurovizija - jokio pakilimo.

Na, bet iš kitos pusės: Eurovizija grįžta prie savo šaknų... Bet ji vis tiek ne San Remas tada.

Žodžiu, supykau biggrin.gif
Atsakyti
Kitais metais menebalsuosiu schmoll.gif Jokio tolko,nes vistiek tu balsu arba neuzskaito,arba komisija nusprendzia,kad neverta LT duot aukstesniu balu...

Danijai jau pranasavo laimejima is anksto,nors man rusai ar ukrainieciau labiau patiko..
Atsakyti
Ai nu. O kam reikia laimėt? Nu laimėtų tie lietuviai, ir kas būtų? Apsišiktų iš baimės gi, nu biggrin.gif O paskui susirietų kaip šunys, kaip Vailingo sakė. Nu ką jau ten, atlikėjo pasirodymui babkių neatranda, o tikisi, kad Eurovizijos organizavimui užteks... Va koks Azerbaidžanas. Nei ten ta daina įspūdinga, nei ką, bet viską babkėm išvežė. Būtų kas mūsiškiui davęs gimnastų ir akvariumą - irgi būtų geriau gavęs. Bet jam net ant grimuotojo nedavė, tai ko norėt???
Atsakyti
Mūsiškis man ir be babkių labai patiko - ypač šiandien. Šaunuolis: valio! Tiesa sakant, po Skamp ir LT United gal net labiausiai patiko (jei taip iš tikro). Jis toks nu - laisvas... Ir tikrai bus muzikoj, nes spjaut jam į visas Eurovizijas...

O liūdna, kad kažkaip be polėkio viskas.

Tiesa: o Baltarusija kurioj vietoj? Einu tikrint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 19 gegužės 2013 - 00:42