Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Pirmi latviai. Bliam, blizga ir straksi kaip tie dvyniai airiai pernai užpernai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2013 05 16, 21:23)
Nus, pusfinalį žiūrėsiu (jei neužperkūnuos televizijos)  biggrin.gif 
Deja, finalo nematysiu  schmoll.gif  Buvau pamiršus, kad sutampa su iškilmingais renginiais giminystėse.

labas biggrin.gif

Klausykit, latviai primena pernykščius airius biggrin.gif

Va, Šilingė parašė - tikrai labai primena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 16 gegužės 2013 - 21:12
San Marino mergina su švytinčiu rutuliu. Persirengė biggrin.gif Dainavo.
Makedonija. Kol neišėjo toji raudona ei, romale!, vyrukas su kostiumu padorus atrodė.
Papildyta:
Už azerbaidžanietį kaukazietišką saldainiuką mano vyriškis stato, kad eis į finalą!
Atsakyti
Nu, Azerbaidžianas davė biggrin.gif Vaizdas geras, bet daina labai girdėta biggrin.gif
Atsakyti
Vo, ir aš norėjau pasakyt, kad latviai - tai kaip pernai airiai.

O šita suomė gera alternatyva baltarusei biggrin.gif Jei reiktų rinktis, imčiau suomę - linksmesnė biggrin.gif
Atsakyti
O suomė įkūnija peraugusią Barbę, čia mūsų abiejų su vyriškiu nuomonės sutampa tongue.gif
Papildyta:
Oi, bet čia juk buvo nuotaka ir pamergės, ir net bučiavosi! Oi tie suomiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 16, 22:26)
Vo, ir aš norėjau pasakyt, kad latviai - tai kaip pernai airiai.

O šita suomė gera alternatyva baltarusei biggrin.gif Jei reiktų rinktis, imčiau suomę - linksmesnė biggrin.gif

Suomė gera, jos klipas geras buvo. Ir finale gerai sutrenkė biggrin.gif

Man šitas pusfinalis gal įdomesnis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 16 gegužės 2013 - 21:30
Chi, koks linksmas maltietis biggrin.gif Kiba jie padalino į dvi kategorijas - gnydų ir negnydų, ir gnydos ėjo anuo sąstatu, o šiandien bus visi linksmi? biggrin.gif
Atsakyti
Va, bulgarė apie šompinjonus dainuoja - na, Irūna būtų 100 kartų geriau biggrin.gif
Atsakyti
Ir bulgarė linksma biggrin.gif Jau man labiau patinka biggrin.gif O, net būgnininkas būgnija ir juokiasi biggrin.gif Nekenčiu, kai migdo ir rauda, kaip užvakar. O čia nieko biggrin.gif
Atsakyti
Maltietis neblogas! (beje, šian aš transliavau ir transliuosiu dviejų žmonių nuomonę, atsidarėm su vyru alaus, žiūrim, komentuojam).

Bulgarei ne. schmoll.gif Būgnų ir klyksmo daug, bet nevež.
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2013 05 16, 22:37)
Va, bulgarė apie šompinjonus dainuoja - na, Irūna būtų 100 kartų geriau biggrin.gif

Ale panašumo yr biggrin.gif
Papildyta:
Islandas. Nu kostiumo tai jam nereikėjo blink.gif Toks būtų nieko diedas, ką jis čia vaizduuoja, mirusio dieduko vėlę???

O taip tai būtų kalėdinė kažkokia giesmė biggrin.gif Briedžio fone trūksta biggrin.gif
Atsakyti