Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Jau? Visos dainos šian? Nu tai bele kas, turiu pasakyt schmoll.gif
Atsakyti
Gal net praeisim biggrin.gif
Atsakyti
Blanku ir nuobodu ir vienoda.... doh.gif
Atsakyti
Nesiimsiu prognozuoti, bet apskritai neįdomoka, deja...
Atsakyti
Vos neužmigau! Eina jie šikt! Nei babyčių, nei Verkos Serdiučkos, į ką ten žiūrėt? mergų yra neblogų, diedai turės už ką balsuot, o man tai nėr už ką, liūdesys biggrin.gif Negi už kroatų "Suliko"? biggrin.gif

Nu gal susivėlus danė? Iš bėdos?

QUOTE(Vailingo @ 2013 05 14, 23:05)
Mūsiškiui su akim blogai, jis nekaltas - į šviesą akys jautriai reaguoja. Kažkokia ten problema.

Atrodo kaip stipriai baubiąs, ir jau savaitę, faktas biggrin.gif
Bet galėjo antakius pasitvarkyt ir pasigrimuot, raz jau į sceną eina, o ne į Maximą.
Papildyta:
Manau, praeis.
Čia, manau, praeitų ir tas italas, kur dainavo "atėjo katiniūkas" biggrin.gif
Atsakyti
Noa, jam jokio skirtumo, į sceną ar į maximą irnesakyk.gif

Liko simpatijų belgui ir dar vienai merginai, tik neįsidėmėjau iš kur, apie ašaras dainavo. Nekažką biggrin.gif Laukiam skaičiukų, kas liko kitiems žiūrovams, kaip airių lietuvaičiai balsuos laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2013 05 14, 23:40)
Noa, jam jokio skirtumo, į sceną ar į maximą irnesakyk.gif

Liko simpatijų belgui ir dar vienai merginai, tik neįsidėmėjau iš kur, apie ašaras dainavo. Nekažką  biggrin.gif  Laukiam skaičiukų, kas liko kitiems žiūrovams, kaip airių lietuvaičiai balsuos laugh.gif


Nemėgstu nieko, kas dainuoja apie ašaras schmoll.gif Blyn, čia kas, laidotuvių giesmių konkursas, kas graudžiau pagiedos? Tai dar grabą pasistatytų, kokį visiems bendrą! Būtų teminė Eurovizija biggrin.gif


Bet aš jau žinau, kas man patiko. "Vytauto" reklama biggrin.gif Gaila, už ją balsuot negalima... Bo lietuviška biggrin.gif

Atsakyti
Vytautas be konkurencijos wub.gif
Papildyta:
O apie ašaras nevisai liūdnai ten dainavo, greičiau priešingai skambėjo.
Papildyta:
Praėjom!
Atsakyti
Jeee! Nu butu buve keista nepraeit biggrin.gif
Atsakyti
Ahaaaa, ta apie ašaras dainavusi buvo danė!

Kosmonautai nepraėjo, ir gerai biggrin.gif
Atsakyti
O tu iš kur žinai, kad ji apie ašaras dainavo? Man tai tik įsiminė, kad nešukuota merga sėdi ant grindų ir atkakliai nesikelia, kol jos su būgnais nepastrojina biggrin.gif

Pažiūrėjau, kad praėjo, ir išjungiau velniop, visas ausis man išzyzė. Veeee sad.gif
Atsakyti
Tai kad dainavo - Only teardrops biggrin.gif Tiek tai angielskai ir aš moku!
Atsakyti