Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 22:42)
Ne, klausykitės, taip negalima. Nehumaniška. Tai jei boba apsivilko kostiumėlį it gera vadybininkė - ar tai leidžia jai raudot it būtų plazdanti pamergė? Jei bogu, miegas ima, vidurys nakties, kiek galima kančias žiūrėt dry.gif

aha ima,o aš nematau tik klausau biggrin.gif ,darbo užsi...... doh.gif .tai tik iš balso galiu apkalbėt biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
AAAAAAAAAAA lotuliukas.gif
Airiai lotuliukas.gif
Ir kaip tik vyresnėlis įbėgo kotleto lotuliukas.gif
Sustūgo it pašautas briedis ir pabėgo tuščiomis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

katinai tepė slides kartu, nors prieš tai jau taisėsi miegot bliūde lotuliukas.gif
Atsakyti
Noa, slepk kates laugh.gif
Atsakyti
Supratau, airių berniukai iš kosmoso nusileido doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonavietis @ 2012 05 26, 23:44)
aha ima,o aš nematau tik klausau biggrin.gif ,darbo užsi...... doh.gif .tai tik iš balso galiu apkalbėt biggrin.gif  ax.gif

Tu pusės grožio nematai. Pvz. kaip du sidabriniai airiai kratosi, ir dar nesinchroniškai, o belekaip, kaip seni masturbatoriai lotuliukas.gif
Baisu žiūrėt, mano vaikas išgąsdintas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 22:46)
Tu pusės grožio nematai. Pvz. kaip du sidabriniai airiai kratosi, ir dar nesinchroniškai, o belekaip, kaip seni masturbatoriai lotuliukas.gif
Baisu žiūrėt, mano vaikas išgąsdintas lotuliukas.gif

tai gal ir gerai kad nematau biggrin.gif ,bijočiau sėdėt tokiam pastate biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2012 05 26, 23:44)
Noa, slepk kates  laugh.gif

Vailingo, kaip Modė, nepasislėpė? biggrin.gif
Maniškiai dingo iš patalpos it vėjo nupūsti biggrin.gif


Ale žiū, pareina vorele lotuliukas.gif

Nagi nagi, kas dabar kentės? Serbai? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 gegužės 2012 - 22:48
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jooo, berniukai saldainiukai, aptraukti blizgančiais popieriukais lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Bet, kaip pagalvoji, kiek jie į tą pasirodymą investavo (fontanas vien) ir toks kažkoks juokas iš viso to tik...
Atsakyti
Va, atėjo eilė ir piršliui paraudot prieš korimą lotuliukas.gif
Atsakyti
Pabrolys dabar kankinasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonavietis @ 2012 05 26, 23:47)
tai gal ir gerai kad nematau biggrin.gif ,bijočiau sėdėt tokiam pastate biggrin.gif

ne viena gi console.gif

Va dabar serbas diedas jautriai kenčia. Ateina kitas diedas su dūda, jam padūduoja, tada ateina boba, pažiūri jam į akis, ir jam nuo to pasidaro dar liūdniau. Ir jis kenčia dar graudžiau!

Visi verkit laugh.gif
Atsakyti