Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

QUOTE(Šilingė @ 2013 05 15, 00:10)
Tai kad dainavo - Only teardrops  biggrin.gif Tiek tai angielskai ir aš moku!

Tu matai, tu dar klausei, kokia tu inteligentiška biggrin.gif Aš tuo metu paišiau schemą ir mėlynai spalvinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 14, 23:35)
Vos neužmigau! Eina jie šikt! Nei babyčių, nei Verkos Serdiučkos, į ką ten žiūrėt? mergų yra neblogų, diedai turės už ką balsuot, o man tai nėr už ką, liūdesys biggrin.gif Negi už kroatų "Suliko"? biggrin.gif



Žinok, aš irgi. Gerai, kad ne viena žiūrėjau, tai bent linksma buvo, o taip tai miegočiau tikrai - visai neįdomu (na, išskyrus rezultatų skelbimą ir mūsiškio pasirodymą). Nežinau, nėra man šiemet vinies toj Eurovizijoj - nė babyčių anei Balkanų dabar jau beveik biggrin.gif Kažkaip.

Ir pati Eurovizija Švedijoj ne pirmą kartą - jokio ten entuziazmo...

Jau jau keli metai (nuo Serbijoj vykusios Eurovizijos) šį puslapį/blog'ą skaitau: http://esckaz.com/new/ Tai va, jo autorius pasakoja, kaip nuvyko jis į tą Malamę gegužės 3 dieną, penktadienį, o jau savaitgalį šalių delegacijos pradeda rinktis, nes nuo pirmadienio pirmosios repeticijos. Tai penktadienį tyku ramu dar buvo Malamėje, jokios "Eurovizinės dvasios" biggrin.gif Tas autorius ir klausia organizatorių: o kada miestą papuošit? taigi vis tiek Eurovizija bigsmile.gif Tai, sako, va, savaitgalį ir papuošim: sukabinsim Eurovizinę atributiką ir t.t. Ir papuošė. Ir gražiai biggrin.gif Bet ramiai, kaip įprastą renginį organizuodami. Kiek tai teisybė - aišku, nežinau, bet tai ir euroviziniuose forumuose jaučiasi: nėr jokio entuziazmo ir šventės. Kaip kad, pavyzdžiui, Baku buvo. Suprantama, kad ten jų kitas temperamentas, bet ką tu, ten visus metus dūzgė, kalbėjo, skelbė - Baku miestą ta proga atnaujino - mat pirmas kartas buvo. Ir didelė šventė už tai. O čia ramiai. BET. Profesionaliai. Na, tikrai puikiai švedai tuos Eurovizijos koncertus filmuoja (matėt, kiek vakar buvo triukų), sako, ir organizacija superinė. Bet va, "gazo" nėr, miegot noris. Ir apskritai, šiemet tuo domiuosi lyg iš įpročio, o ne tai, kad tikrai įdomu. Nes Eurovizija - ne tik tie koncertai. Bent man. Bet, va, nėr cinkelio. Va, laimėtų šiemet kokia Baltarusija (ne, nu jų daina tai strošna, aišku biggrin.gif ), bet ką tu, kiek iš karto gazo atsirastų, kaip batka kalbėtų, kaip darkytųsi - žvengtumėm iki negaliu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 15 gegužės 2013 - 21:26
Oi geras, noriu, kad Baltarusija laimėtų biggrin.gif Kita vertus - ir visai gali, o ką, kaip Azerbaidžanas tada laimėjo? Tokiu pačiu stilium biggrin.gif

Būtų kaip kad Lordi laimėjo, tiktai atvirkščiai biggrin.gif
Atsakyti
Atsiprašau, parašiau klaidingai: Malmėj, aišku, o ne Malamėj:) Ai, kai nebuvau ten, tai ir nežinau. Švedijos Klaipėdoj, žodžiu biggrin.gif Ar ne? Kas ta jų Malmė? Vat, man, nežinančiai tundrai, ir neaišku. Galiu, žinoma, ir google pasinaudot, bet miestas, kuriame vyksta Eurovizija turi būt taip išreklamuotas, kad ir be google žinotum! Kaip Baku biggrin.gif

Lordi laimėjimo atitikmuo būtų, jei laimėtų mūsiškis. Stilistika visiškai priešinga, bet tokie patys neformalai biggrin.gif

O Baltarusija tai duotų garo, jei laimėtų. Per visus kampus biggrin.gif Bet šaliai gerai būtų bigsmile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 15 gegužės 2013 - 22:45
Tai Malmė gi žinoma, kas jos nežino? Visi žino, kas skaitė knygą apie Karlsoną ir Mažylį biggrin.gif Aišku, ten veiksmas Stokholme, bet per savo gimtadienį, kur Mažylis mamos klausinėja, kas iš šeimos narių kur gimęs, tai mama atsako, kad jo brolis ir sesuo gimę Malmėje biggrin.gif
Iki dabar atsimenu lotuliukas.gif Atsimenu dar, kad mažylio tėtis gimęs Geteborge. Tik nepamenu, kur mama, kažkokiam neištariamas mieste biggrin.gif
Galiu pasikelt tą knygą ir pasižiūrėt - tą pačią, nežinau kurių metų leidimo, visą suskaitytą - bet irgi tingiu biggrin.gif

Žo, bent jau aš Malmę žinau seniausiai biggrin.gif Bent jau kad tokia yra biggrin.gif



O klausyk, kažin kas būtų, jei Lietuva laimėtų? lotuliukas.gif Ot tada tai tiksliai garo būtų, ir mes jį net pajaustume lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 05 16, 00:16)
1. Tai Malmė gi žinoma, kas jos nežino? Visi žino, kas skaitė knygą apie Karlsoną ir Mažylį biggrin.gif Aišku, ten veiksmas Stokholme, bet per savo gimtadienį, kur Mažylis mamos klausinėja, kas iš šeimos narių kur gimęs,  tai mama atsako, kad jo brolis ir sesuo gimę Malmėje biggrin.gif
Iki dabar atsimenu  lotuliukas.gif Atsimenu dar, kad mažylio tėtis gimęs Geteborge. Tik nepamenu, kur mama, kažkokiam neištariamas mieste biggrin.gif
Galiu pasikelt tą knygą ir pasižiūrėt - tą pačią, nežinau kurių metų leidimo, visą suskaitytą - bet irgi tingiu biggrin.gif

Žo, bent jau aš Malmę žinau seniausiai biggrin.gif Bent jau kad tokia yra biggrin.gif

2. O klausyk, kažin kas būtų, jei Lietuva laimėtų? lotuliukas.gif Ot tada tai tiksliai garo būtų, ir mes jį net pajaustume lotuliukas.gif

1. Va, nu, aš nežinau. Aš iš "Mažylio ir Karlsono" kažkaip neįsimiau blush2.gif Va - šios Eurovizijos geroji pusė - domėsiuos Malme. Mat, ką reiškia korektūros klaidą padaryt - kitaip būtų praėjus pro ausis... biggrin.gif

2. Uj ne, jei Lietuva laimėtų, tai būtų ne garas, o karas. Nes, "garu" aš vadinu džiaugsmą, puikiai suprasdama, kad tai ir pragariškas darbas, bet vis dėlto su azartu. Tai va: jei Lietuva laimėtų, aiškų, būtų džiaugsmas ir euforija - na, kaip laimėt Eurolygoj. Bet paskui, kai reiktų organizuot tą Euroviziją - visi baisiai susipyktų. Ir svarbiausia, kad susipyktų greitai. Ir tai būtų pagrindinė tema spaudoj visus metus. Ir visi labai diskutuotų ir muštųsi. Bet džiaugsmo nebūtų. Ale kažką vis tiek suorganizuotumėm, aišku. O Baltarusijoj jokių diskusijų ir muštynių nebūtų. Ten tik džiaugsmas. Nematei niekad baltarusiškų žinių ar spaudos? Žinok, labai atitinka Eurovizijos dvasią biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 15 gegužės 2013 - 23:50
QUOTE(Vailingo @ 2013 05 16, 00:42)
1. Va, nu, aš nežinau. Aš iš "Mažylio ir Karlsono" kažkaip neįsimiau blush2.gif Va - šios Eurovizijos geroji pusė - domėsiuos Malme. Mat, ką reiškia korektūros klaidą padaryt - kitaip būtų praėjus pro ausis... biggrin.gif

2. Uj ne, jei Lietuva laimėtų, tai būtų ne garas, o karas. Nes, "garu" aš vadinu džiaugsmą, puikiai suprasdama, kad tai ir pragariškas darbas, bet vis dėlto su azartu. Tai va: jei Lietuva laimėtų, aiškų, būtų džiaugsmas ir euforija - na, kaip laimėt Eurolygoj. Bet paskui, kai reiktų organizuot tą Euroviziją - visi baisiai susipyktų. Ir svarbiausia, kad susipyktų greitai. Ir tai būtų pagrindinė tema spaudoj visus metus. Ir visi labai diskutuotų ir muštųsi. Bet džiaugsmo nebūtų. Ale kažką vis tiek suorganizuotumėm, aišku. O Baltarusijoj jokių diskusijų ir muštynių nebūtų. Ten tik džiaugsmas. Nematei niekad baltarusiškų žinių ar spaudos? Žinok, labai atitinka Eurovizijos dvasią biggrin.gif


Nemačiau biggrin.gif Visai norėčiau pačią Baltarusiją kada pamatyt biggrin.gif

O pyktis nėr ko. Tai gali toj Žalgirio arenoj daryt, raz jau ją vis viena pastatė biggrin.gif Patogi vieta, šalia Akropolis, pritrūko koks atlikėjas nagų lako - šast, nubėgo, dasipirko, kartu alaus prisigriebė... Nu ir šiaip, saloj, aplinkui upė teka, labai gerai Eurovizijai biggrin.gif

Ir puoštis mažiau reiktų. Akropolis, pajautęs, kad šalia renginys ir masė pirkėjų, pats išsidabintų gražiau už tą areną biggrin.gif O kitam krante tai kas ten - Kauno grūdai ir Aleksotas, Freda... Tai šitiem vėliavas išdalinai, kad kieme susismeigtų, i psio, o Kauno grūdams natūraliai gėda pasidarys - tai gal fasadą šventiškai persidažys. Nors ir dabar nenubyrėjęs biggrin.gif
Žo, nei čia vargas, nei ką biggrin.gif Duokit man, suorganizuosiu biggrin.gif

Nebent visi ėstųsi dėl atlikėjo. Ir aš ėsčiausi. Nu kas per mada - ištraukia kažkokį nuo "Dainų dainelės", niekam neregėtą, ir nafig reikia? Kur jie dabar, tie buvę dalyviai? Kur Evelinka, kur tas pernykštis, kur dar senesni? Kur ten tie, kur su šešėliais grojo, kur tas, kur jei ne megztinis, būtų paskutinis? Kur ten kažkokia plazdanti grupė su gražia merga? Gi niekur, nei ten gerai pasirodė, nei čia dabar populiarūs. Tai jei tu, žmogau, net tokioj Lietuvoj nesi populiarus - kaip tu tikiesi populiarumo Europoj? dry.gif Čia kaip rašyt nemokantį į poezijos konkursą...

Kiek iš viso per visas Eurovizijas kas ten važiavo, tai man patiko tik LT United ir InCulto biggrin.gif Nu dar Skamp. O šitie visi... Jų gi net ir čia nebesimato. Tai kam čia eksperimentuot - nusiųstų kokį Povilaitį, bent Lietuvos senimas apsidžiaugtų biggrin.gif Arba kokią Bunkę, Zvonkus parašytų dainą. Arba tas ten Lapkauskaitės mergas, Irūną ir kitas, dar jampolskį užgriebtų - Lapkauskaitė taip viską sustatytų, kad visiems europėnams patiktų biggrin.gif .O dabar - kažkokie saviveiklininkai liaudies menininkai. Ni ni ni...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 16 gegužės 2013 - 07:25
Ei, tiksliai Jampolskį su Irūna galima siųst - va, būt gerai biggrin.gif

Žiūrėsi šiandien antrą pusfinalį ar nesikankinsi? bigsmile.gif

Vilniuj niaukias, duos lietaus. Ir nutrauks kabelinę TV - pas mane visad taip būna. Vat ir būsiu pažiūrėjus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 16 gegužės 2013 - 20:00
jei pirmos trys dainos bus geros, na nors viena - tada gal žiūrėsiu biggrin.gif Viena ake. Vis viena nemiegosiu... biggrin.gif
Atsakyti
Gerai. Jei tuo laiku labai nežaibuos, tai ir aš prie kompo būsiu. Jei bus tas škvalas - jungsiu kompą lauk biggrin.gif
Atsakyti
O kam? Taigi kompas ne lauke!
biggrin.gif
Aš nejungsiu biggrin.gif
Atsakyti
Nus, pusfinalį žiūrėsiu (jei neužperkūnuos televizijos) biggrin.gif
Deja, finalo nematysiu schmoll.gif Buvau pamiršus, kad sutampa su iškilmingais renginiais giminystėse.
Atsakyti