Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Nda. Tokie akiniai, regis, šiemet Eurovizijoj madoj. Ir gal ten prie tualetų eilė, o Vailingo sakė, kad viskas gražiai suorganizuota! Nė velnio, tas kur ant kėdės irgi ryškiai nespėjo prieš pasirodymą biggrin.gif
Atsakyti
Vengras gal irgi tūlikan nori, trepsi, bet man kažkaip mielai klausėsi. Kol nežiūrėjau.
Atsakyti
O man šita suomė baisiai maloniai žiūrėjosi, kol nenusisukau. Klausant - ne kažką... biggrin.gif
Papildyta:
Albanas. Kriokia biskutuką. Na, nors nerauda.
Atsakyti
Oooo, albanai neformatas bigsmile.gif
Atsakyti
Oi albanus reik praleist bent į finalą. Jau tėvai vieną iš jų nuskriaudė - Bledaru pavadinę lotuliukas.gif

Gruzinai vestuvinę dainą suokia. O kur piršliai ir pamergės? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edule: 16 gegužės 2013 - 22:11
Gruzinų nesupratau. Turėjo duot diedą su ūsais, tai kur ūsai? Kokia čia nuotaka? Apie ką jie????
Ni schmoll.gif
Atsakyti
Apie gruzinus irgi norėjau pasisakyt, kad vestuvininkai tongue.gif Nu, aktualu, šeštadienį ten ir būsiu.
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2013 05 16, 22:14)
Apie gruzinus irgi norėjau pasisakyt, kad vestuvininkai  tongue.gif  Nu, aktualu, šeštadienį ten ir būsiu.

Tai pasakok visiems, kaip už Bledarą balsavai biggrin.gif
Atsakyti
Jėzau, kad tik šveicaras seniukas ant scenos iš laimės nenumirtų... biggrin.gif
Atsakyti
Kažkodėl man atrodo, kad šitie šveicarai tuoj pradės įkalbinėti pirkti amway arba zepter puodus, arba ateit į Jehovos liuditojų susirinkimą biggrin.gif
Atsakyti
Nu toks bendradarbių saviveiklininkų būrelis, su ilgiausiai dirbančiu darbuotoju - sargu, katram kotrabosą įbruko vietoj lazdos, lygsvarai išlaikyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edule: 16 gegužės 2013 - 22:16
QUOTE(Noa @ 2013 05 16, 22:57)
Nda. Tokie akiniai, regis, šiemet Eurovizijoj madoj.  Ir gal ten prie tualetų eilė, o Vailingo sakė, kad viskas gražiai suorganizuota! Nė velnio, tas kur ant kėdės irgi ryškiai nespėjo prieš pasirodymą biggrin.gif

spaudoj rašė, kad organizacija puiki, atlikėjams repeticijų valandom laukt nereikia: tiksliai autobusiukai nuveža-parveža. O kas ten ne taip - nerašė niekas... biggrin.gif

Atsakyti