Įkraunama...
Įkraunama...

Vailingo ir Noa žiūri Euroviziją

Sofas turim, televizorius turim, kačių turim. Vadinasi, viską, ko reikia, turim. Valio!

user posted image
Atsakyti
Taip, žiūrim. T.y. ruošiamės žiūrėt. Kas norit - galit jungtis prie mūsų bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 26 gegužės 2012 - 20:46
Dabar rodo visus LT dalyvius, kiek kas yra dainavę. tai gėris buvo Smilgevičiūtė, Skamp, LT United ir InCulto!

Kiti man dainavo negražiai sad.gif
Papildyta:
O aš turiu alaus! biggrin.gif Bus gerai biggrin.gif Jį gersiu, kai šokinės airiai, kad juos kur devynos, kas juos ten įleido umn.gif:
Papildyta:
Mano mažius irgi dalyvauja, baisiai nori žiūrėt Euroviziją. Skaičiuoja minutes biggrin.gif
Žiūrėsim trise biggrin.gif
Atsakyti
Taip. tik jie visi per anksti pasirodė - metais dviem trim. Ypač Smilgevičiūtė. Nugi super daina jos "Strazdas". Bet tiesiog per anksti. Su panašia po ketverių metų belgija, berods, 4 vietą paėmė. O LT United pataikė - laiku ir vietoj.
Papildyta:
Tai žiūrim žiūrim tryse. Vėtuji, junkis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 26 gegužės 2012 - 20:47
O tu žinok, jo. Kai ta Smilgevičiūtė dainavo, pati galvojau - velnią jinai ten čiurlena, jofana!
O dabar žiūriu - nugi gerai čiurleno, ir daina gera biggrin.gif
Ir svarbiausia, turbūt vienintelė daina, kuri aplamai iki šiol aktualumo nepraradus. Tie ten visi kiti - kas juos atsimena, ką jie dainavo???


NU bet mano mylimiausi tai InCulto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 22:48)
NU bet mano mylimiausi tai InCulto wub.gif

Su Inculto, man regis, buvo problema. Jie turėjo gerą dainą "Welcome to Lithuania", ir koncepcija jos buvo gera. Bet tais metais laimėjo atranką LT United. O ta daina, su kuria Inculto išvažiavo, nu nebuvo vežanti. Tai va. Gaila grupės, nes faini jie.

Atsakyti
Ei. O tu pasakyk, kad ta albanė gražu? Nu turi jinai tą balsą tai turi, bet žviegia tai kaip mano diedas, kai nejaučia pagarbos laugh.gif

Gal ir jinai nejaučia pagarbos? biggrin.gif
Papildyta:
Man InCUlto tai vežė, mane ir dabar ta daina vež biggrin.gif

Dabar rodo tą estą... NU pakirstas fašisto kulkos, ir ne kitaip. Čia kaip per operą "Margarita", kur ten vienas, Margaritos brolis, pusę valandos klykia, kad kardas pervėrė jam širdį ir jis mirsiąs laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 22:52)
Ei. O tu pasakyk, kad ta albanė gražu? Nu turi jinai tą balsą tai turi, bet žviegia tai kaip mano diedas, kai nejaučia pagarbos laugh.gif

Gal ir jinai nejaučia pagarbos? biggrin.gif

ne, ji cituoja baroką. Čia jos pasirodymo koncepcija (ir balsas, ir apranga, šukuosena). Pasirodymas - baroko citata. Bet man labai patiko. Iš pirmojo pusfinalio bene labiausiai. Ir vengrai.
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2012 05 26, 21:56)
ne, ji cituoja baroką. Čia jos pasirodymo koncepcija (ir balsas, ir apranga, šukuosena). Pasirodymas - baroko citata. Bet man labai patiko. Iš pirmojo pusfinalio bene labiausiai. Ir vengrai.

Ką cituoja????
Gotai, tai aš žinau, bet barokas!!!
Ne, man atrodo, jinai necituoja schmoll.gif Jinai kaukia. Man nepatinka, kai kaukia schmoll.gif Lai gražiai dainuoja, kaip Inculto! biggrin.gif

O, pradžia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 23:00)
Ką cituoja????
Gotai, tai aš žinau, bet barokas!!!
Ne, man atrodo, jinai necituoja schmoll.gif Jinai kaukia. Man nepatinka, kai kaukia schmoll.gif Lai gražiai dainuoja, kaip Inculto! biggrin.gif

O, pradžia bigsmile.gif

na, gerai, tai ne citata. Tai aliuzija. Bet aliuzija į brokinę stilistiką.


NUUUUU. Parsideda. Ajetau. Kaip olimpiados atidarymas.
Atsakyti
Bože, kokie rūmai wub.gif baku dėjo kaip tikri europiečiai wub.gif

Ir dar šou su kokiu tai šamanu ir šviečiančiom maikėm wub.gif Iki tol nesu mačius jokių šamanų.

Vajetus, diedas skrenda.

NU labai jie ten gražiai siūbuoja, it per olimpiados atidarymą wub.gif
Papildyta:
Susisidubliavom apie olimpiadą laugh.gif

QUOTE(Vailingo @ 2012 05 26, 22:03)
na, gerai, tai ne citata. Tai aliuzija. Bet aliuzija į brokinę stilistiką.

O kada buvo vampyrai ir vilkolakiai? Ar baroke? Man kažkaip regis, kad jie gal buvo gotikoj? Tai va kada jie buvo, ten aš matau ir aliuziją, kitur man nesialiuzina. Baroke niekas taip staugti neturėjo, kur jau ten staugsi, tarp auksinių stogų, rozečių architektūroj, marmuro ir rožių????

Vo vo, jie dainuoja tą pereitą dainą. Per metus ji man nepagražėjo unsure.gif

Nu gal biškį mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gražu. Ir duetas jų patobulėjęs biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2012 05 26, 23:06)

Susisidubliavom apie olimpiadą laugh.gif

na, įspūdis toks bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 26 gegužės 2012 - 21:07