Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 20:55)
Ei. O tu pasakyk, kad ta albanė gražu? Nu turi jinai tą balsą tai turi, bet žviegia tai kaip mano diedas, kai nejaučia pagarbos laugh.gif

Gal ir jinai nejaučia pagarbos? biggrin.gif
Papildyta:
Man InCUlto tai vežė, mane ir dabar ta daina vež biggrin.gif

Dabar rodo tą estą... NU pakirstas fašisto kulkos, ir ne kitaip. Čia kaip per operą "Margarita", kur ten vienas, Margaritos brolis, pusę valandos klykia, kad kardas pervėrė jam širdį ir jis mirsiąs laugh.gif

o man šitie du visai patiko, vat anglo pasirodymas nuvylė. nesuprantu kaip čia taip gali būt kad jis mega žvaigždė, o aš jo nežinau?
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 21:42)
Man ta Kipro boba gražiausia iš visos Eurovizijos. Tuo klausimu susiginčijom su diedu, jis sakė, kad negraži, bet manau, kad mane paerzintų! Ir dar dainuoja nelabai plonai! Nu daina tai nežinau biggrin.gif

Mažius rėkia, kad gražiausia yra graikė. Žinovas lotuliukas.gif  O gaili, kad nepraėjo austrai biggrin.gif

man kipro boba igi negraži, va graikė tai tobula ir dar trusikėlius demonstruoja. bet vis tiek nesuveikė iki galo, kad laimėtų.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 21:58)
Norvegas žagsi. Žagt žagt žagt žagt. Ne, nebepatinka jis man, lauksiu moldavo lotuliukas.gif

Ir ko jisai su babytiškom kelnėm?! unsure.gif

pupsikytė per norvego dainą kaskart užmiega arba linksmai kojom makaluoja, nors prieš tai parą buvo žviegus. labai pergyvenu, tėvai tokie išsilavinę ir rafinuoti muzikinėj sferoj, o vaikas su tokiu prastu skoniu gimė biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 22:03)
Ne, žmonės mielieji, eilinė raudanti pamergė. Darytų kokį atskirą konkursą, kas gailiau paraudos, ar ką!!!

azerbaidžanas man labai patiko.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 22:10)

Man regis, su manim pagyvenus, jam aplamai bobos nebepatinka lotuliukas.gif

thumbup.gif analogiška lotuliukas.gif tik turiu omenyje save ir vyrus.
Papildyta:
QUOTE(meskute231 @ 2012 05 26, 22:27)
dievaži turkai liuosuojantys.  unsure.gif kai airiai bus bėgsiu

turkai ir airiai, tai tiesiog dramatiška tragedija klausytojo ausims ir akims.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 22:50)
ne viena gi console.gif

Va dabar serbas diedas jautriai kenčia. Ateina kitas diedas su dūda, jam padūduoja, tada ateina boba, pažiūri jam į akis, ir jam nuo to pasidaro dar liūdniau. Ir jis kenčia dar graudžiau!

Visi verkit laugh.gif

sebas mano favoritas buvo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ogista @ 2012 05 26, 22:53)
o ten ukrainietė, ne BoneyM? g.gif

tragedijų tragedija, kas už ją galėjo balsuot.
Papildyta:
QUOTE(Vailingo @ 2012 05 26, 23:03)
Pavyksta jums prisiskambint? - man ne unsure.gif

reikėjo sms siųst, dieds siuntė. aišku nežinom ar nuėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2012 05 27, 02:11)
GB komentaras laugh.gif

"So, the grannies did well. Maybe we should assemble a team of grandads for next year's contest - has anyone got a grandad we can borrow? They must have a valid passport"

"You sent a 'Grandad' this year...that didn't work!" laugh.gif

Aaaaaaaaaaaaaa lotuliukas.gif

QUOTE(pupsikėlis @ 2012 05 27, 08:15)
pupsikytė per norvego dainą kaskart užmiega arba linksmai kojom makaluoja, nors prieš tai parą buvo žviegus. labai pergyvenu, tėvai tokie išsilavinę ir rafinuoti muzikinėj sferoj, o vaikas su tokiu prastu skoniu gimė  biggrin.gif


reikėjo sms siųst, dieds siuntė. aišku nežinom ar nuėjo  biggrin.gif

Mano vyresnlis tokiu metu alpo dė Kirkorovo "Ptička maja, ja tvoj zaičik, ručka moja, ja tvoj palčik" biggrin.gif

Bet du litus tai turbūt nuskaitė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 27, 09:27)
Aaaaaaaaaaaaaa lotuliukas.gif


išversk, ką.. ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu klausykitės, babytės šaunuolės - antrą vietą paėmė biggrin.gif Liuks biggrin.gif 4u.gif

Iš principo mane viskas kaip ir tenkina: ir albanė mano aukštai, ir estas. Va, gaila, kad Montvydas ne 10-uke, nes šansų buvo. Bet vis tiek labai gerai biggrin.gif

Bet gruzinai gruzinai - ot meilė mūsų abipusė wub.gif
Atsakyti
Ale kaip gerai, kad ir mes gruzinams 12 balų davėm pusfinalyje. Na, tai jų neišgelbėjo, deja, į finalą nepapuolė, bet meila mūsų aukštumoj biggrin.gif

Čia antrojo pusfinalio balsavimas. Mes estams - 8, jie mums - 10 bigsmile.gif Kad taip finale būtų davę...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 27 gegužės 2012 - 12:01
Pala, sumaišiau. Mes estams -10, o jie mums 8. Ne? pasimečiau...
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2012 05 27, 10:41)
Nu klausykitės, babytės šaunuolės - antrą vietą paėmė biggrin.gif Liuks biggrin.gif  4u.gif

Iš principo mane viskas kaip ir tenkina: ir albanė mano aukštai, ir estas. Va, gaila, kad Montvydas ne 10-uke, nes šansų buvo. Bet vis tiek labai gerai biggrin.gif

Bet gruzinai gruzinai - ot meilė mūsų abipusė wub.gif


Ale ot lietuviai, ką. Su kaimynais - špygą, o vat Gruzija, Azerbaidžanas - broliai ir giminės lotuliukas.gif O koks latvys laimi - sėdim žali iš pavydo, kodėl jis, kodėl ne aš laugh.gif
O žėk kokie Balkanai. Gi kariauja ten tarpusavy, šaudosi, draskosi, bet vis viena vieni už kitus balsuoja...

O gal kaip tik? Gal ne iš meilės balsuoja, o iš pasiutimo, visokie mažumų atstovai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 27, 17:08)
Ale ot lietuviai, ką. Su kaimynais - špygą, o vat Gruzija, Azerbaidžanas - broliai ir giminės lotuliukas.gif O koks latvys  laimi - sėdim žali iš pavydo, kodėl jis, kodėl ne aš laugh.gif
O žėk kokie Balkanai. Gi kariauja ten tarpusavy, šaudosi, draskosi, bet vis viena vieni už kitus balsuoja...

O gal kaip tik? Gal ne iš meilės balsuoja, o iš pasiutimo, visokie mažumų atstovai? unsure.gif

Na, pradėkim nuo to, kad slavai ir rytiečiai yra slavai ir rytiečiai biggrin.gif Jų ir atmintis gera smile.gif , ir širdis plati biggrin.gif , t.y. emocionalūs jie. Lietuviai - bambekliai bjaurūs, bet... jų atmintis vis tiek gera; ne veltui šiaurės rytiečiais vadimami biggrin.gif ...

Man vis tik įdomiau, kas atsitiko su mumis - Baltijos šalimis? Nerandu dar tikslaus atsakymo, bet galvoju, kad mus veikia stipri trauminė patirtis. Kaip veikia? Gal neypatingai kitaip, nei kitas tautas, to laiko traumuotas. Bet mes per arti viena kitos. Ir todėl norim viena kitai įrodyt, kad mums geriau sekasi; kad mes "jau ne iš tų..."... O tai sąlygoja emocinį atotrūkį. Arba tiesiog principinį. Na, kaip šeimoj būna, kai vaikai ima konkuruot tarpusavyje... O pas pietiečius to nėra - ir pas Slovėniją bei Kroatiją - jų stalas visada ilgas...

Eurovizija - konkursas, kuriame matosi emocinė politika, dainuojant dainas... Tiksliau - emociškai balsuojant. Ir nieko čia nepadarysi. Tiesiog konstatuokim: dabar Baltijos šalyse - emocinis stuporas. Tikėkimės, kad jis kada nors išnyks... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 27 gegužės 2012 - 15:49
QUOTE(Vailingo @ 2012 05 27, 16:22)
Na, pradėkim nuo to, kad slavai ir rytiečiai yra slavai ir rytiečiai biggrin.gif  Jų ir atmintis gera smile.gif , ir širdis plati biggrin.gif , t.y. emocionalūs jie. Lietuviai - bambekliai bjaurūs, bet... jų atmintis vis tiek gera; ne veltui šiaurės rytiečiais vadimami biggrin.gif ...

Man vis tik įdomiau, kas atsitiko su mumis - Baltijos šalimis? Nerandu dar tikslaus atsakymo, bet galvoju, kad mus veikia stipri trauminė patirtis. Kaip veikia? Gal neypatingai kitaip, nei kitas tautas, to laiko traumuotas. Bet mes per arti viena kitos. Ir todėl norim viena kitai įrodyt, kad mums geriau sekasi (net Eurovizijoj, kur šast tau per vakarą - ir aišku, kas kurioj vietoj)... O tai sąlygoja emocinį atotrūkį. Arba tiesiog principinį. Na, kaip šeimoj būna, kai vaikai ima konkuruot tarpusavyje... O pas petiečius to nėra - ir pas Slovėniją bei Kroatiją -  jų stalas visada ilgas...

Eurovizija - politinis konkursas. Konkursas, kai matosi emocinė politika, dainuojant dainas... Tiksliau - emociškai balsuojant. Ir nieko čia nepadarysi, jei dabar Baltijos šalyse - emocinis stuporas. Tikėkimės, kad jis kada nors išnyks... smile.gif


Nu gražiai tu čia palyginai. Jei bogu - kaip vaikai. Tas laimėjo, anas laimėjo, o kada aš laimėsiu? Neteisinga!!! Laimėjo gruzinas, kuris toli - oi kaip gražiai dainavo, oi sveikinu, oi gerai, aš už jį balsavau. Estas pralenkė trim vietom - bliamba, kuo jis geresnis? dry.gif Nei per galvą nepersivertė, nei raiščio su brilijantais neturėjo, net rankovių neturėjo!!! dry.gif

Nors taip kai pagalvoji, taigi nebūtina laimėt, kad apie tave pasaulis sužinotų, ypač jei tu ne masinio skonio. Tarkim, aš apie tokius moldavus Zdob se zdub arba prancūzus Fatals Picards iš pereitų Eurovizijų niekad girdėjus nebuvau, o dabar mielai į jų koncertus eičiau, ir tų, ir anų biggrin.gif Man atrdodo, kad tie dalyviai ir nelaimėję gali gerai pasireklamuot.
Bet ne, ne unoras, mums reikia laimėt dry.gif Kodėl latviai estai laimi dry.gif Kokio kerlingo čempionato tai mums laimėt nesvarbu, nes latviai ir estai jo irgi nelaimi! O va euroviziją reikia. Stačiai treba. O kai treba, tai ir nesigauna doh.gif


Manai, trauminė patirtis? Bet kodėl mums ta trauminė patirtis? Gi anie, balkanai, netgi šaudėsi, pas juos karas buvo, jiems turėtų būt didesnė trauma! O pas mus tik pensijos mažos... Ir visi klykia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 27, 18:05)
Manai, trauminė patirtis? Bet kodėl mums ta trauminė patirtis? Gi anie, balkanai, netgi šaudėsi, pas juos karas buvo, jiems turėtų būt didesnė trauma! O pas mus tik pensijos mažos... Ir visi klykia unsure.gif

Temperamentas skiriasi. Pietiečiai gali muštis šaudytis, bet bendrumo jausmas neišnyksta. O mums kitaip.

Bet ką radau. Kaip švedę babytės sveikina su pergale wub.gif Ir tada atlekia airiai biggrin.gif

http://www.youtube.c...p;v=oz384E20dek

Dar babytės davė jai šokolado "Alionuška" biggrin.gif Ir kažką ant kaklo kabino švedų delegacijai - gal džiovintus obuoliukus? biggrin.gif Ne, nu kietos babytės biggrin.gif Ir ta švedė labai miela šiaip jau smile.gif

user posted image

Ne, nu aš šiemet daug laimingesnė nei pernai dėl Eurovizijos. Pozityvo daugiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 28 gegužės 2012 - 01:29
QUOTE(Vailingo @ 2012 05 27, 15:22)
Lietuviai - bambekliai bjaurūs, bet... jų atmintis vis tiek gera;

Tu kaip visada į dešimtuką thumbup.gif
Nugalėjo geras komandinis darbas. Nors aš vis tiek už močiutes buvau ax.gif O mūsiškis silpnokai scenoje žiūrėjosi rolleyes.gif Matėsi, kad komandos bendro darbo mažai ir jis žemoko lygio, net nėra ką lygint su švedais. Bet vis tiek šaunuolis, kinkos nesudrebėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2012 05 28, 01:59)
Temperamentas skiriasi. Pietiečiai gali muštis šaudytis, bet bendrumo jausmas neišnyksta. O mums kitaip.

Bet ką radau. Kaip švedę babytės sveikina su pergale wub.gif Ir tada atlekia airiai biggrin.gif

http://www.youtube.c...p;v=oz384E20dek

Dar babytės davė jai šokolado "Alionuška" biggrin.gif Ir kažką ant kaklo kabino švedų delegacijai - gal džiovintus obuoliukus? biggrin.gif Ne, nu kietos babytės biggrin.gif Ir ta švedė labai miela šiaip jau smile.gif

Ale žėk, kaip fainai biggrin.gif Tikrai labai gražu. Ir švedė faina, ir babytės. O matei, vienas airis su Rusijos vėliavėle - tai aiškiai iš katros tai babytės gavo, ne kitaip biggrin.gif


Man va tik ko gaila. Sakė, jos nori kaime bažnyčios, jei būtų laimėję (o ten ką, yra finansinis laimėjimas?), būtų statę ją. Dabar, aišku, neišeis, nes nelaimėjo. Bet gal atsiras koks sponsorius? Kai pagalvoji, babytės tapo gviazdom, kokia firma galėtų ir paremt. Būtų baisinė reklama, gi visi labai teigiamai žiūri į babytes!
Atsakyti