Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Pala, o kur tie balkanai dingo? jau neatsimenu, kas ten dar pakliuvo biggrin.gif Žinau, kad anam lietuvis, o šitam graikai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 17, 00:05)
Pala, o kur tie balkanai dingo? jau neatsimenu, kas ten dar pakliuvo biggrin.gif Žinau, kad anam lietuvis, o šitam graikai biggrin.gif

tame ir esmė, kad iš Balkanų šalių niekas nepakliuvo. Visiškai. Baikotas absoliutus. O turkai net nedalyvavo. Kas čia pasidarė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 16 gegužės 2013 - 23:09
O gal jie eis tiesiai TEN, su visais anglais ir vokiečiais? dirol.gif Vis viena, Vokietija juk pilnutėlė turkų, o vasarą Turkijoj būna vokiečių biggrin.gif Tai gal kažkas nutarė, kad čia ta pati šalis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 17, 00:10)
O gal jie eis tiesiai TEN, su visais anglais ir vokiečiais? dirol.gif Vis viena, Vokietija juk pilnutėlė turkų, o vasarą Turkijoj būna vokiečių biggrin.gif Tai gal kažkas nutarė, kad čia ta pati šalis biggrin.gif

gal biggrin.gif

Bet vis tiek įdomu, ten gi šalys - kumštis. O čia nei serbai, nei kroatai, nei makedonai, nei juodkalniečiai nepateko. Taigi jie ten eidavo (gerai, gal ne tie patys kasmet) be klausimų. Ir tik po to visi kiti europiečiai.

Labai įdomu, kas čia atsitiko, jog nė vienos balkanų šalies... Ar aš ką praleidau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 16 gegužės 2013 - 23:23
A nereikėjo chrienovai dainuot dirol.gif
Atsakyti
Noa, ūūū, a žiūri.

Mūsiškis fantaskiškas buvo - aš jo noriu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


LIUKS wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 18 gegužės 2013 - 21:29
Oi, žiūriu, bet tokia prispangus biggrin.gif

Papildyta:
Kažkaip šiandien viskas gražiau atrodo, bet ne, aš jo nenoriu... ne iki tokios fazės gražiau biggrin.gif

Papildyta:
Nu va belgas koksai tai. Jo nenoriu. Atvirai pasakius, jis taip nusiteikęs, kad jam norisi duoti centų biggrin.gif
Papildyta:
Viena likau? Nu ir pofig. Tokių kaip šita nėščia estė aš nesuprantu...
Papildyta:
O, baltarusė. Nu pofigu, lai sau laimi, aš šiandien nekritiška biggrin.gif Nors stengiasi žmonės :S
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 18, 22:42)
Oi, žiūriu, bet tokia prispangus biggrin.gif

Papildyta:
Kažkaip šiandien viskas gražiau atrodo, bet ne, aš jo nenoriu... ne iki tokios fazės gražiau biggrin.gif

Papildyta:
Nu va belgas koksai tai. Jo nenoriu. Atvirai pasakius, jis taip nusiteikęs, kad jam norisi duoti centų biggrin.gif
Papildyta:
Viena likau? Nu ir pofig. Tokių kaip šita nėščia estė aš nesuprantu...


Vaikui gintarų ieškau biggrin.gif

Baltarusė baisiai standartinė, man mūsiškis geriau.

Ei, jei tu kankiniesi, ką tikrai suprantu smile.gif ,tai tiek to - nerašom čia. Iki rezultatų skelbimo:)
Atsakyti
Aišku, kad kankinuosi, nafiga juos visus reikia rodyt? Ką, nesupranta - parodytų lietuvį, parodytų graikus, ir tada jau rezultatus! A to ausis spiegia visokios pamergės, kur tai regėta biggrin.gif
Papildyta:
Nu va, kažkokia lopšinė nyderlandiška - už ją balsuos nebent kokie hiperaktyvūs, kuriuos ji gerai nuteikia biggrin.gif
Atsakyti
Ne bet iš kokio pragaro tas rumunas išlindo? Tipo privalumas dainuot kaip mergai, gal...
Atsakyti
biggrin.gif Rumunas bekiaušis Drakula lotuliukas.gif Mano dieds niūriai konstatavo, kad jei jis turėtų tokį balsą, tai jam būtų gėda dainuoti, o šis rumunas iš viso be kompleksų biggrin.gif

O, geras, Bonie Tyler!
Nu apie ją tai jau blogo nesakysiu, galėtų laimėt ir sakyčiau - gerai. Nesvarbu, ką dainuotų, galėtų aplamai eilėraštį pasakyt biggrin.gif
Atsakyti
O man visai rumunas patiko.Duodu jam 7-8 vieta...Lietuvaitis finale geriau sudainavo,nei pusfinaly bigsmile.gif O ruse kazkodel prasciau,bent jau man taip pasirode...Este,kai laimejo bilieta i Eurovizija dar nestuke.gif nebuvo ar tai nezinojo...Laukiu ukrainieciu,tie man dar pusfynaly patiko..
Atsakyti