Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Bet vedėjos gražios. Ir kaip fainai rodo, kaip rūmus statė wub.gif
Atsakyti
JO. Bet man taip baisu, kad tik jie nesugriūtų, tai greit pastatyti. Nes tikrai greitai....
Atsakyti
Ot kas gerai, mačiau abu pusfinalius, o kas nedalyvavo, tai to nemačiau. maniau, bus baisiai neįdomu ir gnydiška, betgi nebus - dar visokie anglai, kurių aš akyse nemačius! biggrin.gif
Atsakyti
Na, Preslio scenos draugas pradeda...
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2012 05 26, 22:11)
JO. Bet man taip baisu, kad tik jie nesugriūtų, tai greit pastatyti. Nes tikrai greitai....

O per kiek laiko?

Kita vertus, jų gi trumpai ir reikės laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 23:12)
O per kiek laiko?

Kita vertus, jų gi trumpai ir reikės laugh.gif

tai kad šį vakarą atlaikytų - ir gerai biggrin.gif
Atsakyti
Ne, aš to anglo nesuprantu. Gal ir nieko, bet kažkokia nežinau, kitiems nieko, ne man biggrin.gif Nors diedukas atrodo mielas!
Atsakyti
NU nieko sudainavo, bet auksinio lietaus nuo pernykščio arzerbaidžano pasirodymo nuvogt nereikėjo...
Atsakyti
Žiū, tavo vengrai. Ar ne tavo? Mano, jei atmetus babytes, tai gal tada moldavai...

Man šita daina kažkokia jokia. Ko jie negali dainuot ką nors linksmo, tili tili, trali vali, kaip sakė Ivanas Vasiljevičius?! KO jie visi kenčia?! Džiaugtis galėtų, va, į televizorių pakliuvo. Garbė biggrin.gif
Atsakyti
Man vengrai patinka. Bet pusfinaly gal geriau buvo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 23:18)
Žiū, tavo vengrai. Ar ne tavo? Mano, jei atmetus babytes, tai gal tada moldavai...

Man šita daina kažkokia jokia. Ko jie negali dainuot ką nors linksmo, tili tili, trali vali, kaip sakė Ivanas Vasiljevičius?! KO jie visi kenčia?! Džiaugtis galėtų, va, į televizorių pakliuvo. Garbė biggrin.gif

ne, šiandien man vengrai šiaip sau. Kažkaip pusfinaly (na, silpas tas pusfinalis gi buvo), jie geriau atrodė.
Papildyta:
OOOOOOOO albanė.......
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2012 05 26, 22:11)
JO. Bet man taip baisu, kad tik jie nesugriūtų, tai greit pastatyti. Nes tikrai greitai....

tai būtų kerštas už tuos namus, kuriuos nugriovė, kad toje vietoj pastatytų rūmus šituos smile.gif

QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 22:11)
Ot kas gerai, mačiau abu pusfinalius, o kas nedalyvavo, tai to nemačiau. maniau, bus baisiai neįdomu ir gnydiška, betgi nebus - dar visokie anglai, kurių aš akyse nemačius! biggrin.gif

ispanė gal ir gnyda, bet jai prognozuoja aukštą vietą, ot kaip kam, o vokietuką pamaytsi, tai doh.gif na, gal patiks

QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 22:16)
Ne, aš to anglo nesuprantu. Gal ir nieko, bet kažkokia nežinau, kitiems nieko, ne man biggrin.gif Nors diedukas atrodo mielas!

tas anglas 1975 m. estrados žvaigždė, na kaip mūsiškiai diedukai, pati žinai kurie mirksiukas.gif

oj, gal čia tik judvi dvi plepėsit? unsure.gif
Atsakyti
Albanė. Balsas tai jos labai gražus, bet rėkdama galėtų daryti pauzes. Bo kai ji taip įsirėkia, aš užmirštu kvėpuot.
Katinai bijo įeit į kambarį!!! biggrin.gif
Papildyta:
Saliut, Ogista, būk biggrin.gif
Atsakyti