Įkraunama...
Įkraunama...

Bendra Turkijos 2012 metų fotoreportažų tema

QUOTE(IslandGirl @ 2013 02 28, 21:13)
Sveiki,
O  kaip vadinasi ta lankytina vieta kur "kabo varvekliai" 4u.gif  Įspūdingai atrodo... mes pirmą kartą į Turkiją vyksim balandžio pabaigoje, tad turim begalę klaustukų ką būtinai per pirmąją kelionę reikėtų aplankyti  g.gif

Čia yra Dim olą. Aš mačiau tik Damlato urvą (stalaktitų ir stalagmitų slepianti ola ) g.gif Ji yra netoli Alanijos miesto centro .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oaze 2: 01 kovo 2013 - 10:51
QUOTE(oaze 2 @ 2013 03 01, 11:41)
Čia yra Dim olą. Aš mačiau tik  Damlato urvą  (stalaktitų ir stalagmitų slepianti ola )  g.gif Ji yra netoli Alanijos miesto centro .


Šaunu, mes kaip tik vyksim į Alaniją, viešbutis Ergun. o Gal galite tiksliau pasakyti kaip iki ten nuvykti? biggrin.gif Gerai bet tiek, kad pasirinkome kelionę su gidu, tikimės jog jis mums naudingas ir pasiūlys ką aplankyti.
Norint patekti į Damlato urvą reikia įsigyti bilietus? Jei taip, kokios kainos? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IslandGirl @ 2013 03 01, 12:02)
Šaunu, mes kaip tik vyksim į Alaniją, viešbutis Ergun. o Gal galite tiksliau pasakyti kaip iki ten nuvykti?  biggrin.gif Gerai bet tiek, kad pasirinkome kelionę su gidu, tikimės jog jis mums naudingas ir pasiūlys ką aplankyti.
Norint patekti į Damlato urvą reikia įsigyti bilietus? Jei taip, kokios kainos? doh.gif

Mes pirkom apžvalginę ekskursija po Alaniją (20 dol.) ir tada mus nuvežė į Damlato urvą. Man rodos kaina apie 6-8 lt.( 4,5 lirų), nežinau koks dabar kursas. Bet tai buvo prieš 5 metus. Tai gal ir pasikeitė ekskursijos programa . Gailima ir patiems nuvažioti. Tikrai nesudėtinga.

Papildyta:
čia Damlato urvas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oaze 2: 01 kovo 2013 - 13:14
QUOTE(oaze 2 @ 2013 03 01, 14:10)
Mes pirkom apžvalginę ekskursija po Alaniją (20 dol.) ir tada mus nuvežė į Damlato urvą. Man rodos kaina apie 6-8 lt.( 4,5 lirų), nežinau koks dabar kursas. Bet tai buvo prieš 5 metus. Tai gal ir pasikeitė ekskursijos programa . Gailima ir patiems nuvažioti. Tikrai nesudėtinga.

Papildyta:
čia Damlato urvas.


Įspūdingai atrodo rolleyes.gif nekantrauju visą šitą grožį savomis akimis pamatyti lotuliukas.gif clap.gif sunglasses2.gif vacation4.gif
Atsakyti