Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

QUOTE(AstaRaud @ 2013 05 18, 23:14)
Ne bet iš kokio pragaro tas rumunas išlindo? Tipo privalumas dainuot kaip mergai, gal...

Egzotika, nu biggrin.gif Ne iš pragaro, matei, su kyžium gi biggrin.gif
Papildyta:
mano diedai džiūgauja, išvydę švedą - mano mažas panašiai nukirptas teigė, kad tokia šukuosena žmogų daro panašų į Petrą biggrin.gif Į bet kurį Petrą biggrin.gif Tai diedai teigia, kad va tas Petras nieko negaus biggrin.gif Aš rėkiu, kad nevažiuotų ant Petro biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2013 05 18, 23:18)
Laukiu ukrainieciu,tie man dar pusfynaly patiko..

Gal bus pasisioję prieš šį pasirodymą biggrin.gif
Papildyta:
Vengrai visai mieli.

Vengrai, graikai ir Bonie Tyler, vo mano top3!
Papildyta:


O vat tas islandas man kažkoks nesusipratimas. taip atrodantis diedas turėtų kriokt ir galvą kratyt. Kodėl nekrato? O jis čia kažkokią christmas carol traukia, o su tuo kostiumu atrodo tiesiog tragiškai... Nu vat paimk tu tą storą Lietuvos centrinio banko prezidentą, apmauk odine striuke ir odinėm kelnėm, ir bus toks pats vaizdzialis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 gegužės 2013 - 22:34
QUOTE(Noa @ 2013 05 18, 20:34)


Vengrai, graikai ir Bonie Tyler, vo mano top3!


schmoll.gif
Ukraina,Danija ir ruse.LT kokioj 10-11vietoj...As balsuosiu cool.gif
Atsakyti
Nu azerbaidžano tai šou galingas. Tik sunku pasakyti, kuris ten šūstresnis - ar tas, kur dainuoja, ar kur tam kube. Vienok sugalvojo tą šou tai kaip turi būt...
Papildyta:
Visi tylėt, mano mylimiausi graikai! wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
Aš į tų graikų koncertą eičiau biggrin.gif
Papildyta:
Ai nu, ponial, kodėl Giega už tą ukrainietę biggrin.gif Man ta ukrainietė kažkuom biskutuką į Giegą panaši biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 18, 20:45)

Ai nu, ponial, kodėl Giega už tą ukrainietę biggrin.gif Man ta ukrainietė kažkuom biskutuką į Giegą panaši biggrin.gif

bigsmile.gif GAila baiges pasirodymas,negaliu pasilygint lotuliukas.gif Siaip ir MB ka tik paskambino,sako,laimes Ukraina,geriausiai pasirode...Na kiek jis darbe per Ipona nuziurejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Ukrainietė galinga šiaip jau... Ir čia man kilo "copy/poste" mintis: o ko mes niekad Eurovizijos ir krepšinio nemiksuojam, a? Irūna/Jamposkis+ Sabonis ar tamu padobnije... Su krepšinio "kašiu" ar vaizdais. Daina? g.gif Kažkokia Mikutavičiaus ar Žąsų bigsmile.gif

Vo.

Dar labai patiko rusė, nyderlandė ir vengras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 18 gegužės 2013 - 22:55
Apie suomę galiu pasakyti - kad va, su kokia išvaizda moterys gali eit į Euroviziją su ilga balta aptempta suknele.
O ne kaip mūsų pernai Evelinka... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2013 05 18, 23:36)
schmoll.gif
Ukraina,Danija ir ruse.LT kokioj 10-11vietoj...As balsuosiu cool.gif

Danija man per banali kažkaip... O Ukraina ir Rusija patiko. Balsuosiu. Dar už vengrą ir nyderlandus (už tuos du balsuosiu maksimaliai). Neapsisprendžiu dėl Gruzijos. Man jie šiemet nepatinka, bet gruzinus aš labai myliu... - nu, skambutį vieną gaus biggrin.gif

Tiesa, ir suomė gera, man ji nuo pat pradžių patiko, tik šiandien pražiūrėjau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 18 gegužės 2013 - 23:01
blink.gif Tik uz LT balsuosiu...Nesvarbu patiko nepatiko,patriote nors taip pabusiu lotuliukas.gif
Papildyta:
Po 20x ir dvieju telefu paskambinta mirksiukas.gif
Atsakyti
norvege ten, ne suome.. suome marry me baby dainavo.
Atsakyti
Aš tai už nieką nebalsuosiu biggrin.gif Dar ko, net nemoku, kaip reikia biggrin.gif

Diedas sakė - laimės rumunas, visi žydrieji už jį balsuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 19, 00:10)

Diedas sakė - laimės rumunas, visi žydrieji už jį balsuos biggrin.gif

doh.gif
Man graikai pagal savo temperamentą į Inculto panašūs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 18 gegužės 2013 - 23:21
QUOTE(AstaRaud @ 2013 05 19, 00:19)
doh.gif
Man graikai pagal savo temperamentą į Inculto panašūs

Aha biggrin.gif O Inculto man buvo geriausias lietuvių Eurovizijos pasirodymas forever biggrin.gif Ir dar LT United biggrin.gif
Papildyta:
Nu nu biggrin.gif Anglijos lietuviai taip prabalsavo, kad LT - nei vieno balo... Tinginiai!
Atsakyti