Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

O čia, žiū, visų pamergių suknelės aptartos biggrin.gif Reikia aptarti, kitaip kaip žmonės žinos? biggrin.gif Suknelių ten gražių buvo sočiai, daugiau, negu dainų biggrin.gif

http://www.15min.lt/...ncios-27-221856
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 28, 15:47)
O čia, žiū, visų pamergių suknelės aptartos biggrin.gif Reikia aptarti, kitaip kaip žmonės žinos? biggrin.gif Suknelių ten gražių buvo sočiai, daugiau, negu dainų biggrin.gif

http://www.15min.lt/...ncios-27-221856


Aij, kad gi musu akiu raistis visvien buvo graziausias! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2012 05 28, 16:26)
Aij, kad gi musu akiu raistis visvien buvo graziausias!  biggrin.gif

Nu bent jau gruzinams tai tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 28, 15:29)
Nu bent jau gruzinams tai tikrai biggrin.gif

Gi gruzinams vyrų grožis svarbiausia, o čia jaunas, šoklus, tamsus ir dar su raiščiu... wub.gif
Atsakyti
Sakė, kad Putinas pas babytes važiuos- tai gal kokią ir cerkvę suorganizuos... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2012 05 28, 18:01)
Sakė, kad Putinas pas babytes važiuos- tai gal kokią ir cerkvę suorganizuos... mirksiukas.gif

Tos babytės baisingai teigiamai visus nuteikia. Duok tokioms cerkvę - visi apie tave gerai galvos! Būčiau aš kokia didžiulė įmonė - muščiausi dėl teisės joms tą cerkvę statyt rolleyes.gif
Atsakyti
Vailingo! A girdž, vėl Eurovizija!!!
Aš nė nepastebėjau biggrin.gif
Atsakyti
Tai ar ziurit kas nors? unsure.gif
Atsakyti
Ką tik įsijungiau. Ką aš žinau... Austrų nemačiau, estė - pamergė kaip pamergė...


O, slovėnė. Blyn, power-reindžeriais apsistatė biggrin.gif
Papildyta:
Visi moja ir strikčioja. Šiaip graži merga, į Giselle Bundchen panaši...
Atsakyti
Kokie jie visi vienodi... Tarsi tas pacias dainas metai is metu kartotu, tik atlikejai pasikeicia, o dainos lieka doh.gif

AAaaaaAAAaaaaAAAa!!!!!

doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mintee: 14 gegužės 2013 - 21:22
nu kokie čia berneliai burkuoja... lotuliukas.gif
Atsakyti
Chi chi, kroatai, o varo kaip kokie gruzinai biggrin.gif Tipo, Suliko biggrin.gif
Papildyta:
Danė. Sėdi ant grindų, tada prie jos prieina du su būgnais, pabūgnija, o ji atsistoja. jei bogu, ir aš atsistočiau, kaip šokčiau biggrin.gif
Ir tie su būgnais toliau aplink bėgioja, kad ji vėl neatsisėstų biggrin.gif
Papildyta:
Niponial. Rusė nei iš pianino nelenda, nei aplink krosnį bėgioja, nei dūmai virsta... Jiems ten ką, biudžetą sumažino???
Atsakyti